New Posts New Posts RSS Feed - Chia sjemenke
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Chia sjemenke

 Post Reply Post Reply
Author
Tricy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tricy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Chia sjemenke
    Posted: 12 Ožujak 2013 at 11:23
Bok ljudi :)
evo napokon sam odlucila napisati koju o sebi rijec... :D vec mjesec dana se pokušavam predstaviti, ali šta god me zanimalo našla sam odgovor na fitness.com.hr...
Cijeli život se bavim sportom, razno raznim, pa tako kad sam saznala za Insanity koji je navodno jako težak i mogu ga vježbati doma, odlucila sam ga isprobati, i evo danas mi je 27.dan i mogu reci da sam se lagano navukla na to, a i vidim rezultate što me veseli :) Uz Insanity sam pocela polako ali sigurno mijenjati prehranu, na kvalitetnije. U 11. mjesecu sam bila pocela piti Herbalife, koji više ne pijem, jer meni to NIJE HRANA i ne mogu protiv toga, a i ima prilicno dosta masti i šecera spram drugih proteina o kojima sam citala, a i vjerojatno je razlog tome jer se mora piti ujutro i navecer ( barem je za ono što sam ja htjela tako receno- što mi je previše). Trenutno proteine pokušavam nadomjestiti hranom, ali sam razmišljala da si uzmem ovaj: https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/proteini/Protein-80-Plus-Weider.aspx - svidja mi se jer ima L-glutamina koji je dobar za oporavak mišica ( što sam ovdje naucila), a nakon Insanityja je to potrebno i što se može piti samo nakon treninga, a i ima okus kokosa koji obožavam :D . Šta mislite, jel mi on dobar?

I još jedno pitanje Jucer sam si kupila Chia sjemenke, i oduševljena sam s njima. Jucer sam ih jela sam posnim sirom, i nisam ih namakala u vodi, jer nisam znala da se trebaju, a danas sam ih ostavila 10min u vodi ( jednu žlicu) i naburile su nenormalno, jela sam ih sa raženim pahuljicama, žlicicom meda i cimetom, i toliko su zasitne da sam uspjela pojesti pola zdjelkice...zbilja su nenormalne . Pa me zanima koliko ih se može pojesti na dan? Nigdje to ne piše, a pošto su toliko bogate hranjim vrijednostima, da li postoji neka norma možda? Jel ima netko kakvih iskustva s njima?

Pozdravcek
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2013 at 22:53
Samo nastavi sa Insanity-em ako vidiš rezultate. Mnogi su oduševljeni tim programom.

Što se tice Protein 80 Plus-a, to je višekomponentni proteinski proizvod, jako je dobar i može se konzumirati tijekom dana te poslije vježbanja.

A chia sjemenke stavi 1-3 žlice uz ostale žitarice/pahuljice što jedeš..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.