New Posts New Posts RSS Feed - Bokic :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bokic :)

 Post Reply Post Reply
Author
lala22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2014
Location: rijeka
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lala22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bokic :)
    Posted: 02 Svibanj 2014 at 11:56
Pozdrav ljudi,nova sam.Odlucila sam da olaksam stvar i podijelim s nekim svoj put prema vitkom tijelu.
Pocinjemo ovako.Prije dvije godine imala sam 85 kg..(2012) sada imam vec duze vrijeme zadnjih 4mj 64 kg ali nikako ne mogu ici dolje vise.valjda je stavr u meni jer se ne trudim dovoljno.Visoka sam 172 cm.Zelim smrsaviti do 57 kg.Danas sam pocela za zdravom prehranom..Za dorucak sam pojela krusku i popila sam sok od narandze cijedjeni..I popila sam zeleni caj..sto se tice zdrave prehrane dosta  sam upoznata sa ispravnim nacinom kako se zdravo hranit.e sad je problem tjelovjezba..uzasno sam lijena da se natjeram da idem trcat ili tako nesto.. dajte mi neki savjet...problem mi je trbuh ..ruke.. noge su normalne ali kako da uspijem smrsaviti u trbuhu..molim neke savjete..postavit cu slike da vidite..i kazete svoje misljenje.TongueTongue
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 16:03
Kažeš da si upoznata sa zdravim načinom prehrane, što vjerujem da jesi, kruška, cijeđeni sok i zeleni čaj jesu zdravi, ali mislim da ti za doručak treba još nešto jer ne vjerujem da si od tog sita, osim ako si od onih ljudi koji u jutro nisu gladni... i dalje preporučam da dodaš još nešto, neki protein :) to nije bilo tvoje pitanje, no morala sam spomenuti :P

što se tiče vježbanja, najgore je krenuti, ali na kraju ako želiš rezultate moraš krenuti, sjedeći se nećeš pomaknuti! moraš prevladati lijenost, za početak probaj naći neku aktivnost koju doista voliš, možda je to ples, vožnja bicikla, rolanje, areobic, teretana, neki video program...
Idealno bi bilo da odmah kreneš s članstvom u teretani, ali zbog manjka volje mislim da bi brzo odustala. Spomenula si trčanje i kako si lijena za to, ali ako ti samo trčanje kao takvo nije problem jednostavno kreni :D
Također, ne možeš na odabranim mjestima gubiti masnoće, ali najviše ćeš primjetiti na kritičnim mjestima. Kilaža neka ti ne bude orijentir već ogledalo i sretno :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 16:56
Dobrodosla

Taj primjer tvog dorucka je iskreno los, jako malo kalorija bas ujutro kad treba najvise...moja preporuka su zobene s mjericom wheya i zlicicom pekmeza za dijabeticare - genijalno je i ukusno

Trebas gledati da u svakom obroku imas proteina, a i povrce je veoma bitno...

Sto se tice vjezbanja, najbolje je raditi ono sto ti se najvise svidja tj. imati volju, jer bez volje nema ni rezultata
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.