New Posts New Posts RSS Feed - D: 8 superkombinacija pojedinih obroka za podizanje energije i imunite
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 8 superkombinacija pojedinih obroka za podizanje energije i imunite

 Post Reply Post Reply
Author
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 8 superkombinacija pojedinih obroka za podizanje energije i imunite
    Posted: 13 Sijecanj 2012 at 12:57
kako jesti dumbir s jajima? Isjeckati na sitno pa ispeci, ili?
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2012 at 21:04
Originally posted by alpinist alpinist wrote:

kako jesti dumbir s jajima? Isjeckati na sitno pa ispeci, ili?


Oguli ga, naribaj u izmucena jaja pa napravi omlet ili kajganu..., iako mi je ta kombinacija u najmanju ruku cudna
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Ruuuk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ruuuk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2012 at 12:13
Odlican tekst!Ali mi nije jasno sta je humus i gdje se moze nabaviti?
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 21:10
humus je zapravo namaz od slanutka. u bio bio ducanima ga ima. a i napravit ga je jednostavno..jaja s dumbirom su nešto predobro. takva aroma bude od dumbira...ja radim tako da na komadic masla na tavi naribam dumbir pa 2 min ga provrtim i na to bacim par cijelih jaja na oko ili samo bjelanjke. super je i ne treba solit i paprit jer bude žestoko od dumbira
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 22:30
super,nikad se ne bi sjetila stavit djumbir u jaja....moram zapamtit i napravit....a što se tice slanutka...dobar je na salatu,s malo senfa,žlica paradajz sosa,aceto balzamico,maslinovo i srveni luk po želji.....naravno nakanjavam se i namaz napravit......a kad smo kod namaza,ima li tko kakav dobar recept za namaz od graha? pošto me kupovni oduševio....zaj.... sve mesne paštete,ovo je bolje :)
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 14:04
baš sam danas pojeo za meduobrok šnitu kruha sa sjemenkama i tanko sam ga namazao sa maslacem od kikirikija i jako mi se svidjelo :D
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2015 at 18:41
Joj je cudno naletit na svoj komentar nakon toliko vremena za kojeg sam zaboravia, sve u svemu danas mi kombinacija jaja i dumbira ne bi bila nimalo cudna :D
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Tina22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2015
Status: Offline
Points: 71
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tina22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2015 at 00:00
Jabuku i sir cesto konzumiram kao i jaja sa dumbirom ali izbjegavam batat sa sirom a pogotovo kruh sa kiki maslacem pošto neznam stat na vrijeme :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.