New Posts New Posts RSS Feed - Cheat day
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cheat day

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2015 at 01:50
Meni sutra prvi cheat...
Tjestenina s mljevenim mesom..
Moram priznat da jedva čekam.. I da kao sto gym girl kaze.. 1 obrok je jean obrok..
Što je to 1 cheat u odnosu na nekadasnje svakonevne cheat day-a xD
Cheat mi je tjestenina s mljevenim mesom ;D ..... al natankat ću se zelenog čaja i vjezbat ujutro.. :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2015 at 22:38
Odakle je to cheat meal??
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 00:13
Šta ti jedeš za cheat?

Ja tek krenula s režimom....
Ovako nekako.
Doručak zobene izmješan sa smjesom od izmiksane banane.. ili smjesa od jabuke. ubacim 3badema i 3 oraha na komadiće.. i još neko voće (šumsko voće ili kiwi ili ananas npr... a ako se zaželim slatkog onda bananu iziksam u blenderu sa kakaom... bude kao puding- i tom smjesom prelijem zobene i dodam ostalo voce.
Piletina, tuna, meso, riba= umjesto przenja- kuhano ili u toću jedem.. Ili bez ulja na aluminijskoj foliji na kolu od struje na štednjaku.
Ko međuobrok jeden jabuku ili posni.....
Jaja isto kuhana..
Povrće isto kuhano...

E sad ja san iz svakodnevne prehrane izbacila tjesteninu... i kruh... i njoke.. i čokoladu...

tako da mi je prehrana bazirana- kroz jutro zobene+voće.. ostatak dana proteini i povrće i salata.. uz minimalnu upotrebu masti .. i velike količine vode...
omega3 dobivam iz badema i oraha ujutro u dorucku.. a kupit cemo sad i masl.ulje pa njime zalit salatu.. mast jedino ako se kuha pa prži na ulju suncokretovu..
ovo mi je prvi cheat.. i iskreno bojin se pojest slatko-čokoladu..
jer iman poremecaj prehrane- prejedanje. i bojin se ako odma u startu cokoladu stavim ko cheat meal onda da ću popustit i da će mi tijelo opet osjetit tu čokoladu,.
a zaželila sma se tjestenine.. neznan.. meni je cheat meal.. s obziron da iman 101 kilo mislin da ne bi tribala sa cheatom u staru pretjerivat???...
za slatku san ionako odlucila kakao u bananu. i ne bi mi bija neki dozivljaj..
a bijeli kruh ni pod razno ne zelin vidit iducih po godine...
+ nije bas da iman neke treninge.. tek krećem s tim... al svakako izradit cu si jelovnik i podjel ovdi na forum.. s izracunom koliki bi mi trebao bit dnevni unos.. da ne počnem brljat i pretjerivat sa voćem i slično xD

znam da voće isto kao ne bi se smilo.. al mliko me napuhuje i ne sjeda mi na želudac. tako da mi je voće paše mi uz želudac.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 09:07
Ja kad jedem tjesteninu s mljevenim mesom gledam na to kao normalan obrok. Iako naravno ne jedem svaki dan tjesteninu, nego jednom u desetak dana.. A voćka kroz jutro ti neće štetiti. :)
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2015 at 11:42
Originally posted by MissSunshine MissSunshine wrote:

Šta ti jedeš za cheat?

Ja tek krenula s režimom....
Ovako nekako.
Doručak zobene izmješan sa smjesom od izmiksane banane.. ili smjesa od jabuke. ubacim 3badema i 3 oraha na komadiće.. i još neko voće (šumsko voće ili kiwi ili ananas npr... a ako se zaželim slatkog onda bananu iziksam u blenderu sa kakaom... bude kao puding- i tom smjesom prelijem zobene i dodam ostalo voce.
Piletina, tuna, meso, riba= umjesto przenja- kuhano ili u toću jedem.. Ili bez ulja na aluminijskoj foliji na kolu od struje na štednjaku.
Ko međuobrok jeden jabuku ili posni.....
Jaja isto kuhana..
Povrće isto kuhano...

E sad ja san iz svakodnevne prehrane izbacila tjesteninu... i kruh... i njoke.. i čokoladu...

tako da mi je prehrana bazirana- kroz jutro zobene+voće.. ostatak dana proteini i povrće i salata.. uz minimalnu upotrebu masti .. i velike količine vode...
omega3 dobivam iz badema i oraha ujutro u dorucku.. a kupit cemo sad i masl.ulje pa njime zalit salatu.. mast jedino ako se kuha pa prži na ulju suncokretovu..
ovo mi je prvi cheat.. i iskreno bojin se pojest slatko-čokoladu..
jer iman poremecaj prehrane- prejedanje. i bojin se ako odma u startu cokoladu stavim ko cheat meal onda da ću popustit i da će mi tijelo opet osjetit tu čokoladu,.
a zaželila sma se tjestenine.. neznan.. meni je cheat meal.. s obziron da iman 101 kilo mislin da ne bi tribala sa cheatom u staru pretjerivat???...
za slatku san ionako odlucila kakao u bananu. i ne bi mi bija neki dozivljaj..
a bijeli kruh ni pod razno ne zelin vidit iducih po godine...
+ nije bas da iman neke treninge.. tek krećem s tim... al svakako izradit cu si jelovnik i podjel ovdi na forum.. s izracunom koliki bi mi trebao bit dnevni unos.. da ne počnem brljat i pretjerivat sa voćem i slično xD

znam da voće isto kao ne bi se smilo.. al mliko me napuhuje i ne sjeda mi na želudac. tako da mi je voće paše mi uz želudac.

