New Posts New Posts RSS Feed - Cambridge Djeta "Malo Pomoci"
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Cambridge Djeta "Malo Pomoci"

 Post Reply Post Reply
Author
bunnyman View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bunnyman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Cambridge Djeta "Malo Pomoci"
    Posted: 05 Svibanj 2010 at 05:29
Evo ukratko o meni.Imam 2šgod.Visok sam š85cm i težak šš5kg.
Naime,nikada nisam imao problema sa tezinom,uvijek sam bio malo jaci ali u granicama normale.



Prije godinu i pol sam se zaposlio i tad je sve krenulo nizbrdo.
Imam posao koji nema fiksno radno vrijeme,uzrokuje dosta stresa i dosta putujem.Tako da sam uspio u godinu i pol "nabit" dvadesetak kilograma.
Prije sam isao u teretanu i bavio se sportom,ali sada vise nemam vremena za to.Malo vremena provodim doma i jednostavno se ne stignem zdravo hraniti.Sva moje prehrana se svodi na restorane i fast foof.



Zelim uspijeti sa Cambridge djetom.Znam da je radikalna i pomalo opasna.Naravno
uz pomoc doktora i redovnih pregleda.
No neznam bas sve o njoj i tu bih vas zamolio za pomoc da mi malo bolje objasnite.Koliko sam shvatio jede se tri obroka na dan u obliku proteinskih plocica.I tako mjesec dana.No volio bi malo bolje objašnjenje.Jako sam tvrdoglav i zelim sto prije poceti i ostvariti uspjeh.Htio bi redovito ostavljati poruke na forumu o svom napretku i problemima.

Unaprijed zahvaljujem!
"Samo LJudi imaju visinu s koje mogu pasti"
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 08:08
  Ovako bunny ...ovo je fitness forum a ne logor forum,
 necu ništa jesti pa cu u mjesec dana smršaviti 20kg, ma ok..jest cu 3 proteinske plocice..ono wtf...... Ok da...sada ce ljeto i ti si odjednom vidio svo to salo na sebi i sad bi ti da to nestane


Dugorocno neceš ništa postici...dapace..mislim da ce ti negativno utjecati na zdravlje.... I ti to sigurno i znaš.... malo procitaj po forumu... i probaj se ipak potruditi oko sebe, jer to nitko drugi ne može.... eto...i mani se dijeta.....
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 08:15
  ovako, imam isti problem kao ti takoder 20-tak kila viska...nebi ti preporucio te preteinske plocice nego raznovrsnu prehranu(mislim i da ce se ostali sloziti s time)...ja se drzim svog rezima i vec 4 kile u nesto manje od mjesec dana.

sastavi si svoj jelovnik kad procitas FAQ i nemoj se bojat stavljat previse hrane,izgladnjeivat sebe kao sto bi s plocicama nego biraj nekaloricnu hranu...vazno je tajmirat UH jer oni su kljuc za mrsavljenje...

UH jedi ujutro u obliku zitarica i mlijeka,pa ih polako smanjuj prema veceri koja ce bit primjerice komad ribe kuhane u vodi i nesto povrca...proguglaj malo o povrcvu negativnih kalorija pa ces sam zakljucit zasto treba jesti povrca...

pij iskljucivo vodu i cajeve,preporucam ti zeleni caj..

jedi 5 obroka dnevno i srezi UH al ne previse jer i oni ti trebaju.i najvaznije vjezbaj...imas na internetu za skinut neke programe koje se rade u kuci tzv home workout i odlicni su...mogu ti rec da ja uz takvu prehranu bez ikakvih djeta i 45 min intezivnog treninga skidam prosjecno 0,3kg/danu,ali ne izgladnjujem se...

sto se tice Cambridge djete ja bi je izbjegao jer i sma vidis da je nezdravo,ja bi u nesvijest pao da tako ''grickam'' 3 puta dnevno.

