New Posts New Posts RSS Feed - Caoss
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Caoss

 Post Reply Post Reply
Author
Larisa333 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Larisa333 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Caoss
    Posted: 09 Sijecanj 2013 at 02:45
Pozdrav svima :)
hmm..odakle da pocnem ..imam 18 godina,i naravno imam problem sa par kila viska,s obzirom na moju visinu (163 cm),imam 65 kila moj veciti problem je "krecem od ponedeljka","ma jos samo danas",itd ...ali ako se zaista nateram,onda cu doci do nekog cilja pre godinu dana,imala sam 70 kila,i odlucila da smrsam,pa sam za 2 meseca dosla na 60 ali ovi praznici i jos malo pre njih,krivci su mojih dodatnih 5 kg.Ceo zivot sam "elegantno popunjena",svi mi kazu da je izgledam taman,ali meni psiha to ne dozvoljava moja zelja je da dodjem do nekih 55 kg,kad sam imala toliko u osnovnoj.Volim da vezbam,to me opusta i ne odustajem ako sebi zacrtam.Ovog puta sam sebi zacrtala,i volela bih da smaknem ovih 10 kg,pa ako hocete da mi pomognete Interesuje me vasa iskustva, ko je kakve dijete koristio,dal su uspevale ili ne,(posto sam ja skoro sve dijete sa interneta probala,ali jedna je bila najbolja a to je ZDRAVA ISHRANA,UMERENO i VEZBANJE
Hvala svima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.