New Posts New Posts RSS Feed - Bolovi ili grcevi u listovima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bolovi ili grcevi u listovima

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 17:37
  Da, vozim bicikl umijesto trcanja i malo na steperu, onda me ne boli...
Skocni zglob sam izvrnula prema van i to jaaako (potrgala sam ligamnete). Ali sada bol ne osjetim u gležnju nego iznad, cudno mi je to sve osijecam se ko baba ni trcati ne mogu...

hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 18:01
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Da, vozim bicikl umijesto trcanja i malo na steperu, onda me ne boli...Skocni zglob sam izvrnula prema van i to jaaako (potrgala sam ligamnete). Ali sada bol ne osjetim u gležnju nego iznad, cudno mi je to sve osijecam se ko baba ni trcati ne mogu...


neznam, ja smatram da je trcanje opcenito precjenjeno... i jako pogubno za koljena.. stvar je u glavi ;9 što fali biciklu, steperu, plivanju, orbitreku, svemu ostalom
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 19:32
  Neznam što fali ali nekako se najviše umorim kad trcim pa stoga mislim da mi je trcanje bolje od bicikla,.. Ali barem si me malo utiješio, hvala...
hm
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2011 at 21:05
Originally posted by Anita25 Anita25 wrote:

 
Neznam što fali ali nekako se najviše umorim kad trcim pa stoga mislim da mi je trcanje bolje od bicikla,.. Ali barem si me malo utiješio, hvala...


o, za umor se ne brini... povecaj težini na biciklu, orbitreku ili necem slicnom i zapni, pa da vidiš
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 12:45
I meni trcanje najviše paše, no ako imaš problema sa
kljenom, nemoj trcati jedno vrijeme, ojacaj mišice
natkoljenice, ciljano uz ostalo radi vježbe za tu skupinu
mišica, zasad probaj sa biciklom kardio raditi, a kad se
umir koljeno, ako ceš opet trcati...kreni polako, neka
bude kvalitetna obuca i meka podloga po kojoj trciš. Ne
znam tocno kakva je ozljeda bila, ali o nije pukuce, kad
se to sv umiri i ako prilagodiš opterecene trenutnom
stanju svog tijela biti ce sve ok.

A ako ti je cilj mršavljenje vježbe sa utezima, laganiji
kardio i povremeni hiit bi treala bit dobitna
kombinacija, uz sređenu prehranu.
Back to Top
Anita25 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 168
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anita25 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2011 at 20:50
  Dalila, skocni zglob je bio uganut ali ovo je nešto iznad zgoba danas i jucer me boli i kad hodam ali ne jako... Moj trening i je organiziran tako da je jedan dan crobni a drugi na spravama. Možda glupo zvuci ali imam osijecaj da me kost boli...
Hvala na savijetu poslušat cu malo cu odmoriti od trcanja... Na treningu smo radili udaranje u fokusar nogama i rukama možda me to boli od udaranja ali to je bilo prije 2 tjedna
hm
Back to Top
king83y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote king83y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2011 at 08:07
<a target="_blank"
href="http://www.BrandsDragon.com/wj_r.asp?

lid=726">Flying Touch II š0.š inch Google Android 2.š GPS
MID Tablet

PC</a>
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.