pun tanjur brokule,cvjetace,sampinjona i komad ribe i sit si,a zapravo nisi unio puno kalorija...na tebi je da odlucis i sretno
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 08:27
bunnyman, ne treba ti nikakva dijeta. Disciplina, uvedi reda u ishranu, uvedi redovite treninge. Nemojte trošiti vrijeme na dijete, to nije dugotrajno rješenje. Sad bi svi da smršaju 20kg do ljeta, e pa, nece ici. Za toliko se nisi ni udebljao. Znaci promjenit nacin ishrane iz temelja, nema instant-rješenja; poceti redovito trenirati, nema druge.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 08:41
  ja sam radio istu gresku s medicinskom dijetom,htio sam brzo smrsaviti a s tom dijetom se moze škg/dnevno,i drzo sam se par dana....nisam prakticki nista jeo,sav sam bio nervozan,ljut,bezvoljan i onda sam puko i pojeo pola frizidera(doslovno),bunnyman sam znas sta je zdravo a sta ne....ja se polako privikavam na svoju prehranu koju ni ne nazivam dijetom vec obicnom zdravom prehranom.
 

Edited by TopForm
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 08:50
Originally posted by bunnyman bunnyman wrote:

Evo ukratko o meni.Imam 2šgod.Visok sam š85cm i težak šš5kg.
Naime,nikada nisam imao problema sa tezinom,uvijek sam bio malo jaci ali u granicama normale.



Prije godinu i pol sam se zaposlio i tad je sve krenulo nizbrdo.
Imam posao koji nema fiksno radno vrijeme,uzrokuje dosta stresa i dosta putujem.Tako da sam uspio u godinu i pol "nabit" dvadesetak kilograma.
Prije sam isao u teretanu i bavio se sportom,ali sada vise nemam vremena za to.Malo vremena provodim doma i jednostavno se ne stignem zdravo hraniti.Sva moje prehrana se svodi na restorane i fast foof.



Zelim uspijeti sa Cambridge djetom.Znam da je radikalna i pomalo opasna.Naravno
uz pomoc doktora i redovnih pregleda.
No neznam bas sve o njoj i tu bih vas zamolio za pomoc da mi malo bolje objasnite.Koliko sam shvatio jede se tri obroka na dan u obliku proteinskih plocica.I tako mjesec dana.No volio bi malo bolje objašnjenje.Jako sam tvrdoglav i zelim sto prije poceti i ostvariti uspjeh.Htio bi redovito ostavljati poruke na forumu o svom napretku i problemima.

Unaprijed zahvaljujem!


Zasto nebi krenuo na jedan malo duzi period zdrave prehrane kako bi uspjesno smrsavio i pobrinuo se da se opet ne udebljas? Nego odmah ides na radikalne dijete, sa kojima ces izgubit 50%sala i 50% misica...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
TopForm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 134
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TopForm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 09:30
  evo sta sam nasao na jednoj stranici ..

''Cambridge dijeta formula je dostupna u paketicima, granulama i u tekucem obliku. Paketici osiguravaju oko š38 kalorija i prodavaju se u kutijama od 2š obroka, što je dostatno za oko tjedan dana opskrbe.''

po ovome ti bi dnevno unosio 4š4 kalorije pa se sad zapitaj dal bi umro od gladi....

druga stvar ako nista ne jedes mislim da je to stetno za zeludas jer nema sta probavljat pa bi moglo doc do nezeljenog djelovanja..
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2010 at 11:14
bunny poslušaj ekipu, sredi jelovnik i kreni pametno i polako....zaboravi ovo, slomit ce te..ovo su samo nacini idota da zarade lovu na ljudima koji u krizi i neznanju posežu za svakakvim brzim rješenjima, koja ih na kraju unište - ne želiš valjda bit jedan od njih?

Ostani s nama, citaj i budi strpljiv, strpljivo si skupljao te kile sad ih se još strpljivije riješi
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.