New Posts New Posts RSS Feed - Bokovi i stražnjica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bokovi i stražnjica

 Post Reply Post Reply
Author
jajaja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jajaja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bokovi i stražnjica
    Posted: 15 Studeni 2008 at 23:37

 

Bok. Ja sam Marija. Rođena sam 20.š2.š993., jesam li premlada za teretanu?

Imam problema sa bokovima i stražnjicom? Koje sprave koristiti i koje vježbe da oblikujem te dijelove tijela?

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 09:18
Originally posted by jajaja jajaja wrote:

 

Bok. Ja sam Marija. Rođena sam 20.š2.š993., jesam li premlada za teretanu?


Bok, ja sam Strength, HammerStrength.

Nikako nisi premlada , ovisno o tome što želiš uciniti sa svojim tijelom


Originally posted by jajaja jajaja wrote:

Imam problema sa bokovima i stražnjicom? Koje sprave koristiti i koje vježbe da oblikujem te dijelove tijela?



Sljedeca vježba je odlicna za taj problem:
-dakle, udobno se smjesti ispred racunala, dobro zagrij prste, istegni se, i kreni u akciju! Hitrim i odlucnim pokretima prstiju utipkaj pojmove koji te zanimaju u search ovog foruma i zatim zadrži dah dok ti ne izbaci rezultate. Dok citaš postove o tome što te zanima slobodno drugom rukom pravi zabilješke o tome što si prcitala. Ponovi ovu radnju nekoliko puta dok ne ostvariš željeni cilj. U slucaju da ne nađeš ono što si htjela, skokneš na neku temu i tamo jako brzo objaviš post. Ako nađeš što trebaš, odmah pravo u teretanu, ili van na zrak ili u kuhinju, na sva podrucja koja ti pomažu oblikovati te kriticne dijelove tijela.

Ne zamjeri na duže postu, baš sam imao inspiracije

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 16:51
Originally posted by jajaja jajaja wrote:

 

Bok. Ja sam Marija. Rođena sam 20.š2.š993., jesam li premlada za teretanu?

Imam problema sa bokovima i stražnjicom? Koje sprave koristiti i koje vježbe da oblikujem te dijelove tijela?



I ja sam bila tvojih godina kad sam prvi put otišla u teretanu.

Jako si mlada pa ne znam otkud vec problemi s bokovima i stražnjicom...

Prijedlozi kojih bi se trebala držati i neceš imati problema:
  1. Hodaj, hodaj, hodaj! Kuda god kreneš - pješaci! Mlada si i to ce ti jaaaako puno utjecati na skidanje guze i bokova.
  2. Vjerujem da u školi imate menze i to.... Odrekni se svakodnevnog jedenja lisnatih, peciva, grickalica i slicno. Umjesto toga pojedi voce ili neke jogurtice.
  3. Umjesto teretane, koja bi ti kao pocetniku mogla ubrzo dosaditi, a i mislim da ti to još ne treba, upiši se na neki crobik ili još bolje u neku plesnu školu - to ce ti biti zanimljivije, vjerujem mi!

Eto, ako samo ove promjene uneseš u život ja ti jamcim š00% uspjeh!

Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 17:21
Theia, the Military Woman

Nema šale s tom curom
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2008 at 17:21

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Sljedeca vjeµba je odlicna za taj problem:
-dakle, udobno se smjesti ispred racunala, dobro zagrij prste, istegni se, i kreni u akciju! Hitrim i odlucnim pokretima prstiju utipkaj pojmove koji te zanimaju u search ovog foruma i zatim zadrµi dah dok ti ne izbaci rezultate. Dok cita± postove o tome ±to te zanima slobodno drugom rukom pravi zabilje±ke o tome ±to si prcitala. Ponovi ovu radnju nekoliko puta dok ne ostvari± µeljeni cilj. U slucaju da ne nađe± ono ±to si htjela, skokne± na neku temu i tamo jako brzo objavi± post. Ako nađe± ±to treba±, odmah pravo u teretanu, ili van na zrak ili u kuhinju, na sva podrucja koja ti pomaµu oblikovati te kriticne dijelove tijela.

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2008 at 09:21
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Theia, the Military Woman

Nema šale s tom curom



Samo ti zezaj!!!!!

Do cilja treba cvrsto i odlucno, a kad vec bude tamo, ma neka jede i cevape!!!! KAO I JA!!!!


Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2008 at 10:26
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Theia, the Military Woman

Nema šale s tom curom



Samo ti zezaj!!!!!

Do cilja treba cvrsto i odlucno, a kad vec bude tamo, ma neka jede i cevape!!!! KAO I JA!!!!



Udaj se za mene hehe

You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2008 at 20:40
  I DO!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.