New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 namirnica koje biste uvijek trebali imati u
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 namirnica koje biste uvijek trebali imati u

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 14:12
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Moja vecera je obavezno 200-250 g posnog uz to ili pola šake badema, pola oraha (smiksati naravno) i pola groždjica,

cemu groždjice? Tongue



Jer mi je ukusnije :D

Znam da su kaloricne, ali doslovno pola šake stavim, zar je toliko loš izbor :D



Pa ako nisi baš došla s treninga i ako ti opcenito glikogen nije nisko, i pogotovo ako skidaš kile, loše je
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Bla! View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Rujan 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bla! Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 21:17
loše je navecer olakšati frižider za sve navedene sastojke ma koliko zdrave i ukusne bile, ostalo je navlacenje maka na konac
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 21:22
posni rula ! Cool
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 23:14

Originally posted by Bla! Bla! wrote:

loše je navecer olakšati frižider za sve navedene sastojke ma koliko zdrave i ukusne bile, ostalo je navlacenje maka na konac

bla bla bla

Što, ne treba jesti poslje 18 h?

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2012 at 00:16
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Moja vecera je obavezno 200-250 g posnog uz to ili pola šake badema, pola oraha (smiksati naravno) i pola groždjica,

cemu groždjice? Tongue



Jer mi je ukusnije :D

Znam da su kaloricne, ali doslovno pola šake stavim, zar je toliko loš izbor :D



Nisam ni sumnjala da je ovako nešto u pitanju Tongue

Pola šake, šaku, pola od pola šake...u ovoj kombinaciji koju si navela i još navecer skroz nepotrebno, bolje da staviš cijelu šaku badema...nije stvar samo u kalorijama....i da si unutar potrebnih kalorija sa tim obrokom ne radiš si dobro, pogotovo ako je to na dnevnoj bazi tako...drž se posnog i orašastih, ako si hoceš poboljšat okus samelji te orašaste pa ih umiješaj u posni...ili samelji lanene pa isto tako......meni to totalno promijeni okus posnog..al dobro, ja ga s guštom i samog jedem Tongue



Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by Bla! Bla! wrote:

loše je navecer olakšati frižider za sve navedene sastojke ma koliko zdrave i ukusne bile, ostalo je navlacenje maka na konac

bla bla bla

Što, ne treba jesti poslje 18 h?



Jao, pa šta nisi znao?! Shocked

Govorite vi što hocete al ja sad idem mocit bananu u maslac od badema LOL

svašta.... :)))


Edited by Gym_girl - 16 Ožujak 2012 at 00:21
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
YouToo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote YouToo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 17:58
1. Citala sam toliko groznih stvari o soji da nema šanse da ju ikad svjesno pojedem. 2. Maslac od kikirikija je najzdravija kruta masnoca, ali u mojim ducanima imaju samo uvoz iz Kine.
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 19:38
Meni je maslac od kikirikija zakon - obožavam taj okus, a i super mi je što dok ga jedem imam osjecaj kao da jedem junk, pa mi utaži sve cravingse (za cokoladom i slicnim nepodopštinama LOL )
Prije sam kupovala Alnaturin (koji u sebi ima dodanog šecera, skontah to tek nakon druge kupljene tegliceAngry), tak da sad uzimam u BioBio-u all natural bez dodanog šecera (koji je doduše skuplji jedno 10ak knCry)
I naravno, kombinacija maslaca i kruha je BIG NONO, pogotovo u sitne sate, osim ako želiš nabacit špekic oko struka, guze...Wink
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:46
pitanje,valjda je na pravom mjestu.....nadjoh na netu recept za proteinske palacinke....5žlica posnog,jaje,žlica integralnog brašna i 2 žlice mlika.....jel to more proc i za veceru s kojom kapi meda i cimeta....ljeno mi ujutro pec.....a ko pita ne skita :)
fala
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:52
mislim da ne, zbog ovog meda i integralnog brašna
osim ako imaš navecer trening, onda bi moglo proci
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
BuciBoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Rujan 2011
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 108
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BuciBoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:53
pa ispeci navecer, a popapaj ujutro ;)
You are defined by the limitation you place on yourself!
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 21:59
he he he nema teorije da bi docekale jutro .....mislim da bi promjesecarila prije,a ništ onda kad sam slobodna i neljena ujutro budu,hvala.....baš me mucilo to kad mogu
Back to Top
marija-mo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 217
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marija-mo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 22:09
ali možeš napravit bez brašna samo jaja izmutiš sa malo mljeka skroz malo i ispeceš ko palacinku i namažeš sa posnim u kojeg si stavila sjemenke lana super vecera ili pospeš sa mljevenim orasima i bademima ide i to samo meni draže sa sirom
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 22:16
e hvala ,budem isprobala i tu verziju :) ono gore "moje" su fantasticne jer se spaja okus kiselkastog sira i sladak med.....joooooj.....

a dal je netko pokušao napravit pizzu s posnim,tak nešt?
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Travanj 2012 at 23:34
ja je radim s posnim i to u tavi jer neman pec. totalno ukusna i neobicna pizza gotova za 8min. tijesto napraviš od malo integralnog brašna, jaja, masla, malo kvasca, mlijeka i soli. kad se digne staviš ga u teflon tavu i pržiš 4 min s jedne strane okreneš na drugu na nju staviš umak od pome, posni sir, tunu, svježe zacine i malo maslinovog ulja i još 4 minute s te strane ali poklopljeno i pizza je gotova... Za polizat prste. ( nekad stavim tikvice/purecu šunku/svježe šampinjone....)
Back to Top
Demetra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 105
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Demetra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2012 at 10:00
hvalaaaa :) moram isprobat tu pizzu napravit svakako....nikad mi se u životu nije jela pizza kao otkda pazim što jedem.....
Back to Top
sandyst View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 22
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sandyst Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Travanj 2012 at 17:15
i meni isto...ali probaj u tavi ispadne još bolja nego u peci a manje trošiš struje i neusporedivo je brže. Samo nemoj stavljat ketchup nego napravi svoju šalšu od poma. (malo cherry rajcica, cešnjak, bosiljak i maslinovo) super bude!! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.