New Posts New Posts RSS Feed - Closer - prijava za FIT in 90 days =))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Closer - prijava za FIT in 90 days =))

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Closer - prijava za FIT in 90 days =))
    Posted: 11 Veljaca 2010 at 17:12
Pozdrav svima =)

Evo, ja nisam dugo clan foruma fitness.com.hr ali vec jako dugo pratim tu stranicu, tekstove, postove i sl.

Ukratko prica.... Nisam do maturalnog razreda imala problema sa kilogramima na š62 cm visine to je variralo plus minus 2 na 58, nisam u srednjoj skoli vjezbala, niti pazila na prehranu, sto nije za neku pohvalu, ali sve je bilo na svojem mjestu, nisam koristila javni prijevoz nego pjesacila puno, jela kad sam bila gladna i to je zadovoljavalo moje potrebe.

A onda kako je dosao stres mature, upisa na fakultet, selidba, lose kontracepcijske tablete i jos nekoliko faktora, ja sam se primila hrane i dodala na svojim rebrima 20-25kg, puno, puno previse... I tako sam to "gurala" dve, tri godine i ne obracala paznju na sebe.

Prije mjesec dana sam se uhvatila u kostac s time, zacrtala cilj od kojeg ne odustajem, za sad je uspjesno skinuto 5kg, zelim ponovno vracanje u zdrav zivot i normalnu tezinu, ne zelim da mi sa mojih mladih 2š godinu strada zdravlje zbog toga... Osim toga sto se prije uhvatim u kostac s problemom - to bolje =)

Moj osobni cilj je normalan body mass index, stvorit navike zdrave prehrane i kontinuirane tjelovjezbe i rekreacije, tako da mi je to normalno u svakodnevnici... kao sto je prije bio junk food i tv.... Ako uz to dolazi i bolji izgled zbog gubitka kilograma, zasto ne? Samo bonus =)

Formalnosti:
Dob: 2š
Visina: š62 cm
Tezina: 8š kg
Struk: 89 cm
Bokovi: šš6 cm
Prsa: šš0 cm
Ruka: 33 cm
Noga: 7š cm



Danas, sutra stavljam josh i dodatne dve fotke koje se zahtijevaju... A ovim putem bi molila i Gym_girl kao trenera/mentora, iako nije presudno =)

Sretno svima koji stignu u finalnih š0 =)



Podatci potrebni za buduceg mentora/trenera:

-nisam nikad bila u teretani

-rekreativno sam se bavila plivanjem, bila uclanjena u vise crobick grupa, doma skakala uz dvd-e renate sopek, sto mi je sad najdraze i najduze potrajalo, pa se uz te dvd-e vrtim na pilates loptama, skacem po step klupici, dizem vrlo male utege, preskacem vijacu i sl.

- ne jedem nista od mlijecnih proizvoda osim abc sir classic i mlijeko 0.9%mm, od razno raznih jogurta, kefira, posnog sira, drugih vrsta mlijeka i sl. kako namirnica udje u mene nakon pola sata je vech vani =//

Edited by Closer
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 01:13




Ne ide bolje kad se sam morash fotkat, malo je ukoso ali nema bolje centriranih... I ogledalo mi je tocno na sredini strgano pa je "krpano" XD

Za sad isto vidim da sam bez mentora, nitko nije nista potvrdio, ako olaksava stvari kod kombiniranja... iz Zagreba sam =)

P.S. Ljudi nemojte zaboravit carape kod fotkanja XD smrznula se ko grlica XD

Edited by Closer
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 08:42

 ola

Ovako, meni bi osobno bilo zadovoljstvo, iako su ti i MartyL i Theia bliže pa bi to možda tebi više odgovaralo :) U svakom slucaju, ja sam za

