New Posts New Posts RSS Feed - carl cox u splitu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

carl cox u splitu

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 10:41
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

i nebi triba propustit ako mos ic.sad se ceka gueta u 9 misec u aurore

Piješ zeleni caj na takvim eventima ili...  
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 15:15
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 18:54
  joj...
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Kolovoz 2010 at 23:54
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

i nebi triba propustit ako mos ic.sad se ceka gueta u 9 misec u aurore

Piješ zeleni caj na takvim eventima ili...  
 

na takvin eventima ne pijen, nego pusin zelenilo

Back to Top
rikkis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 17
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rikkis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 02:01
  Zastlo sluzi cistoca nego da cisti
:) ...ja sam noćna ptica zora mi je drugarica... :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 09:35
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Piješ zeleni caj na takvim eventima ili...  

 

na takvin eventima ne pijen, nego pusin zelenilo



Opa.. afro style ha..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 12:53
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na takvin eventima ne pijen, nego pusin zelenilo



Ccc, od zelenila rastu sise, sam se ti igraj
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 16:15
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na takvin eventima ne pijen, nego pusin zelenilo



Ccc, od zelenila rastu sise, sam se ti igraj



 a jeeeel? nisam primjetila
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2010 at 18:40
Originally posted by dalila dalila wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

na takvin eventima ne pijen, nego pusin zelenilo



Ccc, od zelenila rastu sise, sam se ti igraj



 a jeeeel? nisam primjetila


Potice lucenje estrogena, oni koji duže troše travu, vrlo cesto imaju gino
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 16:33
 je su se svi nadovezali,svima trava zaniljiva, a ljudi trosite ako ocete sta nes ti toga.  soner moze kakva studija o tome, jer mi malo glupo to zvuci, po tome bi puno ljudi koje znan tribalo imat sise, a nemaju.  inace neka se ono o zelenilu sta san reka svati ka zajebancija,ja san dobar decko
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 22:12
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 je su se svi nadovezali,svima trava zaniljiva, a ljudi trosite ako ocete sta nes ti toga.  soner moze kakva studija o tome, jer mi malo glupo to zvuci, po tome bi puno ljudi koje znan tribalo imat sise, a nemaju.  inace neka se ono o zelenilu sta san reka svati ka zajebancija,ja san dobar decko



 Nikako drugacije to nismo niti shvatili...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 22:32
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

  soner moze kakva studija o tome, jer mi malo glupo to zvuci, po tome bi puno ljudi koje znan tribalo imat sise, a nemaju


http://www.maksimalnoforum.com/forum/forum_posts.asp?TID=š78 5&PID=43239

Lijekovi mogu uzrokovati ginekomastiju na nekoliko nacina. Mnogi lijekovi djeluju direktno kao estrogeni ili povecavaju njegovo djelovanje, npr. kod muškaraca koji uzimaju dietilstilbestrol za lijecenje karcinoma prostate i transseksualci koji se pripremaju za promjenu spola. Upotreba krema za kožu s estrogenom ili jedenje mesa s viškom estrogena kod osjetljivih osoba (djecaci i mlađi muškarci) može uzrokovati ginekomastiju.
Ostali lijekovi koji mogu uzrokovati ginekomastiju su: ketokonazol, digitalis, spironolakton, cimetidin, busulfan, etionamid, izoniazid, metildopa, triciklicki antidepresivi, penicilamin, omeprazol, ACE inhibitori, diazepam.
Marihuana i heroin također mogu uzrokovati ginekomastiju.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 23:46

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

  soner moze kakva studija o tome, jer mi malo glupo to zvuci, po tome bi puno ljudi koje znan tribalo imat sise, a nemaju


http://www.maksimalnoforum.com/forum/forum_posts.asp?TID=š78 5&PID=43239

Lijekovi mogu uzrokovati ginekomastiju na nekoliko nacina. Mnogi lijekovi djeluju direktno kao estrogeni ili povecavaju njegovo djelovanje, npr. kod muškaraca koji uzimaju dietilstilbestrol za lijecenje karcinoma prostate i transseksualci koji se pripremaju za promjenu spola. Upotreba krema za kožu s estrogenom ili jedenje mesa s viškom estrogena kod osjetljivih osoba (djecaci i mlađi muškarci) može uzrokovati ginekomastiju.
Ostali lijekovi koji mogu uzrokovati ginekomastiju su: ketokonazol, digitalis, spironolakton, cimetidin, busulfan, etionamid, izoniazid, metildopa, triciklicki antidepresivi, penicilamin, omeprazol, ACE inhibitori, diazepam.
Marihuana i heroin također mogu uzrokovati ginekomastiju.


 

ma,to je ja mislin neki veoma mal i zanemariv  postotak.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Kolovoz 2010 at 23:58
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

ma,to je ja mislin neki veoma mal i zanemariv  postotak.



Nema to veze sa postotcima

Jer vidi, vutra pojacano luci estrogen, a pojacano lucenje estrogena (zapravo bilo kakav poremecaj hormonalne slike) vrlo lako može povuc ginekomastiju. Mada ginekomastija nije jedina nuspojava, može loše utjecat i na prostatu

Nije se za zezat s tim, ne moraš ti osjetit posljedice sad, razmišljaj i o bližoj buducnosti.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 01:46
 istina, imam frenda koji povremeno duva i uvijek je bio jace građe al ono u zadnjih nekoliko god uprasio se do zla boga  --> estrogen rulz in his body
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 14:00
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 istina, imam frenda koji povremeno duva i uvijek je bio jace građe al ono u zadnjih nekoliko god uprasio se do zla boga  --> estrogen rulz in his body


Hehe, podsjetio si me na lika s kojim sam išao u osnovnu, prije par dana sam ga sreo, uglavom od teškog ektomorfa pretvorio se u mrcinu endomorfsku, kaže da svaki dan frulu riješi, veli da mu otvara takav apetit da jede ko njegovih cetvero ukucana zajedno
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.