New Posts New Posts RSS Feed - bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok

 Post Reply Post Reply
Author
artep View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote artep Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bok
    Posted: 19 Listopad 2013 at 15:43
Bok svima.

Evo malo sam citala vaše objave i postove, nadam se da cete mi moc pomoc jer imam jedno pitanje.
Vec par dana na vašoj stranici i na netu trazim neki proizvod koji ce mi pomoc. Treniram 2x tjedno po sat i pol, idem u teretanu na grupni program koji je težak ima dosta aerobnog dijela ( preskakanje vijace, udaranje u vrecu...), pomjesanog sa dizanjem utega,cucnjevima... moj problem je definitivno nedostatak energije. Vrlo brzo se umorim i teško mi je. Htjela bi naci neki proizvod koji cu moc popit prije treninga i odradit trening kako Bog zapovijeda
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 16:38
pozdrav artep..a sta kazes da kazes sta jedes inace, a narucito 2,3 obroka prije treninga? tu vjerovanije lezi odgovor na tvoje pitanje. Inace mozes probat s crnom kavom pola sata prije treninga ili guaranom..Koliko dugo vec ides na ovaj program?
cookies are for pussies
Back to Top
artep View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote artep Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:36
pa sto se tice prehrane jedem sve osim slatkisa, kad su mi treninzi jedem vise mesa, jaja, posnog sira.. ne jedem 4 sata prije treninga i nastojim popit zeleni caj pola sata prije treniranja.
pola godine se nisam nicim bavila,a zadnja 2 mj idem na ovaj program.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:39
Originally posted by artep artep wrote:

pa sto se tice prehrane jedem sve osim slatkisa, kad su mi treninzi jedem vise mesa, jaja, posnog sira.. ne jedem 4 sata prije treninga i nastojim popit zeleni caj pola sata prije treniranja.
pola godine se nisam nicim bavila,a zadnja 2 mj idem na ovaj program.


a ugljikohidrati prije treninga? oni daju energiju, ne proteini kad ti je trening, u koje doba dana?
cookies are for pussies
Back to Top
artep View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote artep Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:43
hehe, pa sad sve ovisi o onome sto se taj dan skuha. :) nemam kao vecina ovdje plan prehrane.. navecer od 21-22:30h
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:48
ok, probaj ovako- iduci put za veceru koja ti je negdje oko 18h pretpostavljam jedi složene UH tipa jecmene kaše, krumpira, zobi, razenog kruha..+ protein (meso, jaja, riba)+ neke zdrave masti (maslinovo ulje, orasasti plodovi). Sat i pol prije treninga pojedi jednu vocku (banana, jabuka..ili sta vec) i pojedi bar 150 g posnog sira ili 3,4 bjelanjka. pola sata prije popij kavu tursku crnu pa da vidimo kako ces tad odraditi trening
cookies are for pussies
Back to Top
artep View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote artep Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2013 at 17:50
hehehe mislim da cu rasurit ;) probat cu definitivno. hvala :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.