New Posts New Posts RSS Feed - Brzo nabijanje ''forme''
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brzo nabijanje ''forme''

 Post Reply Post Reply
Author
Mortair View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mortair Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brzo nabijanje ''forme''
    Posted: 29 Ožujak 2012 at 21:15
Pozdravljam, pisacu kratko , jer toliko i vremena imam, znaci potrebna mi je pomoc oko sastavljanja plana za slijedece :

~Imam 20 dana,da dobijem snagu/sposobnost da uradim slijedece 
-50 sklekova
-50 trbusnjaka

Trenutno sam u losoj formi(usljed konzuimiranja ogromnih kolicina alkohola/cigareta xD),isto tako,u odmornom stanju,mogu uraditi:

-28 sklekova
-30 trbusnjaka

Znaci,jako mi je bitno da postignem tu formu, u 20 dana,iz razloga sto se prijavljujem na konkurs koji zahtjeva isto..motiv mi je jak,tako da sam odbacio cigarete i alkohol..

Ukoliko mi mozete pomoci sa programom,kako da iskoristim tih 20 dana, bio bih vjecito zahvalan. 
vremena imam do 19.04.2012...


Hvala unaprijed...
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 21:55
20 dana je malo...nemozes trenirat ni svaki dan jer moras i odmorit misic.
znaci nemas ni 20 dana treninga imas max 15 a i to je puno.
nadam se da ce ti netko dati pozitivan savjet ali ja mislim da si se malo prekasno sjetio, uhvati se nazad alkohola i cigareta
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Ožujak 2012 at 22:21
   Navij si sat da zvoni svaka 3 sata i tada radi 50 sklekova,ako ne ide u komadu 50 odmoriš malo pa sve dok ne dodješ do 50,prsa do poda,javi nam da li na tebi radi ova metoda,na mene je djelovala ali ja ne pijem i ne pušim.Extremne situacije zahtjevaju extremne mjere. 

Edited by Igor - 29 Ožujak 2012 at 22:40
Back to Top
Mortair View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mortair Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2012 at 07:41
''  Navij si sat da zvoni svaka 3 sata i tada radi 50 sklekova,ako ne ide u komadu 50 odmoriš malo pa sve dok ne dodješ do 50,prsa do poda,javi nam da li na tebi radi ova metoda,na mene je djelovala ali ja ne pijem i ne pušim.Extremne situacije zahtjevaju extremne mjere.  '', i svaki dan tako? :P

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.