New Posts New Posts RSS Feed - D: 8 vježbi s indijskim palicama
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 8 vježbi s indijskim palicama

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 8 vježbi s indijskim palicama
    Posted: 31 Listopad 2012 at 16:57
probala neki dan i bome nije nimalo lagano (osim ako se uzmu one skroz lagane od 2 kg :). Najvise me patila kordinacija jer stvarno za napprednije stvari s palicama moraš imati dobru kordinaciju inace završiš u masnicama ko ja :P
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Listopad 2012 at 22:12
avangarde, i one od 2kg sa najnižim hvatom i ispruženim rukama, mogu biti teške(odrucenje, izdržaj, palice vodoravno), znam i neke muške koji su imali upalu mišica. Fora je da sa hvatom jako možeš povecati moment. Ako tako nastaviš utjerat ceš nam strah u kosti :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 12:21
probala sam s mjenjanjem hvata jer su ove duze malo predugacke za mene zbog moje predivne "visine" :) al ipak ostajem pri tome da su mi 2 kg prelagane. zasto strah? nisu svi nekordinirani kao ja pa da zavrse u masnicama ;)
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2012 at 22:52
Ma nisam mislio na strah zbog koordinacije nego ceš postat cvrsta žena :) Batmanica sa palicom i to teškom :) Sreca da sam daleko od tvog grada, mada planieam ici po kobasice.
evo par primjera što su moje curke radile sa 2x2.5kg http://www.youtube.com/watch?v=P0VlIp7CiMw&feature=plcp i npr http://www.youtube.com/watch?v=s4z1ziNwvjY&feature=plcp    tu ni koordinacija ni visina ne igraju ulogu, a i ja sam kratak pa sa vecim clubbelima npr 25lb i više imam problema i biram vježbe
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2012 at 14:56
aha..vidiš i ja imam ovakvu masku, mogla sam probat na halloweenu da si prije rekao probala sam front jerk 5* s 3kg, front torch snatch 2* 3kg, side clean to back 2*2kg i bilo je svega upala naravno.. ma kakve kobasice- kulen i njegovu seku jedino priznajem
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.