New Posts New Posts RSS Feed - Brzi recepti za zaposlene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brzi recepti za zaposlene

 Post Reply Post Reply
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brzi recepti za zaposlene
    Posted: 10 Listopad 2011 at 14:33
Ajmo u ovu temu bacat samo superbrze i jednostavne ideje za kombinacije obroka kad je radni tjedan.
Meniji za one koji žive brzo i koji su veci dio dana na terenu.
recepti mogu sadržavati i neke gotove namirnice i one od dan ranije i hladno pecenje i smrznute namirnice (povrce, filete ribe, racice)...ali bit je da se sve ukomponira u jedan zdravi lunch/dinner/snack


Može i slatko i slano, sve u jednom loncu ili više sastavnih dijelova za obrok, ali predstavite svoje omiljene ideje za brzi rucak, veceru ili užinu koje su istovremeno i lake za pripremiti i lake za nepce i želudac, bez suvišnih kalorija, s fit namirnicama, u totalno fit elementu
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Tamron View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tamron Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 15:18
Grah i kukuruz iz konzerve, lagano zacinjeno sa uljem i ostom. Uz to piletina ili neko meso sa gril tave. 
Paprike izdubiti i lagano ih prepeci u tavi na malo ulja. Uz to neko meso ili piletina i posni sir.
Meni su ovo dva ful jednostavna, a ukusna recepta. A mislim da su i zdrava :-)
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2011 at 19:21
Sviđa mi se!

Tamron, super ideja , ajmo još recepata/ideja/kombinacija!
Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
Friendly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Friendly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 13:53

za pripremit brzu hranu, koja je usput i zdrava, zgodno je imati neki gotovi pripravak koji ce spasiti stvar kad je premalo vremena.

u mojoj kuci je ove godine hit povrtni mix. mi ga zovemo šalša, ali necu koristiti takav naziv javno, buduci da šalša na jugu ima svoju poznatu recepturu.
 
dakle, zadnji je cas, dok još ima sezonskog  povrca.
 
sastojci: rajcica, paprika (bilo koja, ali ako ima više vrsta, tim bolje, pogotovo one "roge" koje se koriste za ajvar), luk, mrkva, lišce celera, maslinovo ulje, sol, crno vino i na kraju cešnjak.
 
kako bi se izbjeglo dugotrajno kuhanje povrca, korisno ga je vec sirovo usitniti maksimalno (ja koristim multipraktik). sve skupa se kuha dok ne omekša, uz dodatak maslinovog ulja, soli po želji i malo crnog vina za šmek. dovoljno je ustvari kuhati dok ne ispari tekucina koju daje povrce, prvenstveno rajcica. kad je gotovo, ubaci se još cešnjak. s obzirom da povrce nije raskuhano, usitni se još jednom štapnim mikserom.
ukusnije je ako se ubaci još i šecer, ali tko ga izbjegava, može i bez njega.
 
vrlo je aromaticno, tako da je dovoljna i mala kolicina za jedan obrok. zato smrzavam u plasticnim cašicama, pokrivenim folijom koja se ucvrsti gumicom. odmrzavanje nije  potrebno. dovoljno je staviti cašicu par sekundi u posudicu s toplom vodom, da se može istresti u tavu. ako se odmrzava, nekoliko minuta je dovoljno, na isti nacin, u posudici  s toplom vodom (osobno nisam obožavatelj mikrovalne). 
 
ovakav mix jako dobro paše uz svašta.
- kao umak za tijesto, dakle vrijeme pripreme je koliko treba tijestu da se skuha
- kao prilog mesu, npr. pileca prsa narezana na trakice popržiti na naglo na gril tavi, ubaciti pripremljeni mix da se ugrije i gotovo, vrijeme pripreme š0 minuta,
- kao kvazi sataraš, ugrijati mix na tavi (ne treba masnoca, ima maslinovog ulja vec unutra), preliti razmucenim jajima, vrijeme pripreme do 5 minuta,
- kao povrtne bruskete, na protvan poslagati narezani kruh (tko kakav vec jede, sa sjemenkama, integralni...), premazati mixom, zapeci u pecnici. vrijeme pripreme š0-š5 minuta.
 
odnosno, mašti na volju.
 
za one koji  ne izbjegavaju parmezan i slicne sireve - izvrsno se slažu s okusom ovog mixa. bilo koje jelo, kad je servirano, posuti ribanim sirom. 
 


Edited by Friendly
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2011 at 14:25
Super Friendly

Nešto slicno sam i sama znala radit prije, ali samo od pomidora, i da, mi Dalmatinci smo ju zvali šalša iako ju ja ponekad iz zezancije zovem i salsa kao jedan od mojih omiljenih plesova.

na laganoj vatri krckam pomidore dok se fino ne raskaše, s tim se može i ne mora kuhati i š ljuti feferon (iz staklenke) i na kraju kad je skroz gotovo posipam origanom i peršinom.


