New Posts New Posts RSS Feed - Brunhilda - prijava!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brunhilda - prijava!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brunhilda - prijava!
    Posted: 25 Travanj 2012 at 23:17
Evo ovako da krenem i ja sa predstavljanjem
33 godine, Zagreb, uredski posao.
Zadnjih par godina nekako skupila kile i pocela sjedati više nego ikad prije, klopala svega i svacega i evo ovo natjecanje je okidac da se vratim na 'pravi put'.

Doma ne bi htjela vježbati jer mislim da ništa od toga da se pretvori u nešto kvalitetno na pocetku, upisala bi se ponovo u teretanu. Nešto ipak tamo znam kako se vježba tako da nesumnjam da cu se sa svojim trenerom/trenericom dogovoriti oko toga. Bicikl je prijevozno sredstvo postao zadnjih nekoliko dana i nastaviti ce tako dok je god moguce. Badminton najmanje jednom tjedno, a ako vrijeme dozvoli i više. Dogovor društva je penjanje na Sljeme vikendom (bili do sada 2 puta).
U teretanu zbog obaveza mogu jedino u jutro prije posla jer mi je radno vrijeme od 10:00. A nikada neznam do kada cu raditi na vecer.

Prehrana nije sredjena, ali nije ni nesredjena. Dosta znam o zdravoj prehrani i koketiram dosta sa vegeterijanstvom, veganstvom, makrobiotikom... tako da bi rado nekog trenera koji nema 'odbojnost' prema holistickom pristupu životu i u dogovoru sa njim nastaviti sa svoja 1-2 zelena dana tjedno (dan bez životinjskih namirnica) ako je ikako moguce. Što se tice prehrane ja imam problem kolicina a ne kombinacija i samih namirnica.
Mislim da bi Zika mogla samnom dobro suradjivati, ali pristajem na bilo koga drugoga tko ima volje da bude 'mentor' na novom pocetku.

Cilj je skinuti kile, imati više snage i kondicije, te naravno ponovo steci naviku aktivnog života.

Mjere su:
Visina 182 cm
Težina 83,6 kg
Prsa 100 cm
Struk 98 cm
Bokovi 110 cm
Noga vrh bedre 66 cm
Noga poviše koljena 47 cm
List 38 cm




Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 07:38
Ajde, smisliti cemo "ZELENIH" receptica za tebe...ukoliko imaš volje za to... a i vidim da imaš radno vrijeme u banani kao i ja..pa cemo se super slagati oko vremena kad cemo se cuti ovdje ...LOL
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Travanj 2012 at 08:12
[<:o)]

odlicno!

Hvala!
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 19:26
Evo da i ja napišem par slova.
Što se mojih obaveza tice ovo je pocelo u najgori moguci tjedan :(
uspjela sam otici u teretanu cijela 3 puta. od toga jedan i pol sam provela na telefonu :(
Zaradila upalu mišica i sve se usporilo.
Trening je težak i naporan, ali nisam ni ocekivala manje od toga. Dalila je odlicna i puna razumjevanja.
Ne želim odustati, ali me posao zbilja ubija u pojam. Nadam se da ce ovaj tjedan biti puno bolji i da cu imati više rezultata od 1 kg na vagi :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Svibanj 2012 at 21:14
Da, imale smo teška 2 tjedna, jedva se pohvatale...ali ipak smo se uspjele nešto izdogovarati...nema odustajanja... još veci izazov je napraviti maximum uz tvoj tempo i radne obaveze..... Uvijek postoje kompromisi... najlakše je odustati..a to necemo Tongue

A upale su dobre... to znaci da si bila vrijedna Thumbs Up
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 02:36
Ajde, nije to strasno, ja sam bila u teretani 4 puta... Svaki odraden trening je nova pobjeda nad ljenosti a pobjedivanje lako prijede u naviku, he he he

Puna sam filozofije u sitne sate, al htjela sam ti dat malo moralne podrske
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Svibanj 2012 at 22:04
hvala ti na moralnoj podršci. u ovako velikoj gužvi puno znaci
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 09:54
 Kratak osvrt i na Brunhildu, sa iskrenom nadom da ce drugi izvještaj biti sa puno više podataka, jer se jako slabo lovimo Cry
Brunhilda mi jako slabo stiže i javiti kako trenira, a kamoli što drugo. Ipak je njen posao i nadolazeca sezona teška kombinacija sa ovim natjecanjem. No, nadam se da cemo sa minimalno zadovoljenim uvijetima ipak uspjeti ostvariti nešto rezultata. Nažalost, kako smo krenule, necemo moci izvuci maximum. No prioritet su prioriteti, i nema( bar se nadam) odustajanja. 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2012 at 01:25
Brunhilda mi je problem Ouch

