New Posts New Posts RSS Feed - bok
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

bok

 Post Reply Post Reply
Author
slatkicazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slatkicazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: bok
    Posted: 28 Kolovoz 2011 at 09:51
Bok ovdje sam nova.
Ja sam jedna mama prekrasne dvogodišnje curice i željela bih se polako vratiti formu jer sam prije trudnoce dosta dobro izgledala.
ono što mene muci je struk.
Mjere su mi : 93-7š-93 visoka sam š74 cm nemam celulita ni obješenu kožu.
Samo taj trbuh željela bi izgubiti š0 cm u struku.
težina mi je 59 kg.
Bila sam i mršavija sam što onda gubim grudi i guzu a to nikako ne bi htjela.
 
Molim pomozite.
 
I da radim jako stresan posao, a negdje sam citala da je to možda razlog za trbuhC&#šš1;nfused
 
Ako netko ima savjet molim pomozite
 
 
 
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 11:39
š00% ce cure imat boljih savjeta, ali ja osobno savjetujem pilates ili crobik, i fino sređenu prehranu.

EDIT: welcome :D


Edited by Juzernejm
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:12
Pozdrav Wink
Prouci FAQ i malo forum za pocetak :)
Back to Top
slatkicazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slatkicazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 13:40
super je forum puno korisnih savjeta al dal me neko može uputiti koju temu da gledam kod vježbanja baš za postizanje struka s tim da ne želim izgled pilates tijela jer je to meni tijelo koje nije ženstveno, izduženo da ali nema onaj prelaz bok struk grudi zar ne?
Back to Top
Juzernejm View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 138
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Juzernejm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 15:17
Mislim da bi svoj problem onda trebala napisati na sekciju vježbanja. Tamo ce ti cure moc bolje objasnit sve šta te zanima.
Back to Top
slatkicazg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slatkicazg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2011 at 17:42
super tnxSmile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.