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 10:02
Ma vidjela sam da se pocelo puno ljudi prijavljivat, ja sam osobno za bilo kojeg trenera, iz zagreba ili ne, ali kako s tobom imam najvecu komunikaciju onda sam mislila da ce to funkcionirat i bez obzira na udaljenost =)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 18:22

 ma što nebi, ja nisam ogranicena ni u cemu

Može, ajde vidit cemo još kako ce se razvijat, koliko ce se još ljudi prijavit itd., al uzela sam te u obzir ;)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2010 at 18:53
Super ;)
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 11:42
Closer, negdje si na nekom topicu spomenula da vodiš blog.
Daj pliz sharaj link, ja sam pokušala naci, ali bez uspjeha.
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 18:45
Pa tu je na fitnessu =)

      Link --> Closer Blog




Edited by Closer
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 13:53
Idemo u drugom obliku sad... prvi tzv. izvjestaj tjedni je bio u blogovskom formatu sa mnogo cinjenica, prehranom dnevnom i treninzima, a sad cu ovdje objavit kratko i sroceno "obavila sam svoje, pojela pa iznojila", jesam li varala? Jesam, ne puno i to meni ide na dusu, i bez obzira na to kg idu dolje na vazi, tako da, jedno Wheee i Yaaay za ovaj tjedan.

Vase misljenje se sad trazi... ima li smisla vise ovakvo kratko izvjesce ili ono u duzem obliku? Sta bi radije procitali i vidjeli? Kako ih vi pisete i kako bi ih mozda htjeli pisat a ne stignete?
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 14:45
Mene sve zanima o natjecateljima.

Piši samo spontano i kako tebi odgovara i to je to. :))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2010 at 18:15
  I šta se mene tice...sve što želiš piši....sve je zanimljivo...bilo da je vezano uz prehranu, treninge ili samo trebaš podršku ili motivaciju... ;)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 14:28
Evo malog izvjestaja.... Ovaj tjedan sam malo vise kiksala s hranom nego sto sam htjela, zeznula sam cca 4 obroka... Pokusavam se kontrolirat i citat ohrabrujuce komentare Dalile prema Ann dok nju hvata cokoladna groznica...

Svi kruzni i cardio treninzi su odradjeni u potpunosti... Zeli se tko mijenjat, ja dajem 4 free cardio za kruzne

Rezultati su vidljivi u centrimetrima, kilogramima i fotkama novijim Sve u svemu zadovoljna =)
Back to Top
Shiny View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 129
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shiny Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 14:55
heheh super,super samo tako nastavi,neka ti rezultati budu poticaj za dalje i da sto manje kiksas
"Samo ljudi najuzviąenijeg i najniľeg karaktera se ne mijenjaju."
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 16:49
Super!! Važno je da osjecaš pomak. To motivira za dalje.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 17:16
Originally posted by Closer Closer wrote:

Evo malog izvjestaja.... Ovaj tjedan sam malo vise kiksala s hranom nego sto sam htjela, zeznula sam cca 4 obroka... Pokusavam se kontrolirat i citat ohrabrujuce komentare Dalile prema Ann dok nju hvata cokoladna groznica...

Svi kruzni i cardio treninzi su odradjeni u potpunosti... Zeli se tko mijenjat, ja dajem 4 free cardio za kruzne

Rezultati su vidljivi u centrimetrima, kilogramima i fotkama novijim Sve u svemu zadovoljna =)



weeee...super...samo tako curo...;)

joj..ja hocu treninge...treninge...slaba sam ful...:(
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 00:11

 Moram pohvalit moju Closer, danas sam vidjela najnovije slicice i mogu rec da sam se jako jako ugodno iznenadila

Njoj sam vec rekla da mi je uljepšala dan i definitivno je jer je super vidjet kako netko može puno napravit pa cak i u ovo malo vremena samo sa svojom velikom željom da uspije u onom što je zacrtao - ozbiljno je shvatila ovaj zadatak i svaka joj cast na tome

Closer, ponavljam ti još jednom - vjerujem u tebe, samo gledaj naprijed i guraj iz dana u dan - sjeti se one slicice i grizi, grizi, grizi!!

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.