New Posts New Posts RSS Feed - Božicni shopping - ideje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Božicni shopping - ideje

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:02
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

dalila, kužim tocno


Ma i ja razumijem što želi reci, tako sam i ja prije razmišljala, naravno, želim to i danas, ali me zanima na koji nacin, što radite na sebi da bi privukle takvog muškarca???

Edited by zika
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:50
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

cekam nekog tko ce biti dovoljmno snažan da može se nositi sa mojim osjecajima....  I da zna da kod mene pale djela...


pod što misliš tu tocno?

ovo sa djelima +š    


Mislim da bude dovoljno jak da prihvati da sam ja uspješna, samostalna, da mogu sama i da njega želim..a ne da trebam kraj sebe, da bude spreman podržati me u mojim idejama, iako misli da možda i nije nešto što mi je potrebno... da mi dopusti da budem ovo što jesam, jer mislim da bit veze je ostati individualac i slobodan.... i da mi ne nabija osjecaj konacnosti... jer to me guši... jel to previše? I da nije posesivan....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:53
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

dalila, kužim tocno


Ma i ja razumijem što želi reci, tako sam i ja prije razmišljala, naravno, želim to i danas, ali me zanima na koji nacin, što radite na sebi da bi privukle takvog muškarca???


 Ono što ja radim na sebi (osim ovog fizickog djela) je da postajem samouvjerenija, da nastojim biti uspješnija u svom poslu, opuštenija u društvu, i što dopuštam ljudima da me upoznaju, dok su dugo vremena tu privilegiju imali samo rijetki.... No recimo da želim najprije biti zadovoljna sa sobom....da bi onda i netko drugi me mogao gledati na nacin na koji ja želim da me gleda.... kažu kako zraciš, tako privlaciš....
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:54
kužim pitanje, ali ja ne gledam na to tako...radim samo zbog sebe, niti sam ikad radila s ciljem da ikog privucem,za mene je to ovako, a tako su mi sve veze i pocele-jednostavno naletim na nekog, "prepoznamo" se po necem(ne mislim na fatalne susrte iz filmova ), kliknemo kao ljudi i sve se dogodi samo od sebe. nisam nikad "tražila decka" niti znam kako bi se to radilo lol ni "vidim zgodnog lika, idem ga dobit", nikud mi se ne žuri da se "uparim" pa sam solo dok se ne desi takav neplanirani trenutak u kojem se uspijem zainteresirat-pogled, feeling, nešto što kaže(ne mislim na ulet). iskreno malo mi je žalosno kad vidim kod nekih žena da je sav rad koji na sebi vrše bilokoje vrste samo s ciljem da bi jednom u što bližoj buducnosti bile što bolje djevojke i da taj rad prestane kad "napokn" to postanu. znam da nisi na to mislila, samo usput spomenuh. po meni ne možeš ništa "napravit" da nekog privuceš, bar ako je inteligentan i samostalan, ili jesi što želi ili nisi, tako je i meni u odnosu na tipove.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:55
evo, dalilaje to jasnije rekla
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:57
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

kužim pitanje, ali ja ne gledam na to tako...radim samo zbog sebe, niti sam ikad radila s ciljem da ikog privucem,za mene je to ovako, a tako su mi sve veze i pocele-jednostavno naletim na nekog, "prepoznamo" se po necem(ne mislim na fatalne susrte iz filmova ), kliknemo kao ljudi i sve se dogodi samo od sebe. nisam nikad "tražila decka" niti znam kako bi se to radilo lol ni "vidim zgodnog lika, idem ga dobit", nikud mi se ne žuri da se "uparim" pa sam solo dok se ne desi takav neplanirani trenutak u kojem se uspijem zainteresirat-pogled, feeling, nešto što kaže(ne mislim na ulet). iskreno malo mi je žalosno kad vidim kod nekih žena da je sav rad koji na sebi vrše bilokoje vrste samo s ciljem da bi jednom u što bližoj buducnosti bile što bolje djevojke i da taj rad prestane kad "napokn" to postanu. znam da nisi na to mislila, samo usput spomenuh. po meni ne možeš ništa "napravit" da nekog privuceš, bar ako je inteligentan i samostalan, ili jesi što želi ili nisi, tako je i meni u odnosu na tipove.


