New Posts New Posts RSS Feed - Cardio a da nije trcanje,bicikl i slicne stvari
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cardio a da nije trcanje,bicikl i slicne stvari

 Post Reply Post Reply
Author
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cardio a da nije trcanje,bicikl i slicne stvari
    Posted: 22 Sijecanj 2013 at 17:52
Znaci neka aktivnost gdje ne rade previše noge,mislio sam odradit neki cardio nakon treninga donjeg dijela tijela a pošto ubijem noge treningom nebi još radio poslije i cardio gdje puno noge rade,da li ima koja metoda gdje vecim dijelom  rade ruke?
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 18:57
burpees? rade ruke, ali i trbušni i noge. ja ih radim nakon skoro svakog treninga.
meni su i tricep dips dobri ko kardio, puls mi skoci na 180 u minuti (inace mi je oko 100, imam niski tlak).
al ne znam, vecina kardia je vezana za noge, barem kod mene najviše pali.
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 18:58
Možeš radit komplekse, stavis 3-4 vježbe i kruzno ih radiš svaku posebno i nakon toga minut pauze pa opet tako ikrug i odradis tako 10-15 minuta
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 21:32
imaš kettlebell swing ili dumbell swing

i imaš battle rope to trga (možeš ono mahanje dvorucno ili povlacenje)

i normalno kao što kaže zmaj kompleksi (probaj push pa pull redoslijed ako te baš tako jako noge trgaju)

edit: dobro da sam se sjetio, imaš shadow boxing pa možeš intervalno

Edited by Markan1989 - 22 Sijecanj 2013 at 21:55
Back to Top
Remind View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Remind Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 21:33
Sve što mi pada na pamet od cardio vježbi je barem nekako vezano za noge.Možda možeš probati onu spravu za veslanje.
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:05
Swing sa girjama bi bio ok,samo neznam koliko dugo da se radi tj. koliko swingowa bi trebalo odraditi...
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:30
ja bih preporucila s girjom:
tabata zamasi 8 rudni 20/10
tabata trzaji 8 rundi 20/10
zamasi + plank- 5 zamaha+ 10 sec plank- naizmjenicno 4 min
zamasi+ marinci (burpee)) - 5 zamaha, 5 marinaca- naizmjenicno 5 puta u sto kracem vremenu

Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:34
Zanimljivo,budem tako probao,samo prvo moram vidjet kak se to sve radi...XD
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Sijecanj 2013 at 16:39
http://www.youtube.com/watch?v=n__B-fzyiiQ
http://www.youtube.com/watch?v=5zAkYWo_4ts

;) javi jel ti se svida :)
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Sijecanj 2013 at 03:25
Plivanje?
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 11:42
tesko je naci kardio kojine ukljucuje noge...

girje? pa neznam bas..tek su to vjezbe u kojima noge dosta rade, jer se u vecini vjezbi spustas u neki polucucanj

jedino sta mi pada na pamet je "bicycle ergometer" ali ovakva verzija (po meni je to kao neka simulacija plavanja)



sad, nisam tu spravu vidao bas puno po teretana, al neke vece teretane bi mogle imati..znam da je u Zg takva sprava bila u Dream Gym
Back to Top
Socna Vocka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Socna Vocka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2013 at 01:45
zanimljiva sprava ,ali ipak nebi svoj bajk zaminila za nju ni jedne minute treniga :) .p.s. sta imas protiv rada nogu ?


Edited by Socna Vocka - 06 Veljaca 2013 at 01:47
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.