New Posts New Posts RSS Feed - Clare Nasir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Clare Nasir

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:51
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

evo tebi ... jer me konstantno psihicki zlostavljas i podbadas na ovom forumu ... al si svejedno dobar   



Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:51
  da... ova druga ti je  dugo na avataru.... kakvo je stanje sad?
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:53
  mislim... ja ti mogu boksat i po guzovima ... ako si plocice zamjenio plocom :))))))))))))))))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:58
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
mislim... ja ti mogu boksat i po guzovima ... ako si plocice zamjenio plocom :))))))))))))))))


ma vide se još ponekad plocke.. ovisi kakvo je svjetlo, jeli ali guzice imam zato uvjek

p.s sad je stanje da sam lagano krenuo paziti više na hranu, povecao broj treninga i tako.. pipremam defku, pripremam kažem sad sam pogledao te neke starije slike i fali mi jako da sma srezan

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 22:00
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
mislim... ja ti mogu boksat i po guzovima ... ako si plocice zamjenio plocom :))))))))))))))))


ma vide se još ponekad plocke.. ovisi kakvo je svjetlo, jeli ali guzice imam zato uvjek


uuuuu... da... guziceeeeee...ja sam definitivno guzica- tip.. o... da... totalno...
nekako mi je to... da... boksanje guzice... ajme šta ucini... sad sam nemirna
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 22:04
Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
mislim... ja ti mogu boksat i po guzovima ... ako si plocice zamjenio plocom :))))))))))))))))


ma vide se još ponekad plocke.. ovisi kakvo je svjetlo, jeli ali <span style="font-weight: bold;">guzice </span>imam zato uvjek
uuuuu... da... guziceeeeee...ja sam definitivno guzica- tip.. o... da... totalno... nekako mi je to... da... boksanje guzice... ajme šta ucini... sad sam nemirna


što nisi rekla.. onda cemo thorn, sonner i ja napraviti kalendar s guzicama   
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 22:06
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:


Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by ena:))) ena:))) wrote:

 
mislim... ja ti mogu boksat i po guzovima ... ako si plocice zamjenio plocom :))))))))))))))))


ma vide se još ponekad plocke.. ovisi kakvo je svjetlo, jeli ali <span style="font-weight: bold;">guzice </span>imam zato uvjek
uuuuu... da... guziceeeeee...ja sam definitivno guzica- tip.. o... da... totalno... nekako mi je to... da... boksanje guzice... ajme šta ucini... sad sam nemirna


što nisi rekla.. onda cemo thorn, sonner i ja napraviti kalendar s guzicama   


aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ovo mi je najbolji dan ikad!!! dajte guzice ajmo ajmo... evo odma vam napravim temu :))))))))))))))

i ovo ti je najzdravija ideja ikad!!!!!!!!!!


Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 22:13
  http://www.youtube.com/watch?v=IhNr4HJ2RVY

odmah imam inspiraciju...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.