New Posts New Posts RSS Feed - Crazy - prijava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Crazy - prijava

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 11:26
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Aaaa vidi, vidi, nisam uopce išla za tim da su to iste slikice, bila sam na pol puta glavom prema tipkovnici vec Big smile Ajde onda pokušaj to sredit kad stigneš pa cemo onda to posložit kako treba Wink


ajde da ispobamo ovako...
jedna stara, jedna nova, pa da se moze kao malo uporedit... nije mogla frendica doc, tako da sam sama islikala, tako da nisu bas iste slicice...

http://img12.imageshack.us/img12/7236/dsc0313ka.th.jpg
http://img204.imageshack.us/img204/2205/dsc0346uh.th.jpg

http://img32.imageshack.us/img32/3151/dsc0316c.th.jpg
http://img337.imageshack.us/img337/4885/dsc0348bv.th.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/7328/dsc0318j.th.jpg
http://img688.imageshack.us/img688/6334/dsc0352pf.th.jpg








Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 11:33
ne znam zašto su ti fotke tako sitneeeeeeee...

probaj preko www.tinypic.com i onda odabereš link IMG Code for Forums & Message Boards

pa samo kopiraš ovdje...


Edited by Slavonka23 - 17 Svibanj 2012 at 11:33
Back to Top
Lily_20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lily_20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 11:54
Ma najlakše je ono što je GOSPODIN B. napisao, bar meni, pa pokušaj ;) Imaš 3 klika ;)
Istraživanja pokazuju kako 9 od 10 osoba voli cokoladu... Onaj 10-i laže!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 21:09
Da, malo frka s fotkicama i meni, ne vidim, neke su forbidden...

Uglavnom, tek je prošlo 2 tjedna, nemaš razloga ne biti zadovoljna, pocela si tek trenirati, samo sama zapni i to je to! Držim ti fige
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:09
treneru zmaju, može par rijeci? Wink

Crazy, ne vide se nove fotkice opet Ouch


Edited by Gym_girl - 18 Svibanj 2012 at 01:12
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:56
skuzaj,jucer san samo napisa da zabranjujemo alkohol..haha..ugl.njenom prehranom i treninzima san jako zadovoljan jer se trudi to sve odradit i ide to,imala je strasne upale misica pa ocito se pokrenilo nesto u tijelu..danas je malo kolino bolilo pa nije mogla odradit donji dio tjela nego samo gornji,ali nema veze bolje i tako nego napravit neku tesku ozljedu,iako je njoj bas na nogama nekako najkriticnije misto di se skuplja,na vagi i centimetrima to lagano ide,i ja bi volija da je vise,ali bolje i da je u minus bilo kakav nego u plus ili da stagnira...malo bi volija da smanji alkohol baren na 1 tjedno ali eto sta je tu je,nije da je alkoholicarka nego samo se krece dosta u drustvu pa casica tu i tamo :) moran priznat da sta se tice komunikacije svaki dan dobijen izvjesce od nje i u tome nema nikakvih problema,krenit ce to na jos bolje sta se tice kg i cm nesumnjan ali eto triba bit uporan..uh smo od jucer jos malo smanjili i za sada idemo tako,ocemo li sta minjat ovisi o rezultatima kakvi budi,iako mislin da je za sada to dobro...uvodimo i jos kardia odnosno nakon 3 treninga utega i jos ekstra HIIT 1 dan,eto toliko za sada
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 00:08
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

skuzaj,jucer san samo napisa da zabranjujemo alkohol..haha..ugl.njenom prehranom i treninzima san jako zadovoljan jer se trudi to sve odradit i ide to,imala je strasne upale misica pa ocito se pokrenilo nesto u tijelu..danas je malo kolino bolilo pa nije mogla odradit donji dio tjela nego samo gornji,ali nema veze bolje i tako nego napravit neku tesku ozljedu,iako je njoj bas na nogama nekako najkriticnije misto di se skuplja,na vagi i centimetrima to lagano ide,i ja bi volija da je vise,ali bolje i da je u minus bilo kakav nego u plus ili da stagnira...malo bi volija da smanji alkohol baren na 1 tjedno ali eto sta je tu je,nije da je alkoholicarka nego samo se krece dosta u drustvu pa casica tu i tamo :) moran priznat da sta se tice komunikacije svaki dan dobijen izvjesce od nje i u tome nema nikakvih problema,krenit ce to na jos bolje sta se tice kg i cm nesumnjan ali eto triba bit uporan..uh smo od jucer jos malo smanjili i za sada idemo tako,ocemo li sta minjat ovisi o rezultatima kakvi budi,iako mislin da je za sada to dobro...uvodimo i jos kardia odnosno nakon 3 treninga utega i jos ekstra HIIT 1 dan,eto toliko za sada


bas sam happy sto radim sa zmajem! iako je pretrpan poslom, uvijek nadje par minuta da mi odgovori na pitanja, da mi da savete i da mi priprijeti kad to treba LOL
od prije par dana vise nemam nikakve upale, i fenomenalno se osijecam, u odlicnoj sam formi!!!
danas sam prvi put radila hiit, i mrzela ceo svijet, zmaj mi je tada posta velika azdaha, bas sam ga mrzela i psovala tokom tih 20minuta... a onda sam ga dizala u nebo poslije treninga LOLLOLLOL
super se osijecam i svakim danom sam zadovoljnija treninzima, bas mi prijajui!!!
hvala zmaju na strpljenju i savjetima! i hvala svima vama na podrsci!!! Hug
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 01:46
hehhe ma ok zmaju, sad ste mi svi rješeni, odnosno još cekamo Phoenixa da uhvati malo vremena pa idemo dalje Smile

Super ekipa, drago mi je da se i vi slažete i da sve ide po planu - za 2 mjeseca vas necemo ni prepoznat kako ste krenuli Wink

Crazy, vidi malo ako možeš sredit te slicice da ih prikacimo tu, može? Bar preko neceg drugog ako neda tu...


