New Posts New Posts RSS Feed - Bodybuilding žene - previše ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bodybuilding žene - previše ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bodybuilding žene - previše ili ne?
    Posted: 28 Rujan 2010 at 16:53
Pokrenuo sam temu Mr. Olympia 20š0 pa bih volio prokomentirati sljedeci izgled žene:



Opišite ovu sliku u par rijeci... cisto da vidimo kako doživljavate ovakav oblik žene..


Mogu samo zamisliti s kakvim se predrasudama susrecu u svakodnevnom životu.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 17:45
 evo da prokomentiran u par rijeci. nebi ga nikad stavija u nesto sta tako izgleda, ali to nema nikakve veze s time da cijenin trud i rad te osobe, ali transvestiti mi izgledaju zenstvenije
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 18:33
hehehe..osobno koliko god volim malo mišicavije žene, volim kad zadrže ženstvenost. Na ovim ženama cak i lice poprimi muška obilježja...zapravo je cijela hormonalna slika preokrenuta...to mi je vec malo too much kad se netko igra s time, pogotovo zato što se one više nikad ne mogu vratit na staro..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 evo da prokomentiran u par rijeci. nebi ga nikad stavija u nesto sta tako izgleda, ali to nema nikakve veze s time da cijenin trud i rad te osobe, ali transvestiti mi izgledaju zenstvenije


A ne nisam se odvalio na ovu recenicu

Btw, slažem se s tobom, žena treba izgledat kao žena a ovoj ženskoj je hgh unakazio osim tijela i facu. Lici na Majkl Džeksona
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:11
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 evo da prokomentiran u par rijeci. nebi ga nikad stavija u nesto sta tako izgleda, ali to nema nikakve veze s time da cijenin trud i rad te osobe, ali transvestiti mi izgledaju zenstvenije


A ne nisam se odvalio na ovu recenicu

Btw, slažem se s tobom, žena treba izgledat kao žena a ovoj ženskoj je hgh unakazio osim tijela i facu. Lici na Majkl Džeksona


Soner, a ti sigurno sanjas takve zene
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:23
Yea, ofc, sanjam kako me natjerava po sobi sa iglom i ampulom 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:29
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Yea, ofc, sanjam kako me natjerava po sobi sa iglom i ampulom 




A danas sam s gustom odradio trening na vreci.. i nakon toga oderao listove u teretani.. vreca bome iscrpi dovoljno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:31
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Yea, ofc, sanjam kako me natjerava po sobi sa iglom i ampulom 




A danas sam s gustom odradio trening na vreci.. i nakon toga oderao listove u teretani.. vreca bome iscrpi dovoljno..


ajmo se prebacit u trening, Zoki ce nas ubit ako zaspamamo i ovu temu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:42
  frajer s perikom
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 22:31
u mojoj rodnoj grudi bi rekli: 'vuk s pi*dom'.
Back to Top
marcella View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 125
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marcella Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 22:49
mislim da ima puno ženstvenijih nacina za izgraditi svoje
tijelo ... ovako nešto mi nije lijepo ni na muškarcu a
kamoli na ženi ...
IT'S GYM TIME
... zato digni guzu, obuci starke,
pumpaj trbuąnjake, sklekove i leđnjake ...
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 22:50
ona se cini sretnom! who cares what we think!
LiveStrong
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 00:27
 nije bitno kakva se ona sebi cini, ovde mi raspravljamo kakva se nama cini, i normalno da nju boli neka stvar(koju vjerojatno ima) sta mi mislimo, ali imamo pravo mislit sta ocemo. ja san i u svom š. postu napisa da to sta se meni gadi nije razlog da ne cijenin trud, jer virujen da je ,,ona,, to sama zelila nevirujen da je iko silija na to
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 02:21
joj, raspravljate kako se vama cini; mislim, ko da je ovo privlacno, pa jasno svma da nije; meni više ko da je stavljeno ovdje za zgražanje...bzvz
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 08:43
  I meni..i sam naziv teme je bezvezan. Mislim bez uvrede modu...ali stavio si temu sa upitom previše ili ne, i sad ljudi ostavljaju komentare koji su suvišni...... Neki nikako da shvate da je ovo sport...a ne natjecanje u ženstvenosti i miss svijeta, universe ili kaj vec, meni je recimo to najvece sra.je ikad....
  .... i nikog ne zanima di bi ga tko od gospode stavio ili nebi, nema veze sa ovom temom...to možete otvoriti u off :P .....
 

Edited by dalila
Back to Top
®iga View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 279
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ®iga Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 09:38
@zmaj: nisi jedini, ni ja nebi gurao u ovo...no way...
Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving. ~ Albert Einstein
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.