New Posts New Posts RSS Feed - buci-buci: metamorfoza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

buci-buci: metamorfoza

 Post Reply Post Reply Page  <1234 13>
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:25
  I razmisli o tome da ti je krajnje vrijeme rijestit to sad, jer kad se udas i dobis djecu tek onda nebus, a sigurno se situacija moze i vjerovatno ce samo pogorsati tada, bar je tako za 90% zena nakon poroda, jednostavno se opuste, zapuste cemu debelo pridonese i nedostatak slobodnog vremena, tako da ako sad ne stvoris naviku vjezbanja i drzanja do sebe neces nikad.........
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:30
 
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

buci..pronađi sve uzroke u sebi koje te dovode do toga da odustaješ i da se još debljaš...osvijesti ih i sređuj ..to najprije riješi sa sobom..

posljedicama se teško, pa možda i nemoguce bavit ako uzroci ostaju isti..


Ko nije drvo razumeo prvo
pa tek onda sadio
taj nije nista uradio
i shvatice kad-tad
da ne zna sta je hlad- Balesevic

the phoenix - kile i jesu nastupile nakon trudnoce i depresije (rodila sam mrtvo dijete, a dugogodisnji decko je odpepao kad sam mu rekla da cekam bebu).
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:38
  Zao mi je sto ti se tako dogodilo, no evo krenula si dalje kako i treba  i odlucila se borit za sebe i to je super, nemoj odustat sad............
Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:42
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

buci..pronađi sve uzroke u sebi koje te dovode do toga da odustaješ i da se još debljaš...osvijesti ih i sređuj ..to najprije riješi sa sobom..

posljedicama se teško, pa možda i nemoguce bavit ako uzroci ostaju isti..


odlicno receno

btw, žao mi je šta se to dogodilo, ali vidim da si spremna krenuti dalje, želim ti uspjeh u tome, zaslužila si
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 12:21
ja ti također želim srecu. Navijam za tebe da uspiješ
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 12:40
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:

 
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

buci..pronađi sve uzroke u sebi koje te dovode do toga da odustaješ i da se još debljaš...osvijesti ih i sređuj ..to najprije riješi sa sobom..

posljedicama se teško, pa možda i nemoguce bavit ako uzroci ostaju isti..


Ko nije drvo razumeo prvo
pa tek onda sadio
taj nije nista uradio
i shvatice kad-tad
da ne zna sta je hlad- Balesevic

the phoenix - kile i jesu nastupile nakon trudnoce i depresije (rodila sam mrtvo dijete, a dugogodisnji decko je odpepao kad sam mu rekla da cekam bebu).
 sve ruzno sto je bilo.. ostavi za sobom jer proslost se neda promijeniti..sada vjeruj u sebe i u ono sto zelis i budi strpljiva
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:15
buci, žao mi je...

Ljudi smo..i suoceni smo s raznim problemima. I zapravo..nije uopce problem u problemima, nego kako se mi postavimo u odnosu na njih. Ako na njih gledamo kao na nešto što ce nas skršit i kršit nas do kraja, onda imamo veliki problem. S druge strane, ako ih shvatimo kao opomenu da idemo u krivom smjeru, kao priliku da se uzdignemo, da nešto promijenimo, da pokažemo koliko smo jaki...onda se problem pretvara u priliku.

Možeš li vratit prošlost? Ne. Možeš li promijeniti buducnost. Da. Kako? Tako da se posvetiš sadašnjosti - onome što sada misliš, šta sada radiš, kakav odnos imaš prema svemu što te okružuje. Oprosti se od onog što je bilo, ne koristi ti više..ne vuci te konce za sobom.

Problem debljine je psihicki problem i zato nije dovoljno samo nekom prepisati program prehrane i treninga i sad ce on uspjet...možda neki i hoce..sami..jer netki imaju snage sami isplivati kroz svoje poteškoce..drugima treba podrška, i to nije ništa loše. Ljudi trebaju prvo osvijestiti uzrok debljanja - to nije ljubav prema hrani kako mnogi kažu, to je nešto sasvim drugo. Ja bi prije rekla da je to mržnja prema sebi, drugima, životu..i bježanje od svega toga (tu ne mislim na par kg viška, mislim na stvarno pretile osobe). Nije lako al treba se znati sprijateljiti sa sobom.

