New Posts New Posts RSS Feed - D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran

 Post Reply Post Reply
Author
Mya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran
    Posted: 20 Ožujak 2015 at 12:29
Svi komentari na temu: 7 kilograma u tjedan dana – neuspjeh osiguran

Ja sam "A", obožavam jesti SVE, pa i mesinu i narocito mlijeko , nema veze s mozgom ovo o krvnim grupama
Back to Top
batanona View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote batanona Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Veljaca 2016 at 23:14
Jednom davno imala sam 107kg. Užas kako sam to teško nosila i kako sam se uz to i jako teško mogla pristojno odjenuti. Jednoga je dana pala odluka, uzela sam popis kalorija, odvojila svoj lonac, tj. kuhala sebi odvojeno brojeci kalorije i držala se pravila od 1200 do max.1500 kalorija. Nakon 10 vrlo discipliniranih mjeseci imala sam 74kg i nikada bolju krvnu sliku! Danas, gotovo 20 godina poslije, nešto sam teža, ali ipak u granicama nekakve normale. Nisam na dijeti, jedino sam pšenicu izbacila iz prehrane, a ako zatreba skinuti koji kg, opet bih to ucinila na isti nacin, tj. smanjenim unosom kalorija.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.