Shvacam svu strku oko posla i sve to ali....Brunhilda...ako si se vec prihvatila ovoga trebala si bit svjesna što ce se od tebe ocekivat. Koliko god bih htjela maksimalno izlaziti u susret svima mislim da nije fer prema drugima da se tebe tretira kao i ostale koji se stvarno trude svoje obaveze izvršavat na vrijeme. I ne samo trenirat i pazit na prehranu, nego i komunicirat sa trenerima i svakodnevno sudjelovati tu na forumu. Ok, svakodnevno javljanje i sudjelovanje nije obaveza - ali bar to izvješce 1 tjedno i to stavljanje slika svakih 2 tjedna...to je minimum koji bi se morao ispuniti. Da ne spominjem to da ne stigneš niti imati kontakt sa dalilom što je još jedan veliki problem jer bez toga jednostavno nije moguce raditi kvalitetno, mora postojati feedback da bi se moglo pratiti što se dešava i djelovati u skladu s tim.

Meni je žao Brunhilda ali da cekam još koji dan, ne znam da li ima smisla?  Priliku si dobila ali nažalost nisi baš pokazala volju da ovo natjecanje izguraš do kraja - ili bar ta volja nije bila dovoljna. Vjerujem da biš našla bar 5 min da se javiš da ti je imalo stalo - ne znam možeš li me uvjeriti da nemaš tih 5 min vremena u danu.

Ja ti mogu dati još jednu priliku, i to jedva....ali onda budi svjesna da ceš svoje obaveze morati izvršavati kao i svi ostali - na vrijeme i po pravilima. Ostavljam te još koji dan da se javiš....ako ne, nažalost, morat cu te iskljuciti iz natjecanja. Ouch
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Svibanj 2012 at 22:07
Dragi moji,
Zbilja mi je zao sto je sve ovako ispalo ali se spojilo nekoliko stvari u isto vrijeme na koje nisam mogla utjecati. Kolegica na bolovanju, vise posla i radni dan od 16-18 sati....
U sve ovo se nisam prijavila radi nekog drugog nego radi sebe same i vjeojatno sam u cijeloj prici ja najnezadovoljnija jer nije onako kako bi ja htjela da bude. Zao mi je ali ja nemogu svojevoljno odustati jer znam da imam jos vremena da napravim nesto iako nazalost nemam poziciju kakvu bi htjela.
Ako je moje ovotjedno nejavljanje i slaba komunikacija sa dalilom grubo povrijedila pravila natjecanja i nije pravedno ponasanje u usporedbi sa ostalima napravite sta morate.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Svibanj 2012 at 00:33
Draga moja, razumijem ja sve to ali opet smatram da nije fer da se svi lome da sve na vrijeme stignu napisati, staviti slike i sve, svakodnevno sudjelovati ovdje, a da nekome onda pustim da radi sam za sebe jer je eto, takva situacija. Onda svi mogu tako, a to onda nije to. Koncept je takav kakav je i ocekuje se da svi imaju iste obveze. Uostalom, i sama slaba komunikacija sa dalilom otežava i tebi i njoj cijeli proces jer ako te ona ne može pratiti i sukladno time osmišljavati planove, odnosno ako nema nikakvu povratnu informaciju od tebe, niti sam krajnji rezultat ne može biti ono što bi mogao i trebao biti.

Nije niti meni u cilju da te izbacujem sa natjecanja, uopce mi to nije fora, znaš Smile Ali nastojim da za svih vrijede ista pravila i iste obaveze.

Ti možeš nastaviti natjecanje, dapace, ali pod uvjetom da na vrijeme ispunjavaš svoje obaveze, ili ako ti eventualno taj dan bude frka ispricaš se i objaviš dan ili dva kasnije kada stigneš - sigurno imaš 10 min vremena natipkati par rijeci, to ne moraju biti romani. Kao i što sigurno imaš vremena javiti se dalili na kratko....i treneri su u poslu preko glave pa stignu odraditi ono što moraju. Nije lako slagati programe za nekoga, a kamoli tek kada se nema nikakva povratna informacija.

Tako da...evo...razmisli pa vidi da li si spremna odvojiti to malo vremena ili ne...mislim, žao mi je Ouch ali nekog reda mora biti....ne može samo ova tema zjapiti prazna....nadam se da me razumiješ.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 22:26
odustala! :(
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 22:48
A dajjj jesi sigurna?
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2012 at 20:18
Šteta Ouch
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2012 at 09:15
Meni je stvarno žao da si odustala, no sama znaš da li nešto možeš ili ne možeš :)

Ništa...budeš ti se natjecala sama sa sobom..to je uvijek najzanimljivije Big smile
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2012 at 16:18
Odustala sam od natjecanja jer nemogu se tome posvetiti koliko bi željela pa nekako nema smisla. I dalje ja vježbam koliko stignem, 1-2 puta tjedno, pazim šta jedem ... samo to nije dovoljno da se natjecem. A natjecanje sa samom sobom je aktivno :) ustvari više natjecanje sa vremenom :))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.