New Posts New Posts RSS Feed - bokic
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bokic

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bokic
    Posted: 09 Studeni 2009 at 18:12
bokic svima,

nova sam tu i trebam pomoc....
ja sam bivši sportaš i mlada mama koja treba natrag u formu...
tražim dobru teretanu za individualni trenin u gradi Zagrebu....
ne volim bucna i gužvasticna mjesta gdje dolaze ljudi pokazati nove tenisice i vode trac partije na traci da trcanje satima....
da li ima netko preporuku...bilo bi bolje nešto oko Maksimira ili taj dio grada...

hvala Vam svima
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:17
i molim vas kako da uredim profil...nije mi baš pregledno kao na drugim forumima...help...
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:28
  dobro nam dosla..


evo jedan fitnes centar novi u zg...samo neznam lokaciju,ali pogledaj pa razmisli...

Fitness Centar XXL


odi pod postavke i trazi sve ti jasno pise,samo malo volje...

uzivaj
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:29
hvala puno...skužila sam gdje je....hvala na prijedlogu...bacila bum oko da vidim kak izgleda!!!...
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:31
Welcome novoj clanici!


Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:33
hvala na dobrodošlici....
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:39
Originally posted by bettyboop bettyboop wrote:

hvala puno...skužila sam gdje je....hvala na prijedlogu...bacila bum oko da vidim kak izgleda!!!...



samo opusteno 
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:41
ahahahahaah...ak bum tak opuštena onda mi se bude i škemba opustila....ako joj ni nakon poroda nisam dala...ne bum ni sada...hehehehhhee

bacila sam gore na ovu teretanu oko i maorm relci da mi je to malo veliko....ja volim "intimnije" atmosfere kad je rijec o znojenju...

http://static.iminent.com/toolbar/contents/images/emoticons/ Messages/Classic%20Smiley%20II/š.yes.gif
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:54
Originally posted by bettyboop bettyboop wrote:

ahahahahaah...ak bum tak opuštena onda mi se bude i škemba opustila....ako joj ni nakon poroda nisam dala...ne bum ni sada...hehehehhhee

bacila sam gore na ovu teretanu oko i maorm relci da mi je to malo veliko....ja volim "intimnije" atmosfere kad je rijec o znojenju...

http://static.iminent.com/toolbar/contents/images/emoticons/ Messages/Classic%20Smiley%20II/š.yes.gif



a joj tesko je rostilju odoljeti....


bar ih u zg ima na tone..ja sam ti samo dao primjer te najnovije,a na tebi je da biras
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 18:58
ma nisam ja rekla da je loše...jako lijepo izgleda...samo kaj ne volim pozere koji me ometaju...volim mir...a to u velikim teretanama nažalost nema...i volim kad mogu nekog pitati u svakom trenutku kad mi zatreba ppomoc...posebno na pocetku kad još ne znam sa svim spravama...

inace roštilj mi je drugo ime...posebno krilca...heehhehehheh.......



i malo zaliti sa recimo cedevitom...di ceš bolje...eeehehehehhehhhhe
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:02
Originally posted by bettyboop bettyboop wrote:

ma nisam ja rekla da je loše...jako lijepo izgleda...samo kaj ne volim pozere koji me ometaju...volim mir...a to u velikim teretanama nažalost nema...i volim kad mogu nekog pitati u svakom trenutku kad mi zatreba ppomoc...posebno na pocetku kad još ne znam sa svim spravama...

inace roštilj mi je drugo ime...posebno krilca...heehhehehheh.......



i malo zaliti sa recimo cedevitom...di ceš bolje...eeehehehehhehhhhe


ma joj njamiiiiiiiiii


ma trebala bi ti tamo ko pocetnik dobiti popis svega ,sta kako i s cim..bar sam ja tako dobijo i sve jasno pise


uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:04
nisam niš dobila...a iskreno nisam baš prevec ni ceprkala.... ...nije da sam lijena...tak je ispalo...

javascript:AddSmileyIcon('')javascript:AddSmileyIcon('')
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:05
gibam...mala ajkala mi je gladna...eehhehehehe...
nadam se na se još koji put tipkamo...ne znam jel tu kao i na drugim forumima...da se non stop nađe netko za pocakulat....mislim ja volim cakulati....

kissi....javim se...

Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:29
Originally posted by bettyboop bettyboop wrote:

nisam niš dobila...a iskreno nisam baš prevec ni ceprkala.... ...nije da sam lijena...tak je ispalo...

javascript:AddSmileyIcon('')javascript:AddSmileyIcon('')


zatrazi ih popis i uvjeren sam da ces ga dobiti


ma ovdje se pise punom parom..uvijek...


samo hrani bebe nemoj da place...



uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
bettyboop View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bettyboop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:34
pojela moja bebacica pun tanjur..na mamu voli njupati....eehehheehhehhehehhehe....



a sad se ja bacam na jedan tanjur grisssssaaaaa...ostalo je..eheheheehehe...pa cu malo....

hehehehehheehhhhe
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2009 at 19:42
  od toga trba raste....hihiihh
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.