...misssunshineLOL...obavezno moraš radit cheat i to bogat UH zbog balansa hormona.....ja bi u fazi definicije 6 dana bija u deficitu  a 7 bi odradija cheat day i to prebogat UH i zadnji bi mi obrok taj dan bija u 19h...poslije toga bi odradija 16-satni post  sutra do 13h...jer kad se natrpamo UH sami i neznamo koliko tijelo je stvorilo zaliha UH.....to jutro bi popija jaku kavu ili yohimbin....šeta  jedno sat vrimena  i kada bi došlo 13 sati već bi tu bija prazan UH...iza toga odradija bi trening snage pola sata znači na gladno i iza toga cardio pola sata...i opet bi nastavija 6 dana definicije....nije baš mršavljenje jedi i treniraj.... tribaš tu držat barem 10 hormona pod kontrolom...ako to ne uspiješ nema ti od mršavljenja ništa...a ako uspiješ onda ide sve rapidno i linearnim putemWink ...

iznajmljujem sobnu biciklu
Back to Top
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2015 at 07:50
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Ja kad jedem tjesteninu s mljevenim mesom gledam na to kao normalan obrok. Iako naravno ne jedem svaki dan tjesteninu, nego jednom u desetak dana.. A voćka kroz jutro ti neće štetiti. :)


Eeee ja san ju prije jela redovito pa mi je sad tjestenina definitivno rezervirana za nedjelju - tjestenina,njoki,musaka i tako to
[/QUOTE]

<div style="line-height: 16.7999992370605px; : rgb251, 251, 253;">...misssunshineLOL...obavezno moraš radit cheat i to bogat UH zbog balansa hormona.....ja bi u fazi definicije 6 dana bija u deficitu a 7 bi odradija cheat day i to prebogat UH i zadnji bi mi obrok taj dan bija u 19h...poslije toga bi odradija 16-satni post sutra do 13h...jer kad se natrpamo UH sami i neznamo koliko tijelo je stvorilo zaliha UH.....to jutro bi popija jaku kavu ili yohimbin....šeta jedno sat vrimena i kada bi došlo 13 sati već bi tu bija prazan UH...iza toga odradija bi trening snage pola sata znači na gladno i iza toga cardio pola sata...i opet bi nastavija 6 dana definicije....nije baš mršavljenje jedi i treniraj<span style="line-height: 16.7999992370605px;">.... tribaš tu držat barem 10 hormona pod kontrolom...ako to ne uspiješ nema ti od mršavljenja ništa...a ako uspiješ onda ide sve rapidno i linearnim putemWink ...</span>
<span style="line-height: 16.7999992370605px;">
</span>
[/QUOTE]

Hvala na podjeljenom iskustvu. I ja tako planiram 6 dana u deficitu ( s tim da jedem zobene za doručak i kumpir tu i tamo u ručku ako je u toću ili blitvi xD). i malo riže..
Ja primjecujem samo da me "zaštopalo" nakon tjestenine ..
Tako da ću ić kupit suhe šljive

Ić ću na kontrolu krvne slike i hormona štitnjače.. pa ćemo viditi
Na koje si točno hormone mislio da treba ih držati??

što se prehrane tiče jedem orahe i bademe..
sad cu si kupit lanene,suncokretove,bučine sjemenke,goji bobice,chia cjemenke i psilijum (za probavu).. tako da san mislin time pokrila što se sjemenki i njihovih dobrobiti tiće.

a kao dodatak prehrani uzimam magnezij u šumećim tabletama i B kompleks u pastilama.
Pa eto ako tko ima jos kakav savjet?


Edited by MissSunshine - 07 Travanj 2015 at 08:01
Back to Top
gloss07 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gloss07 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2015 at 13:31
Obavezno uvrsti UH u prehranu, ali u manjim količinama i to kao što je integralna tjestenina, smeđa riža itd. U zdravoj prehrani je važna raznolika prehrana tako da nemoj čekati cheat day da jedes UH.
Ja znam jednom u tjednu staviti UH pa nakon toga malo jaci trening napraviti ako se vec grizeš nakon obroka. Isto tako jedem integralne kekse (pripaziš na sastav i kolicinu šećera i par dnevno samo). Možeš pročitati brdo nutricionističkih savjeta gdje pišu da se UH ne izbjegavaju. Mogu ti iz vlastitog iskustva reći da kile idu dolje, dok centimetri još više. Sretno! :*
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.