Edited by Gym_girl - 19 Svibanj 2012 at 01:47
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 02:19
nema upala...nije to dobro,povecavaj tezine odma!!!!  ;) ugl.ako ti postane tezine te dizat lakse nego sta bi tribalo,onda sve povecas za koji kil i tako dizes,ocu upale
Back to Top
Zlatokosa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Ožujak 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zlatokosa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 06:14
A cura je kao i svi mi mislila da ce uživati vjezžbajuci
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 13:26
3 tjedna vec prosla... bas mi brzo proslo!
Pretrpana sam poslom, zato se slabo javljam ovih dana, ali evo da napravim osvrt.
Navikla sam se na ovu prehranu (5/6 obroka dnevno, puno P, mjerim UH... sve kako zmaj kaze :)), pocela sam i da uzivam trenirajuci!
Nemam vise one strasne upale, sto ne znaci da ne boli (cisto da zmaj zna Wink). Osjetim da imam vise energije i snage... Sjecam se da sam prvog dana jedva uradila one iskorake i cucnjeve (cak mislim da nisam uspjela sve serije do kraja, ne sjecam se tocno, narednih dana nisam mogla hodati), a sada ih radim bez problema... cak sam i povjecala broj Clap Evo vec 10 dana kako uopste ne pijem alkohol! To je stvarno veliki pomak za mene LOL
ZNaci super se fizicki osjecam, ali nevidim nikakav bitan napredak... Vidim da su se ruke ucvrstile...  struk se malo suzio i to je to :((((
Vaga stoji, nikakva promena... Bas pizdim i skroz se lose osjecam oko toga...
Ne brinite, necu odustati nikako! Gledam si u zrcalo i pricam da sam ja jaca od mojih masti prilepljenih po cijelom tijelu ConfusedConfusedConfused  Mislila sam da ce sve ovo ici brze... Cry
Zmaj mi je promenio trening, pa cemo vidjeti kako to ide dalje! Ajde, danas je pocetak 4og tjedna, pa se nadamo i boljim rezultatima...
I moram samo da dodam da je Zmaj uvijek free za savjet i komunikacija sa njim je superrrrrrr, i mnogo volim sto radimo skupa Hug


Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 21:28
vidit cemo kako ce sad ic,meni je isto zaj sta ne ide brze,ali mora ic sad ces se jos malo vise forsirat uz ove nove treninge,triba se trosit do kraja vidit cemo,valjda ce bit jos bolje
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 07:43

mjerenje... moram priznati da me je uzasan strah uhvatio pre stajanja na vagu... kile nisu bas mnogo otisle dolje, ali bitno da cm idu nanize, polako ali sigurno! i radim na tome da se vise nikada ne vrate!Smile

69,2 kg -1,8kg... malo je malo za 4 tjedna

Obimi:

Prsa : 94   -3cm CryCryCry

Ruka, leva : 29,5    -1cm              desna : 29,5    -0,5

Struk (pupak) : 83    -5cm

Bokovi : 99   -2cm

Ispod guze: 105,5     -2cm

Butine - leva : 63    -2cm          desna : 63      -1cm

Kolena - levo:  40,5         desno : 40,5      -0,5cm

Slikice stizu tonight... islikala sam se, ali posto mi je kacenje komplikovano (a i prva 2 puta vise-manje nije uspjelo), nemam vrijemena sad pre posla time se bavit. Pokusacu pokaciti sve slike pponova, i one od pocetka...

Sto se prehrane tice, tu sve ide ok. Svi su se na poslu navikli gledati svakodnevno moje kutijice sa hranom. Vise me niko nicim ni nenudi, znaju da necu nista uzet. Alkohol sam potpuno prestal pit (mislim da mi je to najteze palo LOL). Uspjela sam otic na 2 velika electro party, i pit vodu cijelu noc Clap svi su mislili da sam uzela neke droge koje se ne smiju mjesat sa alkoholom LOL

Trening mi je zmaj promijenio, jedan dan upper, drugi dan lower body, treci dan hiit, i mnogo mi prija... Iako vec 4 tjedna vjezbam redovno, posle svakog novog treninga osjecam neke nove misice kako bole!

Eto znaci, zadovoljna sto idu cm dolje, da jos i kile mogu malo brze da se tope, bilo bi idealno! Smile 

Slikice posle posla tonight ;)

  

Edited by Crazy06 - 30 Svibanj 2012 at 14:58
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 21:24
Idu slike? Centimetri su super, samo nek je u minusu Thumbs Up
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:24

Evo i slicica, valjda ce se sve vidjeti



01.05.                                            30.5.


http://images42.fotki.com/v664/photos/7/1794407/10703922/crazy1horz-vi.jpg


http://images112.fotki.com/v682/photos/7/1794407/10703922/crazy1bhorz-vi.jpg


http://images50.fotki.com/v1529/photos/7/1794407/10703922/crazy1ahorz-vi.jpg




Edited by Gym_girl - 01 Lipanj 2012 at 10:10
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2012 at 22:25
Jaooooo, zasto su ovako velike slike??? HELPConfused

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.