New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 namirnica koje biste uvijek trebali imati u
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 namirnica koje biste uvijek trebali imati u

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 10 namirnica koje biste uvijek trebali imati u
    Posted: 14 Ožujak 2012 at 13:03

Nekak je loš izbor namirnica za kasnonocno hranjenje........tortilja sa naribanim sirom ili sirupom od agave je sve samo ne zdrav i preporucljiv obrok u kasne nocne sate, skoro pa klasicni junk obrok ....ak je nešto integralno ne znaci da je zdravo u bilo kojoj kombinaciji. A i kruh i kikiriki maslac trpat u sebe......nebi se složio.....

Edited by Zoki - 13 Listopad 2013 at 21:20
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 13:35
ili jaja ili maslac od kikirikija (bez kruha) sa posnim sirom. Druge kombinacije ne bi ja za noc...
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 13:48
Maslac od kikirikija !!!!!!! Život mi se promijenio kad sam ga probao prvi put !
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 16:20
The Phoenix - sto je lose kod kruha, od razenog brasna naravno, i kikiriki maslaca? Alpinist - meni nema bolje vecere od fete crnog kruha sa kikiriki maslacem i 200g zrnatog sira ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 16:54
Mr g. postoje indikacije i mišljenja da sve žitarice treba izabaciti iz prehrane ( iako poglavito pšenicu), a feniks vjerojatno misli na dizanje inzulina navecer, i još kombinirano s mastima ( iako za ovo zadnje nije sigurno da ima pojacano loš utjecaj - kombinacija jeli)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 16:59
Trpanje masti i ugljikohidrata zajedno, posebno u kasne nocne sate je sve samo ne korisno.Posebno ovi peanut butteri komercijalni u dcanima puni šecera i nepoželjnih masti. Korisnije je pojesti jaja ili posni sir i riblje ulje kao nešto protuupalno, za razliku od peanut buttera koje ce djelovati potpuno suprotno i to posebno pred spavanje je nalošja kombinacija
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 20:07

Moja vecera je obavezno 200-250 g posnog uz to ili pola šake badema, pola oraha (smiksati naravno) i pola groždjica, ili u posni stavim šaku odledjenog bobicastog voca s par kapi stevije, ili ocijecenu malu tunu ubacim u posni i dodam malo maslina....razno razde varijecije s posnim sirom.....


Mojih top 5 namirnica su: posni sir, jaja, tuna, orašasti plodovi i 100g cokolade....hahaha šalim se za ovo zadnje, ne znam što bi stavila na 5. mjesto ali bez ova 4 mi ne prodje dan!!!

Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 21:29
Phoenix, ne bih se bas slozio da je komadic razenog kruha sa kikiriki maslacem i zrnati sir za veceru toliko losa varijanta...slazemo se svi da ne mozemo jesti iskljucivo i samo posni sir prije spavanja jer brzo dosadi i ponekad sam znao kombinirati saku badema uz posni i svasta nesto jer sami posni i nije bas preukusan da bi se stalno mogao jesti sam.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 21:40

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Phoenix, ne bih se bas slozio da je komadic razenog kruha sa kikiriki maslacem i zrnati sir za veceru toliko losa varijanta...slazemo se svi da ne mozemo jesti iskljucivo i samo posni sir prije spavanja jer brzo dosadi i ponekad sam znao kombinirati saku badema uz posni i svasta nesto jer sami posni i nije bas preukusan da bi se stalno mogao jesti sam.


Sorry ali i posni i sve druge namirnice se mogu jesti u milijun kombinacija posni, sa jogurotm, raznoraznim povrcem, riba ova, ona, meso, jaja, ovakva onakva, gljive, bla bla bla, i ti izabereš kikiriki maslac ( još gore kako je feniks rekao ako je komercijalni) i kruh, i sad bi da je ok, e pa nije ;) lol

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 22:58
Budimo realni - jel itko kombinira ribu ili bilo koju vrstu mesa sa posnim? Jedino sto cu prihvatiti je kombinacija s jogurtom (ali jos vise mlijecne masti pa mi bas i ne odgovara), povrce, jaja i orasasti plodovi.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 00:42
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Moja vecera je obavezno 200-250 g posnog uz to ili pola šake badema, pola oraha (smiksati naravno) i pola groždjica,

cemu groždjice? Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 08:59

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Budimo realni - jel itko kombinira ribu ili bilo koju vrstu mesa sa posnim? Jedino sto cu prihvatiti je kombinacija s jogurtom (ali jos vise mlijecne masti pa mi bas i ne odgovara), povrce, jaja i orasasti plodovi.

ja kombiniram tunu s posnim, no nisi skužio poantu, ne moraš ti navecer jesti posni, možeš jesti bilo koju od onih namirnica ( i još dosta drugih) u bilo kojoj kombinaciji, i svejedno ce biti 10x bolje nego kruh sa komercijalnim kikiriki maslacem

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 09:35
Ne slazem se no dobro. 

I jasno mi je da se navecer moze jesti puno puno toga osim posnog sira. :)
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 09:41
Mr G. Komentirao sam kombinaciju kruh i kikiriki maslac kao što piše u clanku, nisam vidio da se spominje posni sir igdje uz to, tak da neznam zakaj mi postavljas pitanja za kombinacije koje nisam komentirao? Smatras da je i tortilja sa rastopljenim sirom ili agavinim sirupom takoder zdrava i odlicna kombinacija? Uglavnom, clanak je kontradiktoran, spominje se kasnonocno jedenje i onda se ispod piše o ribama, mesu, umacima i sl, kao da ce netko ic nakuhavat, pec ribu , radit umake, juhe i slicno u kasne nocne sate kad se kopa po fridu. Bolje je ne napisat clanak nekad nego napisat bilo kaj tek tolko da se piše.....
Back to Top
tyros View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: F.Benning/Bragg
Status: Offline
Points: 265
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 11:41
Ona GMO soja nikako nebi trebala biti u našem frižideru. Umjesto toga bih stavio prvoklasnu domacu govedinu, to je to :)
SFC. tyros US SPECIAL FORCES ASSESSOR
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 13:06

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Moja vecera je obavezno 200-250 g posnog uz to ili pola šake badema, pola oraha (smiksati naravno) i pola groždjica,

cemu groždjice? Tongue



Jer mi je ukusnije :D

Znam da su kaloricne, ali doslovno pola šake stavim, zar je toliko loš izbor :D



Edited by bebolina - 15 Ožujak 2012 at 13:10
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.