New Posts New Posts RSS Feed - Bok svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bok svima

 Post Reply Post Reply
Author
Ivana89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bok svima
    Posted: 20 Travanj 2012 at 10:06
Pozdrav svima!

Nova sam na forumu pa da se eto predstavim :)
Vježbam aktivno svaki dan u teretani (po sat i pol) vec 3 mjeseca.
Visoka sam 167cm i imam 58kg.
Rezultati se itekako vide, pogotovo zato što nemam viška kilograma. Gornji dio tijela je bolje "izradjen", dog donji, guza i noge, slabije.. To ce ocito trebati više vremena.
Želja mi je imati plocice na trbuhu, ali problem je što radim sjedeci posao pa nekako teže ide taj dio.
Imate li neke savjete u vezi toga?

Pozzzz
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 10:17
Pozz

Nije problem u sjedecem poslu, treba jedino malo stisnut prehranu i trening........najbolje da opišeš to dvoje malo bolje kako bi ti netko mogao savjetovati nešto
Back to Top
Ivana89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ivana89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 10:26
Hranim se koliko toliko zdravo... Ujutro (oko 10 sati) jedem zobene pahuljice sa bananom, mlijekom i bademima ili jecmene pahuljice sa medom.
Za rucak (oko 14h) jedem neko meso i rižu ili blitvu sa krumpirima i obavezno neka juha.
Za veceru pojedem neku povrtnu juhu i meso. Tako mi otprilike izgleda prehrana.

Što se treninga tice, vježbam svaki dan.
Jedan dan radim prsa i noge, drugi dan trbuh i noge itd...svaki dan radim razlicite vježbe, tako da se skupina mišica koja je radila prethodni dan, odmori.
Vježbe radim po 3 serije, 10 ponavljanja.



Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2012 at 10:50
A sad generalno gledajuci prehrana je slaba (kalorijski nedovoljno , dorucak loš....) a nema smisla trenirati svaki dan i trebalo bi pojacati intenzitet treninga definitivno jer iz iskustva mogu pretpostaviti da je izbor vježbi i opterecnja neprimjeren da se postigne nešto "više"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.