New Posts New Posts RSS Feed - Cigarete i Bodybuilding
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cigarete i Bodybuilding

 Post Reply Post Reply
Author
mean_machine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mean_machine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cigarete i Bodybuilding
    Posted: 14 Kolovoz 2007 at 19:51
Pozdrav svima!!!

Bodybuildingom se bavim godinu i 4 mjeseca i cijelo vrijeme sam pusac(nemojte me popljuvati odmah jer jos nisam uspio da se rijesim tog smeca) pa zanima me na koje sve nacine cigarete nanose stetu pri bodybuildingu i da li bi mnogo brze mogao vidjeti rezultate bez pusenja BTW imam š8 god

                                Unaprijed hvala!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2007 at 22:48
Ja znam ohohoho pusaca koji se bave bodybuildingom i ne smeta im to da postignu sto zele.

Nikotin osim sto steti tvojem zdravlju unistava c vitamin i jos neke tvari pa moras malo povecat unos vitamina i minerala...

Ne podrzavam ja pusenje, samo zelim objasnit da to direktno ne steti bodybuildingu.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Kolovoz 2007 at 00:02
 Nikotin obicno manje steti kod ancrobnih sportova nego kod crobnih, ali steti svakako.
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Kolovoz 2007 at 18:11
 Meni se sve vise gadi sto pusim:)i ta moja cigareta u ustima bilo bi dobro da mi je neko prepegla po faci,haha..Da sam bila pametnija..al nikad niojhe kasno za stati..A cilo moje drustvo ne pusi,jedino ja sviram :)Sram me bilo..al i dalje d5zim kondiciju,nedam se..mada bi bez cigarete sve puno bolje bilo..kuzim te skroz..
Back to Top
mean_machine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mean_machine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2007 at 23:47
Hvala bogu pa me neko konacno i kuzi.Ne znam kako da opisem taj svoj osjecaj ali meni se gade svi pusaci koje vidim u smislu vidi onog idiota truje sam sebe kao da ja to ne radim

Prestanak je neizbjezan ,za vrijeme treninga imam neki osjecaj kao da mi neko sjedi na plucima
 

Edited by mean_machine
Back to Top
The Dario View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Rujan 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Dario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 19:51
ajde imas moju podrsku za prestanak pusenja...


sto se mene tice na poslu udisem dosta prasine i navece kada odem trcat ljepo nakon nekog vremena trcanja sve ide van iz pluca bogme nakon toga je ljep osjecaj...
Back to Top
Body_And_Mind View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Body_And_Mind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2007 at 20:33
 Sad bar znas da nisi jedini,cuj nikad nije kasno da stanes...polako sve ce doci na svoje..ne briuni se:)
Back to Top
james bond 007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote james bond 007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2007 at 22:45
NESPOJIVO. najnoviji dokazi dokazuju da ti cigareta rastapa misice...pa onda ti pusi 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2007 at 01:22
Originally posted by james bond 007 james bond 007 wrote:

NESPOJIVO. najnoviji dokazi dokazuju da ti cigareta rastapa misice...pa onda ti pusi 


Rastapa misice?

Aj molim te daj link na to istrazivanje.
Back to Top
james bond 007 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote james bond 007 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 13:50
Mr G. to ti je istina! Pogledaj mislim da sam to procitao u vecernjem listu. Tak da tam mozes to potraziti. to ti je nespojivo. usporava te pusenje k cilju!!! 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 15:10
Molio bih direktan link  
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 15:56
 Hahaha!!!! Rastapa misice?! Daaaa, i to takvom strelovitom brzinom, vidljivo golim okom!
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 22:26
 
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 22:59
 
Back to Top
mean_machine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mean_machine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 14:37
  mozda "rastapa" pluca ali misice sigurno ne
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Prosinac 2007 at 18:03

Originally posted by james bond 007 james bond 007 wrote:

Mr G. to ti je istina! Pogledaj mislim da sam to procitao u vecernjem listu. Tak da tam mozes to potraziti. to ti je nespojivo. usporava te pusenje k cilju!!! 
 

 

nezam da li je decko, to jest TAJNI AGENT 007 mislio na to da pusenje to jest nikotin utjece na slican nacin  kao i nebalans vode ..................(nakon treninga snage uzimanje vode je jako bitno)...,,,,

tijelo koje je tako reci,, LAKSE isuseno,,, ima teskoca da ostvari optimalni pritisak unutar misicnih celija sto nam daje to  da se povecava razgradnja misicne mase to jest tijelo ima poteskocu da gradi novu misicnu masu kao i da se proces sagorijevanja  masti usporava....

trening snage (ancrobni) ---u tom treningu trosimo glykon koji se vec nalazi u unutar misica i taj trening nije u u zavisnosti od jednog brzog nadoknadjivanja kiseonikom kao i odstranjivanja ugljikodioxida ili transporta slobodnih masnih kiselina iz masnih celija....

na drugoj strani trening izdrzljivosti je jako zavisan od ovih faktora ,,krv protice sporije,,

 kod jednog lakseg nedostatka tekucine posljedice su umanjenje rezultata...........

znaci da si kod treninga izdrzljivosti(crobni) direktno  pogodjen nedostatkom tecnosti ..........

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.