New Posts New Posts RSS Feed - Bokic
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bokic

 Post Reply Post Reply
Author
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bokic
    Posted: 06 Listopad 2012 at 11:06
Bok svima!

Imam 30 godina. Prije dvije godine varirala sam s kilažom, 68-72 kg i to mi je bilo super. Tada sam puno vozila bicikl i trcala, a i posao mi je bio da sam stalno u pokretu. Danas, tri godine poslije imam 92 kg i sjedeci posao. Preselila sam iz grada u predgradje i sve aktivnosti su prestale (teren je toliko brdovit da jedva može se hodat a kamo li nešto drugo).
I sada jako, jako, jako želim skinuti kile. I treba mi pomoc.
Najvec mi je motivacija dijete. Želim ostait trudna, ali prije toga želim se dovest u formu i skinut nakupljene kilograme, da ne izgledam poslije kao slonica.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:34
Pozdrav i tebi:))

Zdrava prehrana + redovito vježbanje = kile idu dole.
Na naslovnoj strani ti je clanak od extremefita smršaviti 5 kg u 5 tjedana u kojem je jako dobro, kratko i jasno objašnjena prehrana i dan je detaljan program vježbanja koji možeš raditi doma, a trebaju ti samo bucice i prostirka za pod (i dobra volja).
Imala sam slican problem kao ti, imam 32 godine zbog posla i sjedenja uglavnom dobila sam dosta kila. U 6. mjesecu sam odlucila da je dosta i od tada vježbam i hranim kako treba. Uglavnom prošla sam taj gore spomentui program i nastavila dalje vježbati po istom principu i u 4 mjeseca skinula 10 kg.
Osim skinutih kilograma osjecam se odlicno i tijelo mi se oblikovalo tako da izgleda super i više niti ne stajem na vagu jer sam zadovoljna, vježbam i sve super
Back to Top
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 11:52
Ali ja sam vježbala 6 mjeseci i skinula 3 kg a pazila sam i na prehranu.Totalno sam luda vec od svega :(
Back to Top
Nickylii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 371
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nickylii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 12:23
Za pocetak, dobrodošla :)

A što se tice toga da si pazila na prehranu, jesi sigurna u to?
Kako si tocno pazila? Kako su izgledali dnevni obroci?
Policija trenira strogocu - da ne bude sve kako ja hocu!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2012 at 13:12
I kako su izgledali treninzi? i to je bitno
Back to Top
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2012 at 13:53
Hm kaj se tice prehrane, a nije da sam jela nešto odredjeno.
Moj problem je što odem u pola 7 od kuce i vracam se u pola 7 navecer kuci, tako da bi mi se u tom periodu prehrana bazirala na nekom vocu oko 10h, pa oko 14h pašttica, sendvicak ili tak nešto i onda oko 18.30h vecera, i to tanjur necega i to bi bilo to.
Jako rijetko sam znala pojest nešto slatko ili nešto od grickalica.

A što se tice vježbanja baš sam sat vremena provela na traci za trcanje i to intenzivnim tempom, a ostatak na svim onim silnim spravicama za ucvršcivanje.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Listopad 2012 at 20:35
Što se tice radnog dana i tempa tu smo negdje na istom, ja isto izlazim iz kuce oko 7 i obicno se vracam oko 18 - 19 doma.
Primjer mog jelovnika izgleda ovako nekako (dakako ima i puno boljih primjera na ovom forumu, ali u skaldu s poslom i obavezama je takav kakav je, ali donio je dosta velikih napredaka:)))
D:7:00 50g zobenih + 150 g svježeg sira + neka vocka (bobicasto, brusnica, kruška, jabuka...) + 200 ml malomasnog jogurta
R: (nema tocno vrijeme ovisno o poslu kad uhvatim vremena izmedju 12:00 - 14:00) na posao nosim ili skuhani rucak ili nosim npr. svježi sir + povrce (paprika, rajcica, riga..), konzerva tune + povrce + feta integralnog kruha
ako imam kuhano onda su to incuni s blitvom, meso + povrce
M: kada dodjem kuci 18 - 19 pojedem najcešce svježi sir + vocku (to mi je ujedno preWM)
Trening
PWM whey+banana
V: (veceram jako kasno, moj muž obožava kuhat, a buduci da kasno dolazimo doma to traje pa bude izmedju 22 - 23 sata). chili con carne, tortilje, riba + blitva, piletina + povrce i takve kombinacije...

Kao što rekoh nije idealno ali trudim se i vaga kaže -10 kg tako da sam ja zadovoljna.

Što se treninga tice mislim da bi trebala to malo promijeniti, odnosno prvo nakon zagrijavanja napraviti trening snage (te spravice kako ih zoveš) i ubaciti defiinitivno utege to ce ti samo korisitii da prije dodješ do cilja (baci oko na blog aod vangarde što treba znati žena, majka i tako nekako se zove:)) a onda na kraju treninga snage napraviti kardio dio (odnosno traku za trcanje, a može i neki puno bolji kardio trening).
Mislim da ako radiš kardio na kraju treninga trošiš puno više masti i time dolaziš brže do cilja.
Back to Top
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 10:22
UUUU vec u 7 da papam , nema šanse, ne mogu ja tak rano ujutro jesti, pogotovo ne toliko, al oko 9 bi mogla :D
Još danas i sutra sam na normalnom nacinu prehrane a od ponedjeljka krecem s zdravijom prehranom. Nadam se da ce i kod mene kile pocet ici dolje inace bum poludjela (po milijunti put).
I skinula sam si zumbu pa cu probat s tim postic nekaj i skinula sam Jillian.
:D
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 11:07
papanje u 7 ujutro uvelike pomaže tvojem tijelu da sagorijeva masti jer je ono ujutro jako gladno a ti mu ne daš jesti odmah nakon što se probudiš i onda se ono usporava, kad bi se ubrzalo sagorijevalo bi više masnoca i tako bi mršavila, ako tome dodaš dobar i redovit trening i pravilnu prehranu ostatak dana možeš svašta postici
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Listopad 2012 at 19:16
O znam dobro o cemu pricaš niti ja nisam ni pod razno mogla ništa jesti do 10-11, osim kave ali vjeruj mi sve se može:))
I tijelo se vrlo brzo navikne, sada mi je to normalno i veselim se svom veeelikom dorucku.
Back to Top
sarahhh30 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sarahhh30 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 11:30
A niš, budem vas onda poslušala, pa papala odmah ujutro :D
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Listopad 2012 at 19:05
Tako treba
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.