New Posts New Posts RSS Feed - Crazy - prijava
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Crazy - prijava

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Crazy - prijava
    Posted: 29 Travanj 2012 at 01:15

@Zmaj – prvo da ti se zahvalimmmmmmmmmm!!! Hocu da treniram i da idem u teretanu, i da papam kako treba i da radim sve sto mi kazes… Uffff… motivacija do ludilaaaaa !!! Wink

Evo i mene da se predstavim...

Napunicu 31 god za koji dan, i doslo je vreme da se potpuno posvetim sebi, ono sto sam godinama zaboravljala raditi! Imala sam jako haotican i nezdrav zivot jako dugo, ali pocela sam da radim na sebi i uspela sam da sredim mnogo stvari u zivotu, pa je sad na red doso i moj fizicki izgled, hocu do kraja da se sredim. Smucilo mi se da se ne gledam u ogledalu i da svaki put pobegnem od njega :)

Pocetkom 2008 sam dogurala do 92,5kg zbog nezdrave ishrane i manjka aktivnosti. Za godinu ipol sam skinula 20kg i od tada variram izmedju 70 i 72kg. Smrsala sam bila zdravo, samo sam bila promenila nacin ishrane. Pocela sam jesti minimum 3 puta dnevno(pre toga sam jela 1-2)  i izbacila skoro potpuno junk food. Moram priznati da se vise ne hranim toliko zdravo koliko kad sam tada mrsavila, niti sada pazim sta jedem, ali mi je bitno da sam zadrzala neke normalne principe (dorucak obavezan, minimum 3 obroka dnevno, junk food sto redje moguce, ne pijem gazirano, trudim se da ne grickam izmedju obroka…) Zato nista od kila nisam povratila. S obzirom da mi se tezina stabilizovala (vec  2,5god sam na istoj), sad je red da opet krene dole :)

Radim administrativni posao, I bas dosta radim, sto ce rec da mi je zadnjica prilepljena za stolicu od 10-12h/danu. Upisala sam teretanu pre mesec dana i idem 2-3puta/nedeljno ali nemam nikakav definisan trening :(   Zato sam i pocela citati razne teme na ovom forumu.

Volim hodati, tako da cesto idem na posao pesice (30min hoda dobrim tempom).

Volela bih smrsaviti ali I naravno dobiti misice… nekad se pitam da li to jos postoji kod mene… znam da je to tu negde, ispod gomile sala, I nadam se videti te misice uskoro!

 

E sad ide onaj najbolniji dio… grrrrr…. DeadDeadDeadCryCryCry

71kg, 169cm  

Obimi:

71kg, 169cm  

Obimi:

Prsa : 97

Ruka, leva : 30,5                  desna : 30

Struk (pupak) : 88

Bokovi : 101

Ispod guze: 107,5

Butine - leva : 65              desna : 64

Kolena - levo:  40,5         desno : 41

 

Evo i slika, pa da umrem od srama…


http://imgur.com/a/KjmyB#4


Ajde mi samo potvrdite jel vidite slike, nesto me mucilo uploadovanje...

Svi komentari, saveti su vise nego dobrodosli :)

I sretno svima ;)




Edited by Crazy06 - 16 Svibanj 2012 at 07:32
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 01:23
je,vide se slike..nema na cemuWink
 
evo jos mi se javi u inbox di ces mi napisat kako trenutno treniras koliko i sta jedes i sve cemo se dogovorit


Edited by zmaj - 29 Travanj 2012 at 01:34
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 01:45
crazy, probala sam ti objaviti slicice tu ali sam seljo beljo za ovaj imgur pa mi ne ide Big smile Ako ko zna neka pomogne ali ako ne, nema veze , slicice se vide, to je glavno!

Drago mi je da si ipak uspjela upast u natjecanje, žao mi je da si cekala toliko i da je sve bilo pomalo smiksano ali svaka cast na tome što si pratila situaciju i reagirala na vrijeme Clap To govori o tome koliko ti je stalo i zato sam happy da si s nama i da si tako motivirana Wink

Ne brini se ništa i ne budi tužna jer se sve da srediti sa dobrim programom treninga i prehrane (pohvala za trud kojeg si do sada uložila Thumbs Up), a ja vjerujem u zmaja i u to da ce napravit dobar posao Wink

Ekipa, sretno!


