New Posts New Posts RSS Feed - D: 10 keto recepata za sve obroke u danu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: 10 keto recepata za sve obroke u danu

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
temperance View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote temperance Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: 10 keto recepata za sve obroke u danu
    Posted: 27 Svibanj 2016 at 21:47
Svi komentari na temu: 10 keto recepata za sve obroke u danu

Moj se trener s ovime nebi slozio. Ali mene ste odusevili idejama. Hvala!
Back to Top
Groc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Groc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2016 at 06:49
Super su mi ovi recepti probala sam vec neke i jako su mi dobri
Back to Top
WebShopMaster View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2014
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote WebShopMaster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Kolovoz 2016 at 10:15
Odlicni recepti !
Back to Top
asdasd View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote asdasd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2016 at 15:17
Mogli ste bar staviti izvor kad ste vec sve preuzeli sve tekstove i slike sa http://www.ruled.me/keto-recipes/
Back to Top
h View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Studeni 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote h Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Studeni 2016 at 17:19
pitam,primijenila bih recepte ali osoba ima tumor na gušteraci ,nisam doktor možda netko ima iskustva,javite mi
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2016 at 12:44
Originally posted by h h wrote:

pitam,primijenila bih recepte ali osoba ima tumor na gušteraci ,nisam doktor možda netko ima iskustva,javite mi

je li doktor savjetovao neku posebnu vrstu dijete?
cookies are for pussies
Back to Top
daša View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote daša Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Sijecanj 2017 at 07:08
Odlicni recepti??????
Back to Top
ota View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ota Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2017 at 17:49
Poz.svima Evo nova sam u ovome..izabrala sam keto prehranu..jer mi i zdravstveno odgovara..mozete mi reci kako ste izdrzali..koliko i na samom kraju koliko ste skinuli kg..meni je cilj -20kg..dajte mi neku motivaciju..hvalaaa
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2017 at 15:43
ljudi,dajte si uzimajte prehranu koju možete gurati do kraja života,nemojte se fokusirati na dijete i ostale pizdarije jer ćete mentalno puknuti kad tad...
govorim iz osobnog iskustva...
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
Keto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2017 at 11:09
Nakon nekoliko desetljeca lutanja sa dijetama, treningom (sve vrste), preforsiranošcu, mukotrpnim oporavcima, napokon mogu reci - Keto je jedini pravi put!! Nije ni to caroban nacin, ali nije ni daleko od toga. Predite na Keto, a zatim i na povremeni post i recite zbog trpanju hranom (ugljikohidratima), robovanju hrani, depresiji zbog stalnih neuspjeha, strahu od blagdana (za 7 dana upropastite višemjesecni trud, tj., 7 dana postane 37 i više dana!?), itd,itd.....Nemojte nasjedati na savjete raznih "gurua" (genetski blagoslovljenih ili totalnih profesionalaca koji su još i na nedozvoljenim sredstvima) koji vam govore - vježbajte i jedite sve ,ali umjereno!? Da mi možemo umjereno ne bi nam savjeti ni trebali, a ne bi bili ni debeli, naravno!? Kljuc je u hormonalnom poremecaju, tj inzulinskoj osjetljivosti. Uzmete okidac hranu, ona "traži inzulin" koji opet sve sprema u salo i ostavlja vas gladne i nezadovoljne. Tada ciklus krene u krug i vi se probudite debeli, nezadovoljni, depresivni, razocarani i bespomocni. Malo sam odužio, ali osnovno je to, a dalje sve imate na netu. Sretno!
Back to Top
Keto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2017 at 11:15
Warior98 - pa Keto je puno lakše gurati cijeli život. Lakše nego današnju prehranu i to bez ikakve sumnje. Jedem 1-2 puta na dan. Namirnice prirodne i minimalno preradene. Imam ostalo vrijeme za pametnije stvari, a ne za planiranje - spremanje "zdravih" 5 obroka dnevno? Koliko je kontrole, znanja, volje, truda potrebno za 5 balansiranih , izvaganih, isplaniranih,organiziranih obroka? Kako da to odradi žena ili muškarac kroz prosjecan radni dan?
Back to Top
emilija žabcic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Kolovoz 2018
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilija žabcic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Listopad 2018 at 18:50
Pozdrav, u pocetnoj sam fazi primjene keto djjete, problem mi je bio prva 3 dana, silna želja za slatko, neizmjeran umor i velika potreba za spavanjem kao i velika žed. Iza toga se sve smirilo i sada je ok. Više nema potrebe za slatkim. Preporucam ju ali treba neko vrijeme da se snadete s kuhanjem a posebno u pronalaženju recepata.S vremenom sve postane rutina. NE ODUSTATI.LP
Back to Top
CROATIATEAM View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CROATIATEAM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2019 at 19:29
Pozdrav...da li se moze primjenjivati keto djetu bez vaganja odnosno mjerenja makronutrijenata? Lp
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2019 at 11:04

Sve se može ali pitanje je s kakvim rezultatima Smile Naravno sve ovisi i o tome koliko se iskustva ima sa hranom, odnosno koliko se već zna dobro procijeniti od oka ili nekom drugom metodom (dlan, mjerice, posudice, žlice...). Inače će biti teško procijeniti količine i omjere, što onda može kompromitirati i rezultat i dobar osjećaj tokom dana, a možda i zdravlje u neko dogledno vrijeme. 

Keto dijeta nije neki čudnovati pristup, kao i kod svih drugih principa prehrane na kraju je najvažnije ostvariti deficit ako želimo izgubiti na kilaži. Nekima je to lakše na ketu jer ih masnoće lijepo zasite (a prvenstveno proteini) pa automatski smanje energ. unos , a nekima na nekim drugim varijantama jer im je tako lakše regulirati unos. U svakom slučaju nečime se dobro voditi kako bi znali korigirati kad zatreba. Ne mora biti vaga, ima više načina.





Edited by Gym_girl - 07 Veljaca 2019 at 11:05
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Jasna721 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Srpanj 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jasna721 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2019 at 18:27
Recepti za keto dijetu du super...brzo i lako se sprema!!!
Back to Top
Keto View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2017
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Keto Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2019 at 23:06
Keto vam drastično pojednostavljuje život! Jedini problem je što većini kad oduzmeš jelo......ostane im prazan život?! U biti im je jelo sve!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.