New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 17:46
Evo me u vrlo kratkom obliku, prosli tjedan sam dobila novi kruzni trening i kad sam pocela ocekivala sam upale misica (ne samo jer je novi trening nego i novi utezi) ali zacudo se nije pojavio u ocekivanom obliku =// malo su me ramena zatezala i listovi ali zapravo - no big deal... morat chemo nesto drasticno napravit tek toliko da samu sebe bacim u malu komu i osjetim da se nesto radi s tim misicima =)) Za uskrsnje dane sam skiksala - naravno =) Ali svi smo, to uopce niti ne gledam kao kiksanje nego kao obavezno da se pojede koji bakin kolac ili cokoladni zeko... U medjuvremenu su centrimetri pali ali kilogrami bash i ne.... tek je i poceo cetvrti mjesec, josh ima punoo puno dana da se poradi na svemu =)) A ovo lijepo vrijeme stvarno samo mami van na rolanje, bicikl, setnje i slicno =)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 18:30
  nemoj se sada obazirati na kilograme.... samo ti nastavi...treniraj i jedi po planu...i za još 2mj ceš izgledati fenomenalno.....
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2010 at 21:58
Hehe, i ja se nadam fenomenalnom =) a malo mi je smijesno sto me cure s faksa ispituju o prehrani i treninzima, pocelo je i njih malo grist sto se blizi ljeto =)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 18:42
Zadnjih deset dana zbrljavila sve i prehranu i treninge, u novi boj krecem.... s boljim vijestima u sljedecoj poruci

Edited by Closer
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 18:48
nema veze.. sad nastavi ko da nije ništa bilo..

drž se , ne daj se
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 20:08
ne dam se, bash sam pisala gym_girl kako mi se strgala vaga i pokazuje svima š0kg manje nego sto treba, i cim sam vidjela tu manju brojku odmah sam pomislila - e, to zelim, idemo sad sve snage opet u to ulozit da tamo i stignem =)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2010 at 21:49
Ma bez brige, svi mi variramo sa pridržavanjem oko svega.
To je potpuno normalno.

Samo nastavi dalje!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 15:45
  Di si Closer...jesi živa...nije te za cut....
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 20:28
Cuje me gym_girl =) nisam cetiri od sedam dana u tjednu uopce doma pa kad i jesam zadrzavam se samo na najvaznijem... uostalom, natjecanje je prakticki pri kraju tako da... nece biti niti vise puno toga za pisati =)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 23:00
  pa šta kao je natjecanje pri kraju.....?????

  cula sam ja da ti malo zabušavaš....pa da te malo pokrenemo ;)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 00:43
natjecanje je pri kraju znaci da cete vidjet rezultate i sve sto treba, vec za tjedan dana ako se ne varam pa ne vidim smisao u golemom raspisivanju istih stvari danas, a ja "zabusavam" tako da sam skinula kilograme i zadrzala se na skinutoj tezini neko vrijeme, ako je to zabusavanje - nazovi to tako, ja to vidim kao uspijeh...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 07:42
Originally posted by Closer Closer wrote:

natjecanje je pri kraju znaci da cete vidjet rezultate i sve sto treba, vec za tjedan dana ako se ne varam pa ne vidim smisao u golemom raspisivanju istih stvari danas, a ja "zabusavam" tako da sam skinula kilograme i zadrzala se na skinutoj tezini neko vrijeme, ako je to zabusavanje - nazovi to tako, ja to vidim kao uspijeh...



vidim da je netko malo ljut..... nisam mislila ništa loše.... ali ti si to ocito doživjela kao napad....žao mi je šta je tako no......
 
nisam tražila nikakvo golemo raspisivanje.... samo sam pitala kako si i jesi li sa nama... no whatever...
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 10:21
sorry, netko je u pms-u, mozda bi trebala do ispovjedaonce
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Svibanj 2010 at 22:52
Closer, kada bi nam mogla postaviti svoje nove slike?  
Nove slike bi trebala postaviti u ovu temu.


Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 17:12
Nove mjere:

Visina: š62 cm (jednako)
Tezina: 74 kg (-7)
Struk: 8š cm (-8)
Noga: 68 cm (-3)
Bokovi: š08 cm (-8)
Ruka: 30 cm (-2)
Prsa: š02 cm (-8)

Edit: tek sad skuzih sve ove osmice, barem jednolicno skidam centimetre =))




Uploaded with ImageShack.us







Edited by Closer
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2010 at 17:36
E pa bas super,evo prvih slika

Mislim da su ti ove slike dovoljna motivacija da NE odustajes,da guras dalje,do svog konacnog cilja.
Cestitam od srca na postignutom!!!
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.