U potpunosti se slažem..no samo ako si ti istinski sretna, živiš punim plucima, uživaš u onome šta radiš... možeš privuci nekoga jednako pozitivnoga.... Ali ni ja nisam nikad bila iz te price da tražim nekoga, to se jednostavno desi.... i to obicno kad ti to baš ne želiš....
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:57
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

dalila, kužim tocno


Ma i ja razumijem što želi reci, tako sam i ja prije razmišljala, naravno, želim to i danas, ali me zanima na koji nacin, što radite na sebi da bi privukle takvog muškarca???
 Ono što ja radim na sebi (osim ovog fizickog djela) je da postajem samouvjerenija, da nastojim biti uspješnija u svom poslu, opuštenija u društvu, i što dopuštam ljudima da me upoznaju, dok su dugo vremena tu privilegiju imali samo rijetki.... No recimo da želim najprije biti zadovoljna sa sobom....da bi onda i netko drugi me mogao gledati na nacin na koji ja želim da me gleda.... kažu kako zraciš, tako privlaciš....


zadovoljna sam s odgovorom
LiveStrong
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:59
Originally posted by AnastasiaB AnastasiaB wrote:

kužim pitanje, ali ja ne gledam na to tako...radim samo zbog sebe, niti sam ikad radila s ciljem da ikog privucem,za mene je to ovako, a tako su mi sve veze i pocele-jednostavno naletim na nekog, "prepoznamo" se po necem(ne mislim na fatalne susrte iz filmova ), kliknemo kao ljudi i sve se dogodi samo od sebe. nisam nikad "tražila decka" niti znam kako bi se to radilo lol ni "vidim zgodnog lika, idem ga dobit", nikud mi se ne žuri da se "uparim" pa sam solo dok se ne desi takav neplanirani trenutak u kojem se uspijem zainteresirat-pogled, feeling, nešto što kaže(ne mislim na ulet). iskreno malo mi je žalosno kad vidim kod nekih žena da je sav rad koji na sebi vrše bilokoje vrste samo s ciljem da bi jednom u što bližoj buducnosti bile što bolje djevojke i da taj rad prestane kad "napokn" to postanu. znam da nisi na to mislila, samo usput spomenuh. po meni ne možeš ništa "napravit" da nekog privuceš, bar ako je inteligentan i samostalan, ili jesi što želi ili nisi, tako je i meni u odnosu na tipove.


mislila sam pod "radite", što radiš na sebi jer da bi mogla funkcionirati s nekim takvim to ukljucuje da se i ti također znaš ponašati tako prema njemu
LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:00
pa da, oboje bismo trebali biti izgrađene osobe vec, bar vecim dijelom, da možemo sami sa sobom i da nas to veseli, a ne da se hranimo jedno drugime, crpimo životnu volju etc
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:08
Ja sam skoro pola života provela u vezama i tek sam ove godine upoznala što to znaci "biti sama" i drago mi je da je do toga došlo jer sam se vidjela u jednom drugom svjetlu i shvatila da ima stvari koje bi trebala promijeniti na bolje i prihvatiti cinjenicu da mogu savršeno funkcionirati i kad nemam muškarca 24/7 kraj sebe!

Makar, najbolje funkcioniram u vezama, nekako se tada osjecam više ispunjeno! Karijera-prijatelji-obitelj-veza! To mi nekako savršeni krug predstavlja!


LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:17
vecini ljudi je tako, i stekla sam taj dojam iz tvog pitanja ja najbolje funkcioniram sama, zato me i privlace ljudi koji također najbolje funkciraju sami, jer su samnom zato što žele baš mene, a ne "nekog", vrijedi i obrnuto-bar je dosad tako bilo, no naravno radila sam puno greški dobrim dijelom jer sam za malo toga vezana uopce pa mi je cudno kad je netko tu pored hehe, što ne smatram lošim ako sam naucila na greškama-objasnila si sve jesam, a rezultat cemo vidjeti u sljedecem nastavku
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:26
Ja jedino jako držim do privatnosti, nikad ne guram nos u to što je radio, gdje je bio i kad se vratio doma s tuluma! Isti tretman i ja tražim! Na kraju mi isprica sve, bez da ga išta pitam jer ne forsiram!

A istina, vidjet cemo sve u sljedecem nastavku!

LiveStrong
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:33
tako bih i ja prije uvijek sve saznala , bez pitanja
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:35
Originally posted by zika zika wrote:


Makar, najbolje funkcioniram u vezama, nekako se tada osjecam više ispunjeno! Karijera-prijatelji-obitelj-veza! To mi nekako savršeni krug predstavlja!


totalno nisi moj tip
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:37
Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Makar, najbolje funkcioniram u vezama, nekako se tada osjecam više ispunjeno! Karijera-prijatelji-obitelj-veza! To mi nekako savršeni krug predstavlja!
totalno nisi moj tip


kako zavaravaš javnost
LiveStrong
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 19:39
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Makar, najbolje funkcioniram u vezama, nekako se tada osjecam više ispunjeno! Karijera-prijatelji-obitelj-veza! To mi nekako savršeni krug predstavlja!
totalno nisi moj tip


kako zavaravaš javnost


mrtav sam ozbiljan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.