New Posts New Posts RSS Feed - Body makeover.
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Body makeover.

 Post Reply Post Reply
Author
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Body makeover.
    Posted: 26 Prosinac 2013 at 15:30
Pozdrav. Da ne duljim,imam 6 mjeseci (to jest dok se ne krene na plažu) da napravim body makeover. Znaci,vidljivi mišici,dobar izgled.. Nikakvi sada masivni mišici. Trebam steci kondiciju,skinut salo (samo malo) i dobit vidljive trbušne mišice i mišice ruku,prsa..sve šta ide :) Je li ovakvo što moguce jer na forumu nisam uspio naci ovakvu temu. Bavio sam se nogometom i tenisom 7 godina ukupno,sportski sam tip. Neznam što bih više napisao a da bude korisno,pa ako nešto fali slobodno pitajte.

Ponovo naglašavam,samo želim dobar izgled,a ne glomazne mišice.

Unaprijed hvala.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2013 at 17:24
naravno da je moguce:)) uz dobar trening i prehranu.

Što si planirao trenirati?
I kakv ti je jelovnik sada?
Visina, težina? željena težina?
Back to Top
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2013 at 18:23
Pa mislio sam kuci odraditi trening,a vani ici trcati ili igrati futsal s ekipom.
Jelovnik nemam nesta razraden,ne prezderavan se sranjima,jedem relativno zdravo.
Visina 180,tezina 60. Nemam bas zeljenu tezinu,bitno mi je samo da podignem svoje      fizicke sposobnosti na vecu razinu i da se to na tijelu vidi hah.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Prosinac 2013 at 23:55
A dobro:) al teško ce ti netko pomoci s ovakvim opcenitim odgovorima, jedem zdravo i treniram doma???

To je vrlo širok pojam i jedno i drugo.

Sudeci po cm i kg ne trebaš gubiti kilograme, cak bi po meni bilo poželjno i dobiti nešto mišicne mase.

Za treninge doma samo s tijelom ili bucicama (girjama) baci oko na ovaj sajt ima puno trening rutina i programa za kucno vježbanje
www.fitnessangels.net
Back to Top
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 08:55
Hah,kad neznam bolje objasnit :)) Pod jedem zdravo mislim da jedem uravnotezeno i raznoliko,a ne pretjerujem sa sranjima. Nemam sad neki zacrtani jelovnik kojeg se drzim. Kod kuce vjezbanje mislim ono odraditi sklekove,trbusnjake,zgibove i sl. Vjezbe koje se mogu raditi kod kuce hah.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 11:00
slobodno napisi par dana kako izgleda prehrana po obrocima. Takoder opisi trening- koliko sklekova, koliko serija, zgibovi, koliko, kako itd.
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 14:26
Heh kod kuce se može svašta odraditi od treninga:))
evo lijepo poslušaj Avangarde i piši broj ponavljanja i broj serija, koje vježbe i koliko puta tjedno planiraš raditi i što.

isto tako korisna stvar je voditi neku vrstu dnevnika treninga da znaš što si odradio i što planiraš slijedeci trening napraviti, lakše je i neceš stalno raditi isto bez vidljivog napretka.... da ne tapkaš stalno na istom mjestu nego ideš napred
Back to Top
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 15:25
Najprije hvala sto pomazete neznalici :) Drugo,radim najprije 20 obicnih sklekova i 20 trbusnjaka. Onda radim ono podizanje nogu (trbusnjaci) 1 minutu. Slijedi 25 sklekova i na kraju 30 sec podizanja nogu i 30 sklekova. A zgib nemogu napraviti puni pa ono skocim i uhvatim se za sipku pa koliko izdrzim (molim pomoc-imali neki bolji nacin za poceti sa zgibovima.) Nakon serije trbusnjaka i serije sklekova radim pauzu 30 sec. Je li takav trening prekratak? Imajte na umu da odem trcati bar 1 sat svaki dan
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2013 at 15:58
Pogledaj malo stranicu tu sto ti je Scarpetta postala.Nacices tu i kako stici do prvog zgiba i odlicne trening programe a i odvojene treninge.Samo prouci tu stranicu jer mislim da nigdje neces naci sve sto tebi treba ukratko objasnjeno. :)
Back to Top
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2013 at 12:56
Eto mene opet :) Naime,otkrio sam engleski naziv za moj izgled -
SKINNYFAT. u odjeci izgledam supp,al zapravo sam onako "mlitav"
Takodjer sam dok sam surfao nasao primjer onoga kako bi volio da bude konacni rezultat: http://i.imgur.com/zpBcW.jpg

Dalje,posto sam tek sad vidio da ste me pitali za jelovnik,evo za par proteklih dana:

Ujutro: Kava sa malo mlijeka i steviom (umjesto secera),domaci bijeli kruh sa maslacom i curekotom.
Oko 11: Neko voce
Rucak: Pileci file i kvinoja / Leca
Oko 5: Malo cokolade/kesten pire,nes ovak sto bas i nebi trebo jest :D
Vecera: jaja ili tjestenina (na razne nacine)

Valja li to ista? :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2013 at 13:14
Ne valja Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2013 at 03:34


Svake godine ista stvar :)

Po ovome što sam nabrzinu procitao izgleda mi kao da želiš biti kao one štrkljave manekenke, a vec ti ionako fali dosta kila. Sa dobrom prehranom možeš lagano dobit kile u sljedecih 4-5 mjeseci, a onda definicija i nije problem.. Ali bit ce problema ako još planiraš sada odma smršaviti jer ce ostati samo kosti..
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
agony View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agony Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2014 at 01:45
Ne želim smršaviti vec izbaciti ovo malo sala s trbuha,a onda nabacit koji misic.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.