Imaš izbor. Imaš podršku. Imaš vremena....pokaži da možeš
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:36
  hvala svima na podrsci i lijepim i utjesnim rijecima. proslost je tamo gdje joj je mjesto i naravno da zelim gledati u buducnost i uzivati u sadasnjosti. nemojte me pogresno shvatiti, nisam ovo gore rekla da bi me tu neko sazalijevao ili nesto slicno, samo sam htjela reci od kad i zbog cega su nastali, djelomicno, moji problemi s kilogramima. uz strucnu psihološku pomoc, to je iza mene i odavno se ne osvrcem na to.
život ide dalje - ili show must go on.


Problem debljine je psihicki problem i zato nije dovoljno samo nekom prepisati program prehrane i treninga i sad ce on uspjet...možda neki i hoce..sami..jer netki imaju snage sami isplivati kroz svoje poteškoce..drugima treba podrška, i to nije ništa loše - ovaj gymin citat potpisujem.

kad bi vi mene samo mogli vidjeti ujutro kad vjezbam - to je pravi show. kad krenem plesati, trcati u mjestu, skakukati, pa raditi vjezbe... ali s druge strane ludo je zabavno i poticajno, a opet  - ozbiljno i koncentrirano. moj mali fitness svijet.
 

Edited by buci-buciš
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:48
Originally posted by buci-buciš buci-buciš wrote:


 
hvala svima na podrsci i lijepim i utjesnim rijecima. proslost je tamo gdje joj je mjesto i naravno da zelim gledati u buducnost i uzivati u sadasnjosti. nemojte me pogresno shvatiti, nisam ovo gore rekla da bi me tu neko sazalijevao ili nesto slicno, samo sam htjela reci od kad i zbog cega su nastali, djelomicno, moji problemi s kilogramima. uz strucnu psihološku pomoc, to je iza mene i odavno se ne osvrcem na to.život ide dalje - ili show must go on. 


E to sam cekala, to je to, sad samo šibaj
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Mini me View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Travanj 2010
Location: Miami
Status: Offline
Points: 685
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mini me Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:56
  Gymka, joj, tako si to dobro napisala..da, nije dovoljan samo plan i program.
neki imaju jak karakter da sami sebe tjeraju dalje..a druge je potrebno pogurati 'nogom u guzu'
Obstacles are what you see when you take your eyes off your goal.
Stay focused.
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 16:25
  može jedno pitanjce?

je li pogresno/dobro što svaki dan radim iste vjezbe? znate da sam ja u pocetnoj fazi...

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:34
  A kaj tocno radis ?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:38
 U pocetnoj fazi, dok ne stekneš kondiciju, bitno je da bilo šta radiš, možeš nam malo napisati program, no nemoj se previše zamarati sa tim svim na pocetku, samo neka ti se sviđa, i da se oznojiš.....
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:53
  Slazem se s Dalilom, koncentriraj se na disciplinu, prehranu i to kaj trenutno radis da das sve od sebe i da si otezas kolko god mozes.......s vremnom mjenja, al svejedno napisi kaj radis sve, cisto da neku ideju jos mozemo dat ak nam padne na pamet
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 18:17
  ovako, prvo radim zagrijavanje - rastezanje: vrat, ruke, noge, leda (5-š0 min) ; zatim tzv. kardio: u jednom skoku rasirim noge i ruke podizem iznad glave, trcanje u mjestu s radom ruku, voznja bicikla u lezecem polozaju (ne uspjevam u stavu svijece) (š0-ak min); zatim vjezbe snage: sklekovi (tzv. ženski), sklopka (istodobno dizem gornji dio trupa i noge savijene u koljenu), škarice, dizanje noge ravno dok lezim na boku, dizanje savijene noge na boku, dizanje straznjice dok su noge pod 90 stupnjeva, vjezbe s ruznim utezima (bicepsi, tricepsi, ramena), i trbusnjaci - suprutni lakat na suprotno koljeno, * ove vjezbe radim u 2-3 serije po š5 ponovljanja, obicno nekih 30-35 min, i na kraju istezanje (5-š0 min).

namjeravam jos dodati cucnjeve i iskorak i svakako produzavat kardio postepeno.

e, sad molim vas za misljenja je li ovo bar malcice dobro?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 18:20
  Je , dobro je, samo deri
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 13>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.