New Posts New Posts RSS Feed - Crne rupe, vjencanice i žicanje pažnje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Crne rupe, vjencanice i žicanje pažnje

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Crne rupe, vjencanice i žicanje pažnje
    Posted: 20 Sijecanj 2010 at 01:43

 Kada cu izgubiti 5, š0, š5 i više kilograma? Koja dijeta je najbolja za mene? Kojom dijetom cu skinuti najviše kila? Hoce li otici pol metra u struku? Zašto svi mršave a ja ne?

Ako vas muce ova i ostala pitanja slobodno mi se obratite ovdje u temi. Ne gledam u karte, vec u jedaci pribor.

Svaki forumaš ima pravo na jedno pitanje.

 

 

   

Edited by ThornOfFaith
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 09:39

 Dobar dan.

Rodjen sam š986. godine, zovem se Davor.. Zanima me kada cu ja da izgledam kao Vin Diesel?

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 10:55
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Dobar dan.

Rodjen sam š986. godine, zovem se Davor.. Zanima me kada cu ja da izgledam kao Vin Diesel?

 

23.7.20š0. ali moraš svako jutro piti 6dcl mlijeka s 0.9 % m.m. uz š3 slanih štapica i to iz keramicke šalice sa motivom bubamare.

Back to Top
sanjalica29 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 13:32

 :)))))))))

super ste,

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 14:57
  Filip iz Osijeka, djevica, u horoskopu blizanac.

Koliko cu se razjacati do rođendana slijedeci petak i hocu li morati uzeti novu jaknu?
Pozz
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 17:31
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Filip iz Osijeka, djevica, u horoskopu blizanac.Koliko cu se razjacati do rođendana slijedeci petak i hocu li morati uzeti novu jaknu?Pozz



Jel misliš podznak blizanac?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 17:32
daaaaj, upropastila si mi foru!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 17:40
Originally posted by Lega Lega wrote:

daaaaj, upropastila si mi foru!




Sorry


Iako bi se mogao izjasniti gdje tocno tu ide zarez

Hehe


To se ti malo igraš one starogrcke prorocice Pitije?






Edited by Kate
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 17:53
Pa ako Thorn može biti baba vracara, što ne bih i ja malo Pitija
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 20:07

Originally posted by Lega Lega wrote:

Pa ako Thorn može biti baba vracara, što ne bih i ja malo Pitija
 

Oprosti ali zbog ove uvrede si suspendiran i kažnjen magijom

Od sada pa nadalje svaki tvoj pomak na vagi ce se mjeriti u mg, a opseg tjelesnih krivina i udubljenja u mm i dakako da ostaješ u istoj jakni kao dosad.

@Kate

Javi mi se na PM da ti ocitam dijetalna zracenja i utvrdim mjesec dobitan za pocetak provođenja dijete.

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

@Kate


Javi mi se na PM da ti ocitam dijetalna zracenja i utvrdim mjesec dobitan za pocetak provođenja dijete.






Thorne, svaka cast, vidim da imaš nos za biznis

Hvala na ponudi tvojih zasigurno kvalitetnih usluga, javit cu se na PM pa da to onako u 4 oka prodiskutiramo

Nego, što se ti ne bi na jutarnje EZO, ASTRO i slicne emisije za posao javio.Tu je prava lova, a ne vamo nas nezaposlene, školarce i studente barit, jadna smo ti mi ciljana skupina. šteta je da tratiš svoj talent di je profit upitan


Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:20
Originally posted by Kate Kate wrote:



Nego, što se ti ne bi na jutarnje EZO, ASTRO i slicne emisije za posao javio.Tu je prava lova, a ne vamo nas nezaposlene, školarce i studente barit, jadna smo ti mi ciljana skupina. šteta je da tratiš svoj talent di je profit upitan




Grdno li se varaš!



Evo da ne bude kako Thorn forumašima samo guzu pokazuje. 
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:23

Originally posted by Kate Kate wrote:


Nego, što se ti ne bi na jutarnje EZO, ASTRO i slicne emisije za posao javio.Tu je prava lova, a ne vamo nas nezaposlene, školarce i studente barit, jadna smo ti mi ciljana skupina. šteta je da tratiš svoj talent di je profit upitan


 

Obogatio bih se istog trena s obzirom na fizicko stanje hrvata i hrvatica, i još ak to krene pred ljeto...

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2010 at 21:24
Lega moj, otkud samo nalaziš slike za svaku prigodu. Netko nešto spomene i evo ti njega s fotkom

Bit ce jednog dana od tebe dobar FOTOreporter ili PAPARAZZO.Brz i efikasan!


@Thorn,

što cekaš, covjece?
Brzo dovedi narod u red da bar u jednom segmentu nije kriza
Pa nek bar u doticnom podrucju bude pravog lidera





Edited by Kate
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 12:09
ante iz trogira roden 88.kad cu dobit plocice na trbuhu
jaka ti je ova grupa sa parodijon na milana
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2010 at 12:29

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ante iz trogira roden 88.kad cu dobit plocice na trbuhu 
 

Kraj 5.og mjeseca vidim ploce na trbuhu i to jake, i moraš svaki 3. dan do tada pojesti š20grama paškog sira. I imaš neka loša zracenja, neko je bacio uroke na tebe, ti nikako ne možeš dobiti na kilaži.

Javi se na pm da te riješimo toga

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.