New Posts New Posts RSS Feed - Božicni shopping - ideje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Božicni shopping - ideje

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Božicni shopping - ideje
    Posted: 16 Prosinac 2010 at 10:22
Da li poludite u Božicno vrijeme pa idete po ducanima i obavljate shopping danima?



Da li imate obicaj poklanjati za Božic svojim prijateljima / bližnjima poklone za Božic i slobodno dajte ideje neke - ovo može biti izvor ideja za poklone..
što obicno kupujete i da li shoppingirate?

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:04
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Da li poludite u Božicno vrijeme pa idete po ducanima i obavljate shopping danima?



Da li imate obicaj poklanjati za Božic svojim prijateljima / bližnjima poklone za Božic i slobodno dajte ideje neke - ovo može biti izvor ideja za poklone..
što obicno kupujete i da li shoppingirate?

 mene ta euforija zaobilazi..
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 11:16
Uff, recesija, kriza i sto drugih imena za isti razlog zbog kojeg ne shopingiram opcenito, ili bar to cinim u manjoj mjeri

Ono što svakako nastojim nabližim prijateljima pokloniti je boca domaceg (mog) maslinovog ulja I moram priznati da su nekako ljudi najviše oduševljeni takvom vrstom poklona. Tu su, naravno, i probrani poslovni suradnici kojima ipak nastojim darovati bar neku sitnicu sa stilom-kao znak pažnje.




Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 10:58
Pogledajte ovo:
Najbolji i najgori božicni pokloni za žene?

Slažete li se?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 11:31
Da sam žena, bez razmišljanja bi uzeo ovo pod broj 7., u listi najgorih poklona
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 11:46
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Da sam žena, bez razmišljanja bi uzeo ovo pod broj 7., u listi najgorih poklona


upravo sam to htjela prokomentirat!

Ne volim neke bezlicne darove tipa parfem ili slicno; npr.vikend u wellnessu bi bio savršen ili cisto da se odvezemo negdje na dan-dva, a i doma spremljena romanticna vecera bila bi savršena
LiveStrong
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 12:03
 s obziron da san prosli misec na svakakva sranja potrosija vide od 8000kn ovaj misec nemogu sebi dozvoli neko pretjerano trosenje pogotovo sta mi 29 istice resgistracija pa mi je to lip dar za bozic i novugodinu  
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 14:49
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Da sam žena, bez razmišljanja bi uzeo ovo pod broj 7., u listi najgorih poklona


upravo sam to htjela prokomentirat!

Ne volim neke bezlicne darove tipa parfem ili slicno; npr.vikend u wellnessu bi bio savršen ili cisto da se odvezemo negdje na dan-dva, a i doma spremljena romanticna vecera bila bi savršena


nije parfem bezlican poklon ako ti se pokloni neki koji paše baš tebi, dosta ljudi si ih ni sami neznaju izabrat lol, bar ja tako mislim. mada ja bih radje putovanje ili neku pogođenu knjigu koju nikako da si sama kupim, ustvari bilošto osobnije, da se vidi da te taj koji ti je poklonio prilicno dobro poznaje. takav mi je bio najdraži prošli rođendanski
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 16:29
meni su bolji ovi koji su kao loši
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:16

 Ma od svega bi ja najradje jednogodišnje clanstvo u teretani, i ako ima neki takav....

 

 A ovo što je ko super pokloni mi se bljuje....ja se nebi ni sjetila prvog filma koji sam sa nekim pogledala.... I nisu mi fora sentimentalne gluposti, ni nakit ni parfemi.... a ako mi baš hocenešto pokloniti...poklon bon.-..e to je to...jer nema šanse da netko pogodi što se meni sviđa... to i meni nerijetko ne uspije....

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:51
slažem se za film i sentimentalne, ja nisam to mislila pod osobno a parfem je tipican dar, ali može bit ok. no najbolje od svega je kad ti netko da novac da si kupiš sam, to definitivno
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 20:28
Originally posted by dalila dalila wrote:

A ovo što je ko super pokloni mi se bljuje....ja se nebi ni sjetila prvog filma koji sam sa nekim pogledala.... I nisu mi fora sentimentalne gluposti


a ja sam osjecajna

kod mene pale romanticne vecerice i volim zaspat kad gledamo film onak sva sklupcana njemu u krilu

možda se to ne bi dalo zakljucit iz seksistickih komentara kakve ostavljam , ali eto, postoji i da moja strana
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 20:44
  Jbg... ja ne mogu uopce zaspat uz frajera...ono... nisam navikla valjda....možda nisam još bila zaljubljena kako treba... ne znam.... ali ništa to ja ne pamtim.....
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 21:13
 p.s. al to sve ne znaci da i ja nisam osjecajna jel....
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 21:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

 p.s. al to sve ne znaci da i ja nisam osjecajna jel....




u smislu kad ti uteg padne na nogu ili???
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2010 at 21:26
Originally posted by dalila dalila wrote:

 p.s. al to sve ne znaci da i ja nisam osjecajna jel....


bojim se da da
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.