New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 10:50
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 11:21
  bravo Closer
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 15:11
Bravo...  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 16:43
Hvala svima, evo radim punom parom, sve se prasi oko mene
Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:23
  Bravo i od mene!
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 17:44
Hvala =)) evo tek sad pisem izvjesce, nisam stigla preko vikenda, uglavnom, svi treninzi su odradjeni, ovaj tjedan pocinjem s utezima koji imaju vise kg, tako da ce bit novih upala =)) dobila sam i novi program kruzni od Gym_girl da malo razbijemo monotoniju i ne radim stalno jedno te isto =)) pa je veceras i novi program na redu... zapravo, raspored sam dobila vec u petak/subotu, ali danas tek izvodim vezbe jer si sutra mogu dopustit upalu misica a preko vikenda nisam mogla XD Sto se tice prehrane - drzim se svega koliko mogu, i uglavnom mi uspjeva kod dorucka, uzine, rucke, uzine, a vecere su malo bile zeznute a i poneki obrok nakon vecere =// vaga mi trenutno miruje, ali mislim da ce se opet micat nakon novog treninga, imam i novi val motivacije, tako da vec par dana nisam kiksala nigdje u hrani, i jedva cekam daljnje rezultate =)

Gym_girl me vec duze prati i malo prije natjecanja je znala da sam na dijeti i da sam vec skinula koji kilogram, ali s njenom pomoci sam dogurala do jednog konfekcijskog broja manje =))) Razlog za slavlje i veselje =))

Ostalima zelim i dalje puno srece i znoja, ceka nas jos dva mjeseca =)) A i ovim putem se zahvaljujem Dalili i Ann jer u trenutcima krize se uvijek sjetim njihovih recenica (nisu upucene meni ali nema veze) kako cokolada daje zadovoljstvo od 5 minuta a zgodno tijelo 24 sata na dan, ili kad me primi za cokoladu - tvoja snaga volje je jaca, drmaj po bademima i vidjet cesh promjene i sl. =)) stvarno pomaze =)) Takodjer i Gym_girl koja mi gura osobno izabranu motivacijsku fotku pod nos s recenicom "gledaj to draga dok idesh u pekaru pa ces dva puta razmislit da li cesh uc ili ne" =))) Meni pomaze =)) Super potpora sa svih strana =))

Edited by Closer
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 18:53
  Bravo!! Jako me veseli kako napreduješ!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:55

 Closer, nadam se da je novi trening uspješno i zabavno odrađen

A što reci, cure su mi super! Motivacije ima, a kako se ljeto bliži cini mi se i sve više ;) Closer, tu sliku cu ti gurat pod nos dokle god treba  Ja vjerujem u te slike i u te vizije...zato ih i sama imam poljepljene posvuda :) od desktopa do zida, cak sam i ja sama nacrtala jednu :)) I onda kad te uhvati neka bezvoljnost il neko ludilo da biš sve poslao kvragu...samo pogledaš i napravi se klik u glavi - malo je dovoljno da se sjetiš sebe za par mjeseci i ponosa kojeg ceš osjecat kad budeš postigla svoj cilj - kakva cokoladica, kakve pekare, kakve ležarine....sve to dođe i prođe...ali ovo zadovoljstvo traje li ga traje..

Go girl!!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2010 at 23:58
 Samo naprijed Closer... ja trenutno malo u krizici...ali sad je vec super...trenerica nam je prva liga...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 00:45

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Samo naprijed Closer... ja trenutno malo u krizici...ali sad je vec super...trenerica nam je prva liga...
  

Krizica? Neeeeema krizice, ima da mi zablistate ovo ljeto!

