New Posts New Posts RSS Feed - Bol u prsima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bol u prsima

 Post Reply Post Reply
Author
malena26 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2008
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote malena26 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bol u prsima
    Posted: 11 Prosinac 2008 at 07:38
 Poštovani, imam jedan problem  koji me dosta smeta u svakodnevnom životu.... prije mj. me oštro probolo s lijeve strane prsa, išla sam na svemoguce pretrage, slikala srce i pluca, sve u redu, ekg u redu, krv u redu... rekli su mi svi da je mišic, međutim ta ošta bol je trajala kratko i kasnije je ostala tupa bol nekada na lijevoj strani onako iznad dojke, a sada trenutno je tocno u sredini , iznad dojki, tamo gdje je prsna kost, u mirovanju ne boli, no boli pri pokretu, narocito kada okrecem gornji dio tijela ili kada okrecem vratom ili kada ležim pa se premješta s leđa na bok i obratno... bol je neka tupa i bezveze... neznam šta da radim, doktori kažu da to nije ništa .... dali ime neko kakvo iskustvo s tim i šta bi to moglo biti i dali se to može riješiti nekim vježbanjem ili grijanjem prsa ili hlađenjem ???? molim vas pomozite mi , bit cu Vam zahvalna
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Prosinac 2008 at 08:19
  Hm... nemam pojma šta bi to moglo biti... Vjerojatno si mišic nekako povrijedila (istagnula, preforsirala....). Ako su ti rekli da nije ništa opasno, stavljaj si tople obloge da opustiš mišic pa vidi nakon nekog vremena ako ti ne bude bolje....

Stvarno ne znam šta bi moglo biti...
Back to Top
Darco View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 12
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Darco Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2009 at 21:02
Hmmm, imao sam i ja takvih boli, dio ih je prošao kako je i došao, a jednu sam izbjegao promjenom prehrane. U mom slucaju jaja su izazivala nekakvu tupu bol u donjem dijelu tijela, lijevo ili desno ispod želuca, osjecaj je kao da je odjeca na tom mjestu namreškana pa više stišce nego na drugim mjestima.

što se tvog slucaja tice, za pocetak ti preporucujem jednu finu šetnju Jarunom ili u brdo pa se pluca nadišu kvalitetnog zraka...
Back to Top
ifa1981 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 147
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ifa1981 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 12:52
 manje stresa
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 13:29
Originally posted by ifaš98š ifaš98š wrote:

 manje stresa


Pogledaj datum teme
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 14:45

 ...ajde da ponovim još jednom....to što je neka tema stara ne znaci da je zatvorena. Uvijek ce se naci ljudi koji ce imati isti problem i koji traže savjet i zašto da netko ko ima iskustva ili misli da zna ne odgovori na to pitanje, pa makar i nakon godinu dana - svaki dan imamo nove clanove. Ne mora znacit da je odgovor upucen baš toj konkretnoj osobi, ovdje je svaki savjet namijenjen SVIMA.

Ok?

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 16:49
   Ma sve je to ok, ali nema mi smisla otvarat temu staru godinu i više dana da bi dao savjet nekome tko zasigurno nije više aktivan clan foruma, ajde da je napisao nešto tipa " evo i ja imam isti problem..."
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2010 at 17:33

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

   Ma sve je to ok, ali nema mi smisla otvarat temu staru godinu i više dana da bi dao savjet nekome tko zasigurno nije više aktivan clan foruma, ajde da je napisao nešto tipa " evo i ja imam isti problem..."
  

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Uvijek ce se naci ljudi koji ce imati isti problem i koji traže savjet i zašto da netko ko ima iskustva ili misli da zna ne odgovori na to pitanje, pa makar i nakon godinu dana - svaki dan imamo nove clanove. Ne mora znacit da je odgovor upucen baš toj konkretnoj osobi, ovdje je svaki savjet namijenjen SVIMA.

 

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.