New Posts New Posts RSS Feed - Bulimija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bulimija

 Post Reply Post Reply
Author
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bulimija
    Posted: 21 Ožujak 2010 at 19:18
Zdravo, imam problem koji me muci vec duze vreme. Posto sam imao 72 kilograma i za tri meseca sam smrsao š7 kilograma, sada imam 55 kilograma. Imam š4 godina i visok sam š76 cm. Dnevno uradim oko dvesta sklekova, dvesta trbusnjaka, i sto cucnjeve(mada nebi smeo uopste da radim vezbe, jer imam urodjenu srcanu manu, zbog koje sam isao na opreaciju). Problem je u tome sto stalno osecam zaljenje sto nisam pojeo sveze mamine kiflice ili tako nesto, a onda na svakih pet - sest dana, kao da puknem i najedem se kao nikada, i kada se izmerim, i zbog kolicine hrane vaga pokazuje preko 60 kilograma! E onda nastupa prevelika nervoza i kajanje i zaljenje i depresija.
Moji roditelji, pogotovo mama moj problem ne shvataju ozbiljno. Mama, komunisticki nastrojena, veruje da je batina i sta najbolji lek "za razmazeno dete".
imate li neki savet stap da radim...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 11:54
  Zeka....ajde procitaj:
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=2469& ;PN=š

Ja stvarno ne znam ali ovo je strašno koliko djece se opterecuje glupostima, umjesto da vani tjeraš loptu, gledaš curice i uživaš u životu....ništa se ne može vratiti...i djetinjstvo je samo jedno.....U Ž I V A J ga.....
 

Edited by dalila
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 12:15
Obrati se uciteljici, školskom pedagogu, psihologu, doktoru opce prakse ili svima zajedno...

Ti imaš problem koji ceš teško riješiti na forumu, eventualno da netko potroši mnogo vremena na razgovor preko poruka, ali koliko znam nitko ovdje nema vremena i volje za to.


Neke stvari u glavi su ti krivo posložene, za što gotovo sigurno i tvoji roditelji snose dobar dio odgovornosti..

Kada procitam ovakve teme, najviše od svega me naživciraju roditelji koji ne znaju prepoznati problem, nego ga još poticu..



Sretno mali!


PS. prouci ovaj link

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bulimija



Znaci bulimija je kad se prejedeš, pa onda ideš to ispraviti povracanjem..
Vjerojatno nemaš tocno takvu situaciju, ali problem svakako postoji.
Back to Top
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 18:00
hvala...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2010 at 13:16
pocni jesti mamine kiflice i sve drugo :)
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
vlajster View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 247
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vlajster Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2010 at 09:55
Morat ceš ti mami objasnit da ti stvarno imaš problem i da se ne prenemažeš cijelo vrijeme. Ako treba lupi šakom o stol ili digni glas ali napravi nešto da te cuju. I ja sam za svoje zdravstvene probleme morao urlati da me se shvati ozbiljno jer je uvijek odgovor bio "ma šta ti hoceš,ti imaš 23 godine,zdrav si ti..."

Ako ikako riješiš problem s prehranom preporucujem ti nešto kao što je kickbox ili slicno da se "ispucaš" i riješiš se stresa...    
Vracam se starom poroku...mišicima :P
Back to Top
Zeka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 88
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zeka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2010 at 17:31
Sada sam vec vratio nekako stanje u normalu... Nego sada imam probleme, oko fizicke aktivnosti. Naime, imam urodjenu srcanu manu(i sa tri godine sam isao na operaciju) i doktorka mi "velikodusno dopusta da smem malo da radim fizicko", ali ni pod razmatranje ne dolazi nista dodatno, a kamoli dizanje tereta, ili ikakvo treniranje(osim ako to treniranje nije sah ili kurs engleskog)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.