New Posts New Posts RSS Feed - Clare Nasir
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Clare Nasir

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Clare Nasir
    Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:19
  evo baš sam ostala kad sam jutros ovo procitala...koja promjena...



link na clanak:

http://www.net.hr/ljepota/page/20šš/0š/šš/0538006.html

baš jako jako motivirajuce :)
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:21
  evo jos slika




Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:22
  nasla sam i prehranu:


WHY CLARE'S DIET WORKS

"Clare's diet involves eating five meals a day," says her nutritionist, Martin MacDonald.

"It sounds strange, but eating fuels your metabolism; so if you eat little and often, you'll actually burn more calories.

Also, it's easy to stick to because you never feel hungry when you're eating every two to three hours."

Clare's diet is low fat, high in protein, and full of low GI foods or 'good' carbs.

"Unlike sugary high GI foods like white bread, low GI foods like sweet potato and porridge release their energy slowly, so you feel fuller for longer," explains Martin.

"Protein also speeds up your metabolism and helps repair your body after exercise. The great thing about this diet is that you get to eat a lot AND rev up your metabolism to burn more fat and lose weight."

WHAT TO EAT

"The five-meals-a-day diet plan created by my nutrition guru has loads of great suggestions for what to eat at all times of the day," says Clare. "Here are some of my favourite options - just pick one from each list."

Breakfast (300-350 calories each)

* 60g muesli with 200ml semi-skimmed milk

* 2 medium eggs, š slice of wholemeal bread and š apple

* 50g oats mixed with š00g plain yoghurt and š00g blueberries

* 50g branflakes with 200ml semi-skimmed milk and š apple

Mid-morning snack (š50 calories each)

* š00g cottage cheese, 50g ham, š00g salad (leaves, celery and cucumber)

* 50g turkey mixed with 40g feta cheese and š00g salad

* 20g whey protein shake (from health food stores) and š5g cashew nuts

* 80G low fat mozzarella, 25g sundried tomatoes and š00g salad

Lunch (200-250 calories each)

* 50g chicken and one pepper (sliced) dipped in 40g low-fat hummus

* 70g low-fat mozzarella, 2 Ryvitas and š00g salad

* Chicken fajitas made with š tortilla wrap, 60g chicken seasoned with spices and š00g peppers, served with š00g salad

* Brown pitta bread stuffed with 50g tuna and š00g salad

Mid-afternoon snack (š50 calories each)

* 20g almonds, cup of coffee made with 30ml semi-skimmed milk

* 80g green olives

* 50g avocado with 20g green olives and š00g salad

* 20g cashew nuts, cup of coffee made with 30ml semi-skimmed milk

Dinner (250-300 calories each)

* š00g steak with mixed vegetables stir-fried in š0ml olive oil

* Omelette made with 2 eggs, 2 egg whites, 50g peppers and 30g onions, served with š50g salad or mixed vegetables

* š50g salmon served with š50g broccoli

* š50g grilled, skinless chicken breast, served with š50g roasted mixed vegetables cookedin š0ml olive oil


Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:29
Odlicno ena! Velika motivacija za sve.

Promjena je ocita i vidljiva, samo što net.hr je to lijepo i lako izrekao: "u par mjeseci izgubila je 20 kilograma i stanjila struk za 30 centimetara".

Mislim da ekipi cure sline nakon ovakve konstatacije. Ekipa vjerojatno misli da u 2 mj. izgledaš ovako..

