New Posts New Posts RSS Feed - Cikliranje energenata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cikliranje energenata

 Post Reply Post Reply
Author
jedandebeli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedandebeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cikliranje energenata
    Posted: 03 Studeni 2015 at 17:16
Pozdrav svima, 
da li mi neko moze napraviti nekakav plan za cikliranje energenata..
Treniram 4-5 puta sedmicno..Znam da ide nešto dani viskog, umjerenog i niskog unosa UH.
Unaprijed hvala ;)
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2015 at 20:02
Princip je jednostavan. U dane vecih misicnih skupina uzmes vise UH, u dane manjih srednje, a na dane bez treninga drzis low, razliku kalorija nadoknadis sa mastima i proteinima. Tak sam ja radio, ali sam naiso na primjere da neki striktno rade npr 150uh, 100uh, 50uh i tako vrte u krug.
Back to Top
jedandebeli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedandebeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2015 at 16:45
Aha hvalaa ti :) 
Kakvi su ti rezultati bili  ?
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 15:31
Kad sam imao vise kg, sa ketom sam lakse (brze) skidao masne naslage, ali sa manje kila sam primjetio da je za mene ucinkovitije cikliranje. Bilo koji oblik treninga i zdravije prehrane prakticiras, bolji je nego nikakav, ali nemoj odustat nakon tjedan-dva jer nema rezultata, prakticiraj jedno mjesec ili dva, pa ako nema rezultata, mijenjaj nesto.

Edited by Mike - 05 Studeni 2015 at 15:32
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 16:01
ma da. i onda kad osjetiš nakon par dana umor malo pojačaj izvore i odradi još bolji trening pa idući dan spusti još malo. ne moraju to biti neznam kakve varijacije u gramima od po 100-150 g, već 50 g varijacije je super to bi mogao bit jedan obrok više sa uh-ima na dane većih mišićnih skupina a sutradan mrvicu iz masti dići energiju pa odraditi manje mišićne skupine ili manje problematične, treći dan najniži i neki kardio uliftati. tu se da puno mišićne mase sačuvati a neki su čak uspjeli i malo sagraditi na high dane,pogotovo početnici.
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
jedandebeli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedandebeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 18:08
Ahaaa, mislim da je ovo super odgovor, i isto mislim da je nemoguće biti na 0uh kao što neki govore na dane odmora da budeš...vrlo teško je to izvesti ako imaš milion obaveza..uleti tu bar 50g na dan 100%..
Back to Top
jedandebeli View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedandebeli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 18:13
Originally posted by Mike Mike wrote:

Kad sam imao vise kg, sa ketom sam lakse (brze) skidao masne naslage, ali sa manje kila sam primjetio da je za mene ucinkovitije cikliranje. Bilo koji oblik treninga i zdravije prehrane prakticiras, bolji je nego nikakav, ali nemoj odustat nakon tjedan-dva jer nema rezultata, prakticiraj jedno mjesec ili dva, pa ako nema rezultata, mijenjaj nesto.
 
Drugar ja sam skinuo 17-18 kg za 5 6 mjeseci..ali imam jos taj nekakav višak stomak, noge(butine), gluteus, 
i prsa..tako da ne ide da sad opet gubim 7 8 kg a imam 65..na visinu 170.
Zato idem ovako sa težinskim treninzima, od kardia je tu samo fudbal ovako jednom sedmično.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 22:16
Ja sam skinuo sa 105kg na 68.. Trenutno sam na 76 i polako idem prema gore.
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2015 at 22:31
ma nema šanse 0 uh, 50 minimalno,iako je samo mozgu prosječno 100 g uh potrebno za funkcioniranje di su još nekakve aktivnosti obveze vitalne funkcije......neide to samo tako na masno tkivo naravno. na kratke staze keto dijeta može funkcionirati ali svakih par dana punjenja mora biti, zato je cikliranje bolji pristup i izvediv na dulje vrijeme. ali 50 g uh sam mislila razlike po danima, tipa prvi dan 100 g pa 150 pa 200 pa 250 ....to mogu biti 1 do 4 obroka bogata uh-ima više ili manje a opet svaki 4. dan tijelo dobije svoje kalorije da nije u panici...i tako kružiš. ja sam tako imala uspjeha na masi samo naravno veće brojke su u pitanju ^^
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.