New Posts New Posts RSS Feed - buci-buci
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

buci-buci

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 22:56


To je ono ljudski..uvijek cekamo bolja vremena za nešto napravit jelda ...jer sad nemamo vremena, nemamo novaca, hladno nam je, vruce nam je, poslije Nove Godine, prije ljeta, kad s nama krene Marica, kad krene Ivica...a vrijeme curi i curi..a mi isti i isti...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 22:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



To je ono ljudski..uvijek cekamo bolja vremena za nešto napravit jelda ...jer sad nemamo vremena, nemamo novaca, hladno nam je, vruce nam je, poslije Nove Godine, prije ljeta, kad s nama krene Marica, kad krene Ivica...a vrijeme curi i curi..a mi isti i isti...


Drito to, cekamo sv. Petra - ili sad ili nikad!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:02
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Nema ništa od futura i buducnosti..cu, ceš,cete..klinac... - il kreneš danas il ne kreneš


To Gym da ne ispadam ja jedini strog
Daj to sam jos reci crnoj jer mene ne sluša, dobra je ona cura, no ne želi cut kaj joj govorim, ona ima te fore budem.......
Crna :p , evo ti pa se sad bori s Gym
  
 fala Phoenix! you`re the man! slusam ja tebe! kako ne..svakoga dana te imam ko vraga na ramenu
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 09:31
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Nema ništa od futura i buducnosti..cu, ceš,cete..klinac... - il kreneš danas il ne kreneš


upravu si. samo sam ja krenula u najgore vrijeme (Božic, Nova godina, mamin i tatin rođendan, pa jos imam nekih par festica u ovom i prvom mjesecu), ali nesto si mislim - ako prođem ovo razdoblje bez vecih kikseva, onda ce vec biti malo lakse poslije...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 10:23
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:


ako prođem ovo razdoblje bez vecih kikseva, onda ce vec biti malo lakse poslije...


don't like this, pogotovo me AKO zabrinjava    

Misliš da opet nece naletit nešto što ce te sprijeciti u tome?

Uvijek se sjetim one pjesme od Ramireza - Loš, Ramirez predobra mi je..u biti je stvar o prekidu ali i tu se vidi taj obrazac kojeg svi pomalo imamo...sad su blagdani, ko ce sad, sad je rođendan pa "ne prekida se s nekim na rođendan" :), sad je loše vrijeme..sad je ovo, sad je ono...a u biti, treba samo malo odlucnosti i hrabrosti da se napravi prvi korak, sve drugo su izgovori..

Ne kažem ti da ove blagdane moraš provesti u kutu grickajuci glavicu salate Ne...dopusti si gušta..ali umjereno draga. Jedi kao i svaki dan, samo se mrvicu opusti, ali tek toliko da si malo ugodiš, ne da se zbetoniraš. Ovako ceš stalno ic korak naprijed, pa dva unazad...moraš imat cvrst razlog, cvrstu želju i još cvršcu vjeru u sebe...

Ne prolongiraj tu promjenu jer ona nije negdje daleko u buducnosti, nedostižna..tu je, OVDJE I SADA, nece te neka cudnovata sila prenijeti do krajnjeg rezultata, tvoja namjera da nešto napraviš ce te dovesti do njega.

Koliko ljudi kaže samo da prođu blagdani pa cu na dijetu, u teretanu..puna mi je teretana ljudi u š. mj., tiskam iskaznice ko luda za klinac...š.mjesec i dosta im je..pogrešna novogodišnja odluka. Nije to neka površna odluka...to mora bit iz dubine duše il nikako.

Sad il nikad buci

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:07
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:


ako prođem ovo razdoblje bez vecih kikseva, onda ce vec biti malo lakse poslije...


don't like this, pogotovo me AKO zabrinjava    

Misliš da opet nece naletit nešto što ce te sprijeciti u tome?

Uvijek se sjetim one pjesme od Ramireza - Loš, Ramirez predobra mi je..u biti je stvar o prekidu ali i tu se vidi taj obrazac kojeg svi pomalo imamo...sad su blagdani, ko ce sad, sad je rođendan pa "ne prekida se s nekim na rođendan" :), sad je loše vrijeme..sad je ovo, sad je ono...a u biti, treba samo malo odlucnosti i hrabrosti da se napravi prvi korak, sve drugo su izgovori..

Ne kažem ti da ove blagdane moraš provesti u kutu grickajuci glavicu salate Ne...dopusti si gušta..ali umjereno draga. Jedi kao i svaki dan, samo se mrvicu opusti, ali tek toliko da si malo ugodiš, ne da se zbetoniraš. Ovako ceš stalno ic korak naprijed, pa dva unazad...moraš imat cvrst razlog, cvrstu želju i još cvršcu vjeru u sebe...

Ne prolongiraj tu promjenu jer ona nije negdje daleko u buducnosti, nedostižna..tu je, OVDJE I SADA, nece te neka cudnovata sila prenijeti do krajnjeg rezultata, tvoja namjera da nešto napraviš ce te dovesti do njega.

Koliko ljudi kaže samo da prođu blagdani pa cu na dijetu, u teretanu..puna mi je teretana ljudi u š. mj., tiskam iskaznice ko luda za klinac...š.mjesec i dosta im je..pogrešna novogodišnja odluka. Nije to neka površna odluka...to mora bit iz dubine duše il nikako.

Sad il nikad buci

 ovo vrijedi i za mene..
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 22:16
  Ja baš volim takva iskušenja.... i baš uživam u njima... ja sam f**king mazohist
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 22:42
Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ja baš volim takva iskušenja.... i baš uživam u njima... ja sam f**king mazohist


odma' sam ja znao...
Rijeąeno na PM.
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 10:29
  dalila, napravit ces od mene ovisnika o vjezbanju. navecer kad legnem - jedva cekam kad jutro da mogu krenuti sa š, 2, 3 ...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:33

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Ja baš volim takva iskušenja.... i baš uživam u njima... ja sam f**king mazohist


odma' sam ja znao...
 

ha ha... nije valjda toliko ocito....

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:34

Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

  dalila, napravit ces od mene ovisnika o vjezbanju. navecer kad legnem - jedva cekam kad jutro da mogu krenuti sa š, 2, 3 ...
 

 

Drago mi je..i kad god ti treba poticaj i motivacija i šta god....samo vici....

Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 14:22
 
e, sad su sanse da zbrljam, nesto u prehrani drasticno pale. bila u shoppingu i nabavila: posni, zobene, jogurte, mlijeko, voce, povrce, piletinu, bademe, susene marelice, integralnu rizu, tunjevinu u vodi, file skuse... o, lalala, hladnjak mi izgleda kao s reklama di je samo zdrava hrana u njemu
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 15:28
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

 
e, sad su sanse da zbrljam, nesto u prehrani drasticno pale. bila u shoppingu i nabavila: posni, zobene, jogurte, mlijeko, voce, povrce, piletinu, bademe, susene marelice, integralnu rizu, tunjevinu u vodi, file skuse... o, lalala, hladnjak mi izgleda kao s reklama di je samo zdrava hrana u njemu


Pohvalno!
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 15:39
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

 
e, sad su sanse da zbrljam, nesto u prehrani drasticno pale. bila u shoppingu i nabavila: posni, zobene, jogurte, mlijeko, voce, povrce, piletinu, bademe, susene marelice, integralnu rizu, tunjevinu u vodi, file skuse... o, lalala, hladnjak mi izgleda kao s reklama di je samo zdrava hrana u njemu


Tako i treba!
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.