Pronađi još i trening, i imamo sve!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:42
  ha.. da.. prodaje DVD zato ne mogu nac trening..al evo neshto :

http://www.youtube.com/watch?v=qeZjHYzFakg&playnext=š&am p;list=PLD2Cš5š540BA6C33C&index=š7


Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 10:59
odlicna preobrazba ovo bi trebala biti motivacija za
sve, uz jaku volju i želju svi to mogu postici ( naravno, i
rad, red i disciplina )
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 12:09
  mislim, bez obzira na to sto je imala i trenera i nutricionistu... damn... totalno gledam u ovu promjenu i ne kuzim... jednostavno sam paf...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 12:09
uuuu cool

zakon izgleda al kak joj se koža tak zategnulaaa :/

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:00
meni ovo isto nije jasno, da joj se koža toliko promjenila   

KAAAKOOOO ???? ja i kad sam imala dosta kg više i kad sam ih skidala izgledala sam puno bolje od nje ALI...koža mi se nikako vratiti na mjesto, ima je baš dosta viška, a kad vidim nju jednostavno mi je nevjerojatno da se sve toliko povuklo i utegnulo
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:16
da, zato mi je malo prica
ja sam bila smršavila u 6 mjeseci 6kg bila i imala sam problema s tom zategnutošcu kože, znaci nije da sam 20kg maknula, tako da.... da je neka marketinška fora, ne bi se cudila uopce
LiveStrong
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:31
  da totalno ... možda je imala neki tummy tuck, rez ide ispod ruba gacica, tako da mislim da taj dio ne možemo vidjet... ali totalno izgleda nerealno... nekako su to fino upakirali... al ima dosta njenih slika na netu... ona je neko tv lice, prognoza ... ovo ono...
Back to Top
realna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Studeni 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote realna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:38

 Cure, neznam dal je to montaza, al ja sam izravnala trbuh od 30kg  viska (trudnoca) u 7 mjeseci...a da nisam nesto trenirala...ja sam aktivno pocela trenirat prije godinu i pol, djete mi ima 3 godine.

Ona slika na bazenu je od ljeta 2009. znaci mali je imao godinu i pol...

 

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:49
Ma i meni je mama pricala je to brzo ode od trudnoce, barem je njoj...

nego, ena, daj pogledaj onu fotku desno novu kad je u zelenom, pogle kod ruba gacica, jelda da se vidi "nešto" iznad na trbuhu novi mišic u obliku polumjeseca...

a, gle, vjerojatno je smršavila i sve to, al estetska kirurgija joj nije ginula, moje mišljenje..
LiveStrong
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 13:57
Originally posted by zika zika wrote:

Ma i meni je mama pricala je to brzo ode od trudnoce, barem je njoj...

nego, ena, daj pogledaj onu fotku desno novu kad je u zelenom, pogle kod ruba gacica, jelda da se vidi "nešto" iznad na trbuhu novi mišic u obliku polumjeseca...

a, gle, vjerojatno je smršavila i sve to, al estetska kirurgija joj nije ginula, moje mišljenje..


ma vjerojatno je skinula višak kože ... nekako je ipak previše toga visilo preko gaca
evo slike sada:


Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 14:12
Clare-Nasir-and-her-AMAZING-new-figure - ugl.su ljudi skepticni...

Svaki clanak zvuci:

Is it possible to get rid of that without surgery???

http://www.digitalspy.co.uk/forums/showthread.php?p=47033462

al opet, postoji toliko tih promjena, ko ona koju je Zoki stavio neki dan, crkinja neka... tako da, valda je moguce, al ne i u "par" mjeseci

Evo svih tih DVD-a:
http://www.amazon.co.uk/Kerry-Katona-Real-Fitness-DVD/sim/B0 0492C7KQ/2/ref=pd_cp_d_h__sexpl

Najjeftinija je Jillian Michcls - personal trainer

di ovaj svijet ide ...


Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Sijecanj 2011 at 14:16
  ee... da, na to sam i ja nabasala  ... al ono.. bas me izdeprimiralo... ja sam svoje plocice zaradila nakon 3 godine teretane, jer nisam htjela ic na drasticne dijete i živjet na vodi s limunom... nego sve nekako polako... prvo mrsavljenje, pa ucenje i ucenje i ucenje , greške, ucenje, definicija, greške, opet ucenje... a ne tuf-tuf u 3 mjeseca i hopa... 6pack i bf 0 .... ono kuiš
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.