New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 zdravih namirnica koje vam mogu uništiti trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 zdravih namirnica koje vam mogu uništiti trening

 Post Reply Post Reply
Author
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 10 zdravih namirnica koje vam mogu uništiti trening
    Posted: 05 Kolovoz 2015 at 19:33
Svi komentari na temu: 10 zdravih namirnica koje vam mogu uništiti trening

dr. jonny bowden iz knjige "THE NUTRITION MYTBUSTER ...." NE ZABORAVITE DA PROPORCIONALNO SA UNOSOM VLAKANA POVECATE I UNOS VODE U SUPROTNOM BOLJE DA SE NAVIKNETE NA ZACEPLJENOST I POPRATNE POJAVE....voda,voda i nema nikakvih problema
iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
fpotter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 76
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fpotter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2015 at 20:13
ja i nisam bas cuo najbolje o vlaknima posebno onima koja dosta upijaju vodu i "nedaju" mi na wc, pa se pitam jesu li stvarno nuzna ??!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2015 at 07:39
sve je jasno ko dan osim dvije stvari. zdrave masti prije treninga ne? koliko sam ja cula, neki ljudi imaju više energije (ukljucujuci mene) kada neposredno prije treninga konzumiraju bademe i posni sir pošto se radi o iznimnoj kolicini energije u malom volumenu te sporom otpuštanju iste. masti takoder mogu držati glikogen punim i to uz najmanje moguce budenje inzulina a daju puno kcal/energije za odraditi trening. druga stvar je banana, prvo se spominju kompleksni uh kao najbolji izvor energije prije treninga a ovdje stoji da banana što je manje zrela to sadrži manje glukoze a više ŠKROBA koji je u ovom slucaju potrebniji? te se kasnije spominju proteinske plocice kao loš izvor energije radi kolicine šecera i uh? nebi li onda bilo najbolje ikakve šecere (osim kompleksnih-škroba) jednostavno izbjegavati prije aktivnosti jer podižu nivo inzulina te nagli pad usred treninga? banane mi nekako najbolje idu nakon treninga i baš lijepo okrijepljuju organizam još ako su zblendane sa wheyem i pokojim dodatcima ili pak posnim sirom ako pri ruci nemam neki drugi izvor p. a i proteinska plocica nije loš izbor jer je ipak bolja stvar nego neki junk zbog omjera nutrijenata za nakon treninga a ima i brze šecere i proteine najcešce iz soje ili jaja. dakle da rezimiramo :) orašasti mogu ici prije treninga (po meni dapace) banana ili proteinske nakon su dobrodošle dok vlakna opcenito treba izbjegavati u tom dijelu dana?
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.