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 01:50
ja cu napravit sve da je uputin u dobrom smjeru,a posto ona ima volje i motivirana je nesumnjan da ce zapet i da ce to bit dobro
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 02:11
@gym_girl
stvarno sam mnogo happy sto sam upala ovde sa vama! citam svakodnevno ovaj forum i moram priznati da sam puno toga novog naucila i ekstremno sam motivisana za ovo natjecanje!
Jedva cekam da pocne :)
Hvala na podrsci ;)

@zmaj
domaci zadatak obavljen, sve sam ti poslala na pm ;)
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 08:16
20kg?? Svaka cast!

Zelim ti puno srece
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2012 at 13:12
Hvala Smile i tebi puno srece Wink
 
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2012 at 10:25
Posto sam bila ludo motivisana biti primljena za ovo natjecanje, i kad sam videla da je nek odustao, ja sam sto je brze moguce napisala prijavu. Nisam mogla nac krojacki metar , nego sam uzela kanap i lenjir i tako se merila LOL
Juce sam kupila i taj krojacki metar, pa se ponovo izmerih, izgleda da mi matematika nije jaca strana jer sam puno toga izgresila mereci lenjirom i sabirajuci Confused
Idemo opet, nove updateovani obimi... DeadDeadDeadCryCryCry

71kg, 169cm  

Obimi:

Prsa : 97

Ruka, leva : 30,5                  desna : 30

Struk (pupak) : 88

Bokovi : 101

Ispod guze: 107,5

Butine - leva : 65              desna : 64

Kolena - levo:  40,5         desno : 41

Znaci, jos gore nego sto sam mislila da jesteDead   Ali tu mi je zmaj da me dovede u formu Wink

Sretno svima!!!

Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 13:55
Mene je zmaj ubio Clap
Ja se vec 2 dana drogiram aspirinima... nemogu sici niz stepenice... sjesti i ustati sa stolice na poslu su nocna mora LOLLOL noge ko da nisu moje!
super se osecam psihicki i jedva cekam trening sutra Wink



Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 14:15
Hehehe dobrodosla u klub i ja sam totalno totalno u komi, al ne odustajem
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2012 at 14:28
bas sam happy da nisam jedina Thumbs Up  nadam se da ce malo manje bolet sl.sedmice... LOL
u svakom slucaju, nema odustajanja! Wink



Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2012 at 21:11
A gdje su slike ?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2012 at 00:36
malo pažljivije citaj Brle Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 01:18
Crazy...cekamo prvi izvještaj  Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Crazy06 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 23 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 69
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Crazy06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 23:50

Evo i mog izvestaja… Izvinjavam se svima sto to nisam uradila jucer, znam pravila, ali sam imala neki problem i nisam nikako mogla doci do interneta. 
Moram prvo da se zahvalim Zmaju na strpljenju sa mnom Wink

Preziveh prvu nedelju... jedva LOL Sto se tice treninga, prva tri dana mi je bilo uzasno ! Noge ko da nisu bile moje !!! Drogirala sam se aspirinima, a i sa njima sam jedva hodala… Sesti ili sic niz stipenice je bila nocna mora ! Sad posle zavrsenog tjedna cucnjevi i iskoraci su mi mnogo laksi. Jos uvek boli, ali mnogo, mnogo manje.

Sto se tice prehrane, to mi je dosta tesko… nisam navikla da jedem puno proteina… pre ovoga nisam jela svakodnevno proteine a sad ih moram jesti vise puta dnevno. Jaja i meso su mi na nos i usi izasliDead, ali ne dam se LOL Posto poslovno moram da idem redovito na ruckove/vecere/koktele, uspevam da se izborim da koliko-toliko jedem zdravo i po tim skupovima, ali nije lako odbiti alkohol, ljudi insistiraju, uvek imaju nesto nazdraviti ! u pocetku sam se trudila da kulturno odbijem, pa posto to nije islo, sada sam izmislila da sam pod ljekovima i da ne smijem, tako da me vise niko ne dira ! LOL

Psihicki mi je bilo tesko da odradim dan sa punjenjem.  Debela treba da smrsavi a ne da jede u ogromnim kolicinama… te mi je taj dan bio uzas  psihicki, ali preziveh i to !

Imam utisak da se sa svakim novim danom osecam sve bolje i bolje ! Nisam se merila, nemam utisak da se tezina promenila, ali imam mnogo vise snage i energije !  A i motivacija je i dalje na nivou Thumbs UpClap

Idem citati objavljene izvestaje, da vidim kako je drugim natjecateljima Smile

Sretno svima za nastavak Wink

 
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 00:20
To sa danom punjenja... standardna stvar kad iz normalnog "ne smiješ puno jesti, udebljat ceš se" svijeta prijedješ u BB "jedi 100 puta dnevno" svijet Cool

Glavno da se osjeti napredak! Star
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.