New Posts New Posts RSS Feed - Brisanje podforuma Dnevnik
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Brisanje podforuma Dnevnik

 Post Reply Post Reply
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Brisanje podforuma Dnevnik
    Posted: 24 Veljaca 2009 at 14:40
Dragi naši forumaši,

vjerojatno ce doci do brisanja podforuma "Dnevnik" te podforuma "Komentari" koji tvore cjelinu "Journal". Odlucili smo se na tu akciju jer sada postoji opcija "Fit blog" na webu koja adekvatno zamijenjuje ove podforume i nju cemo razvijati u tom smjeru ..

Zamolio bih sve koji su pisali svoj dnevnik u tom podforumu da kopiraju svoje sadržaje na svoj blog.

Podforume cemo vjerojatno izbrisati krajem ovog tjedna.
Vjerojatno cemo dodavati neke nove podforume pa sada hocu cuti vaše ideje?

Ajmo pomozite...


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2009 at 22:33
  ocekivano..

imam ideju da se napravi novi podforum gdje bi svaki novi clanak s naslovnice imao svoj topic, pa se može postaviti pitanje autoru (?!) , komentar, pohvala..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2009 at 11:11
e to, :D vidiš, ja postavio odmah temu a ti pokušavaš sreditit cjeli takav topic :D lega i ja smo dobar tim :D
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2009 at 17:57
  hehe.. ma i ja sam nekoliko puta otvorio temu da pohvalim clanak s naslovnice.
zanima me tko su ti ljudi koji pišu za vas, jesu li na forumu, na koji nacin su povezani sa stranicom itd.?
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2009 at 19:24
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 13:41
Originally posted by Lega Lega wrote:

  ocekivano..

imam ideju da se napravi novi podforum gdje bi svaki novi clanak s naslovnice imao svoj topic, pa se može postaviti pitanje autoru (?!) , komentar, pohvala..


Vezano za pitanja autoru..

Vecina naših autora jedva pronađe vremena da napiše clanak, a sad za dodatna pitanja sumnjam..
Jebga svi su u strci s vremenom.

Mislim da bi svatko htio nesto upitati..zato postoji forum da se tu pita i raspravi kroz temu.

Jasna mi je želja i sve, no za sada cemo morati tu opciju odgoditi.

što mislite na forum - mali fitness oglasi - gdje bi ekipa prodavala svoju fitness opremu ili bilo koju opremu vezano za sport ?
Npr. bench klupe, role, pilates lopte, bucice i sl.

što mislite?
Javite!

 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 13:46
Dobra ideja za oglase, s tim da bi bilo poželjnije da nije striktno vezano za fitness opremu nego opcenito cak.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 14:04
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Dobra ideja za oglase, s tim da bi bilo poželjnije da nije striktno vezano za fitness opremu nego opcenito cak.


Da, to sam mislio.
što se naš tice mogu se prodavati i rabljene košarkaške lopte.. Bilo što je vezano za sport!
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 20:34
ne vjerujem da ce oglasi biti previše popularni, premalo je forumaša da bi tema bila aktivnija od par puta godišnje, a putujuci trgovci i herbalife krvopije vam ionako ne trebaju
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2009 at 10:56
Uskoro ce novi podforumi. Mislio sam dodati podforum "oprema" pod vježbanje gdje bi išlo sve vezano za orbitrek, ove / one bucice, traku za trcanje i ostatak..
Tipa gdje da kupim, kako koristiti, koliko koristiti, sto da koristim od ovoga / onoga, svako malo je neka nova sprava na trzistu pa raspravimo to..

Zatim, da li smatrate da bi dobro dosao podforum "slike / video" gdje bi ljudi postavljali video treninge, slike ..?

Da li vam još nešto fali?
Ici ce takodjer na sami vrh podforum "Start" koji ce se sastojati od predstavljanja i FAQa.
Kroz dan-dva cemo dodavati nove stvari, pa vicite.


 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.