Sad ceš ti vidjet kad kreneš vitlat šipkom po teretani, ko ce ti ravan bit 

Znam da se ponekad cini ko da se trudiš ko konj, a nema nikakvog napretka...ili cak sve to izgleda još i gore! Prošla sam kroz sve to...sad što više vrijeme prolazi, zna mi bit cak još i gore nego što je bilo na pocetku...ono frustracija totalna. Jer na kraju ne znaš dal ti je teže kad samo skidaš kile, ili kad zapiliš s nekim sitnicama i onim tvrdoglavim ostacima koje se gmižu pomalo...a tebi se cini da stalno stojiš na mjestu...a sve tip top, prehrana bolesno sređena ,treninzi svaki dan, a to odvratno ogledalo ti se kesi...i uvijek ima još nešto što se mora ispravit...aaaa bljuf.. :)

...al ono....sjetiš se svojih pocetaka i stanja iz kojeg si krenuo...a onda se pogledaš u ogledalo i skužiš - hmm da, to je to, pa vidi me, ja sam to postigla, vrijedilo je! . I onda si digneš letvicu za još jednu razinu - jer znaš da imaš potencijala za to - i grizeš!

Zapravo...ja ovo sve zamišljam kao igru - ajmo vidjet gdje su nam granice - mene to ful zanima, a vas?  Pustimo genetiku, pustimo price rekla-kazala, pustimo "dobronamjerne" savjete, pokušaje spuštanja....jedan je život, godine su savršene, kad cemo probat ako ne sad

Sad sam sebe nabrijala na trening...bit ce kardio ujutro

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 08:35
  Poceo me zanimati od nedavno....di su mi granice...a prije nisam o tome niti razmišljala...;)

 Prošlo me je odmah nakon treninga, i ono malo vitlanja sa šipkom... ;) sada kada me budu mrzili svi u teretani...morat cu pobjeci i doc kod tebe....

 Ne, uhvatio me pms....ali nakon malo druženja i razgovora sa tobom sam se "digla" i idem dalje....;) Kornievim korakom naprijed....sitno ali bitno...

 Jutarnji kardio mi je propao....kiša pada ko blesava, ali idem ranije na posao na biciklu.... jedan intervalni baciti.....ali ne intensive...nego neki u ducjem trajanju...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 10:06

  dođi, dođi, mojima je baš fora kad vide curu da radi sa šipkom! Zapravo, fora im je kad vide curu da radi bilo što kolko ih malo imamo...taman da se i prošece samo i izađe van 

Eh...taj pms...znam znam...koje su to tek frustracije znale bit :) Osim što se osjecaš ko nosorog, još se i vidiš iskrivljeno, pa ovo ono..srecom nije svaki put tako al nekad te stvarno hormoni zatuku

Ma nema beda, ja vjerujem u tebe! cuj - ako ne probaš i daš sve od sebe nikad neceš znat što sve možeš napravit - tako da, i da ne uspije (a uspjet ce š00% ) bar ceš znat da si probala i da nisi izgubila vrijeme na pitanja "mogu li ja to"!

Možemo mi to, možemo, što god drugi mislili o tome 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:05
Originally posted by dalila dalila wrote:

 Samo naprijed Closer... ja trenutno malo u krizici...ali sad je vec super...trenerica nam je prva liga...



Istina, istina Citam jutros forum i meni je digla motivaciju svojim govorom za kardio trening zna posao
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 21:36
Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Samo naprijed Closer... ja trenutno malo u krizici...ali sad je vec super...trenerica nam je prva liga...



Istina, istina Citam jutros forum i meni je digla motivaciju svojim govorom za kardio trening zna posao


Ne samo da zna posao..nego je vedra osoba i zraci.... tako da....baš motivira....
Back to Top
Conly View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Conly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2010 at 23:09
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by Closer Closer wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 Samo naprijed Closer... ja trenutno malo u krizici...ali sad je vec super...trenerica nam je prva liga...



Istina, istina Citam jutros forum i meni je digla motivaciju svojim govorom za kardio trening zna posao
Ne samo da zna posao..nego je vedra osoba i zraci.... tako da....baš motivira....


A nema mi druge nego da sve ovo: potpišem
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2010 at 11:28

 

Sad ste i vi mene motivirale

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.