Još jedna ideja je - ako imate neko hladno pecenje od dan ranije , kupiti vec ribanu ili sam naribati bucu, a može i nekoliko manjih tikvica, pa napraviti od njih varivo - dinstati sa pasiranom rajcicom (iz tetrapaka, ne iz tube) i cešnjakom dok dovoljno ne omekša, ne treba al dente ali ne treba ni ubit ih kuhanjem


Neki dan sam jednostavno "pobacala" u lonac što mi je došlo pod ruku - karfiol, brokulu, prokulice, tikvice, krumpir na kockice i ulila vode samo da prekrije povrce - 20-ak - 30 min sam kuhala bez dolijevanja dodatne vode, a dio tekucine je ispario, posoliti po vlastitom ukusu i pustiti da pokuha što više tekucine.
Na kraju dodati odoka pasirane rajcice i pustiti da se zgusne. kad je finito - isto svježi sjeckani/kosani peršin na to i servirati uz neki izvor proteina.




Act the way you'd like to be and soon you'll be the way you act
Back to Top
JUC View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote JUC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2011 at 00:27
paprika odrezna na pola na to staviti posni , zaciniti po zelji i potrebi i jabuka poslje

meni najdraza uzina
Back to Top
Andrinooo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Andrinooo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Svibanj 2012 at 12:59
Originally posted by JUC JUC wrote:

paprika odrezna na pola na to staviti posni , zaciniti po zelji i potrebi i jabuka poslje

meni najdraza uzina
Mmmmm..... da covjek prste polize!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2013 at 09:52
Dan prije narezati piletinu na male komadice, marinirati s maslinovim uljem, soli i crvenom paprikom. 
Drugi dan dodješ s posla, ubaciš to u wok, popržiš , ubaciš u wok hrpu opranog špinata u listovima, narezano zelje, ribanu mrkvu, i/ili neko smrznuto povrce, promiješaš dok ne povene, staviš malo soja sosa ili limunovog soka i to je to. Mislim da je gotovo za 10 minuta. Svo povrce se danas može kupiti vec naribano, narezano u vecim ducanima. Uz to neka salata :)
Back to Top
soksok View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soksok Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 16:28
evo, linkic na jedan recept za jednostavne i brzinske kekse.
buduci da sam fitness-pocetnik nisam ziher jesu li sastojci ok iskombinirani, ali mislim da ne može biti ništa loše u kombinaciji banana i zobenih :)
 kome to ne bi pasalo?
http://www.theburlapbag.com/2012/07/2-ingredient-cookies-plus-the-mix-ins-of-your-choice/

dobar tek želim Smile


Edited by soksok - 20 Veljaca 2013 at 16:28
Back to Top
Ketty87 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Ožujak 2013
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ketty87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 20:10
Pileca prsa u komadu, 2 ribice kako ja to zovem, odvojene od kosti, posoliti, popapriti, posipati s malo cešnjaka u granulama i staviti da se pece u tavi. Popržiti s jedne i druge strane dok ne dobiju lagano smedju boju, podliti s malo vode- da ne zagori, pokriti i smanjiti. Za prilog kuhani krumpir preliven umakom od pecenja piletine, ili ako se ima malo više vremena,još bolje, kuhani krumpir dodati u popržen poriluk, sol( ili vegeta), papar, neki zacin, promiješati i to je to. Kad je krumpir gotov i piletina je gotova.
U svakom odraslom covjeku krije se dijete koje se želi igrati.
Back to Top
biciklistica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 40
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biciklistica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Travanj 2013 at 11:39
U svježni, posni, sir zgnjeciti pola banane ili bananu. Bude slatkasto i fino.
Svježi sir i narezene svježe paprike, dobro posoljeno, izrezano u neke male posudice za posluživanje. Bude super, kako je netko vec tu nabrojao :)
 
Šampinjoni s jajima ili bez jaja. Sto grama šampinjona ima samo 26 kcal!!!! A jako su zdrave!
 
Ako netko želi nešto slatko, bez puno kalorija, neka kupi kompot od ananasa, LIGHT. Ima ih u limenkama - 100 grama oko 70 kcal, limenka je 330 grama. Najedeš se ko pajcek i nije ti do slatkog tjedan dana, a nije puno kalorija.


Edited by biciklistica - 09 Travanj 2013 at 11:42
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2013 at 07:31
Glavica zelja, pileca prsa, cesnjak i luk. Luk i cesnjak se narezu na sitne komadice i pileca prsa isto. Zelje rezite na rezance. Na vodi pirjajte luk i cesnjak i nakon par minuta dodajte pp poklopite lonac i ostavite da se skuha kada je piletina vec skuhana dodajte zelje. Kad se zelje omeksa onda je gotovo zdravo i 0. Masnoce, njamiii
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
larata View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote larata Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 10:04
Neki od recepata sam stvarno vole!
Back to Top
Juice031 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Studeni 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juice031 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 19:48
Ja inace kad jedem sardine iscijedim cisto malo narance da mi popravi okus i obozavam to ko obrok klopat mogu i drugi probat,neznam jel bi se to svima svidjelo ali to je po mom ukusu bar jako dobro :)),ili svjezi sir sa kuhanim jajima i malo maslinovog za pet Big smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.