New Posts New Posts RSS Feed - Božicna akcija - na SVE proizvode do 20% popusta!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Božicna akcija - na SVE proizvode do 20% popusta!

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Božicna akcija - na SVE proizvode do 20% popusta!
    Posted: 13 Prosinac 2012 at 10:46
Hej FITovci,

pripremili smo za vas VELIKI Božicni popust.



Ostvarite do 20% popusta na svih 940 proizvoda!
Akcija traje do Božica možda i par dana dulje!

Cijela ponuda je na linku: 

Uživajte u ponudi, Božicnom ugodjaju i popustu! Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 12:58
zanima me gymboss ali piše da nije dostupan?
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 16:45
I mene sandbag 20kg,kad ce biti dostupan? :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 17:35
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

zanima me gymboss ali piše da nije dostupan?

Gymboss je trenutno nedostupan, nemam informaciju kada cemo ga opet dobiti.

Originally posted by Mjauk Mjauk wrote:

I mene sandbag 20kg,kad ce biti dostupan? :)

Trenutno imamo sandbag od 15 kg, a ovaj od 20 kg bi trebali dobiti kroz 30-45 dana.
Ali, imamo u ponudi nove sandbagove od 15 kg i 25 kg koji su nešto kvalitetniji i skuplji - pogledaj ih ovdje.


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 21:04
.

Edited by Zvonimir Brle - 13 Prosinac 2012 at 23:10
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 21:25
I Zoki jos jedno pitanje,jesu li ove noviji sandbegovi bas bolji od starih za neki rekreativni rad tipa 2 puta sedmicno nista pretjerano.
Hvala unaprijed :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Prosinac 2012 at 22:57
Meni na narudžbi kupon oni nije uracunalo a pisalo mi da je iskoristen, to san tek na mailu kasnije vidija, ti si bija reka da mi koji vec imamo 10% popusta da cemo moc i ovo iskoristit, a posto na proteine i tako bez ove akcije iman 10% zašto onda i ovi dodatni kupon popust nije zaracunalo?
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2012 at 10:52
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Meni na narudžbi kupon oni nije uracunalo a pisalo mi da je iskoristen, to san tek na mailu kasnije vidija, ti si bija reka da mi koji vec imamo 10% popusta da cemo moc i ovo iskoristit, a posto na proteine i tako bez ove akcije iman 10% zašto onda i ovi dodatni kupon popust nije zaracunalo?

Zmaj, jesi li dobio e-mail na kojem ti piše da si iskoristio kupon?
U našem sustavu je zabilježeno i kupon je iskorišten.

Pošto je u tijeku Božicna akcija, moguce je iskoristiti kupon koji ste dobili nakon što ste ispunili istraživanje "Najbolji suplementi u 2012. godini", no nije moguce dodatno još dobiti 10% za Top 10 FITovaca.

Vec je primjenjeno 20% popusta, nije moguce trenutno više dobiti.
20% popusta je i više nego što možemo trenutno dati.

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 13:40
FITovci,

Još samo 1 dan traje VELIKA Božicna akcija.
Iskoristite popust na svih 940 proizvoda još samo 24h!

Ako ste si htjeli nešto priuštiti, možete još danas i sutra i onda završavamo sa akcijom.

Cijela ponuda je na linku: 
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 19:22
Narucila majicu 21.12. i jos mi nije stigla, a zivim u sirem centru Zagreba! Poslala mail na adresu iz maila potvrde i nis.
Pa kak to
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 02:31
Ja san 2 narudžbe od 1000 kn ova sad stiže ovih dana i inat cu proteina za jedno 4 miseca, majica mi isto bila stigla u par dana i ono za zgibove šta ide na vrata sve u kratkom roku i na kucnu adresu, dok mi moj diler triba mu da pošalje nekad i par tjedana i onda sam moran ic u poštu po paket, još mi duguje omegu ima više od misec dana, morat cu ga podsjetit
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:29
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ja san 2 narudžbe od 1000 kn ova sad stiže ovih dana i inat cu proteina za jedno 4 miseca, majica mi isto bila stigla u par dana i ono za zgibove šta ide na vrata sve u kratkom roku i na kucnu adresu, dok mi moj diler triba mu da pošalje nekad i par tjedana i onda sam moran ic u poštu po paket, još mi duguje omegu ima više od misec dana, morat cu ga podsjetit
Uglavnom, zadovoljan si sa našom uslugom! Tongue 

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:33
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Narucila majicu 21.12. i jos mi nije stigla, a zivim u sirem centru Zagreba! Poslala mail na adresu iz maila potvrde i nis.
Pa kak to

Pošalji mi molim te samo tvoje ime i prezime na PM (privatna poruka) pa cu provjeriti.
Tvrtka koja nam izradjuje majice je bila na godišnjem, blagdani i to..

Ako nismo poslali, staviti cemo neki poklon i poslati sredinom sljedeceg tjedna. Wink
Ispalo je problem jer su svi sada u blagdanskom moovingu i uzeli su si godišnje odmore.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:54
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ja san 2 narudžbe od 1000 kn ova sad stiže ovih dana i inat cu proteina za jedno 4 miseca, majica mi isto bila stigla u par dana i ono za zgibove šta ide na vrata sve u kratkom roku i na kucnu adresu, dok mi moj diler triba mu da pošalje nekad i par tjedana i onda sam moran ic u poštu po paket, još mi duguje omegu ima više od misec dana, morat cu ga podsjetit

Uglavnom, zadovoljan si sa našom uslugom! Tongue 

Usluga van je ekspresna šta je je
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:53
Toliko ekspresna da mene ujutro budi
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 17:58
Meni prvo dodje ujutro poruka na mobitel da ce paket bit dostavljen, dodje neki overseas express
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.