New Posts New Posts RSS Feed - Blender beginner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Blender beginner

 Post Reply Post Reply
Author
heisenberg View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote heisenberg Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Blender beginner
    Posted: 15 Veljaca 2017 at 12:26
Ciao,


Zadnje vrijeme se bavim treningom (teretana pon-pet) i skroz sam promjenio prehranu, prestao pusiti (ima vec pola godine), ma LUDILO.

Prije nisam nikada doručkovao jer bi uvijek pio tu kavu i gutao te cigarete i radio si loše no sada se ujutro budim gladan ali nemam nikakvu volju za nekim spremanjem doručka eventualno pojedem neke zobene i tako nešto no znam da to nije dovoljno pa sam si kupio BLENDER.


E sad mi treba vaša pomoć da me uputite na neku temu sa receptima za blender, prvenstveno neke kompletne doručke a može i druge stvari za ostatak dana ili npr neku proteinsku bombu za nakon treninga (jer jos uvijek nisam odlučio kupiti proteine nego se kvalitetno hranim nakon treninga a i ostatak dana)....

Jaja mi je već dosta nakon treninga pa svejedno mislim da cu ubrzo kupiti whey ali bi bas volio imati neke dobre recepte za blender da sastoje povrće (prvenstveno zeleno lisnato) pa sve te orašaste proizvode koji su nam dobri itd. itd....


Ako vec postoji slicna tema sry, mozete mi dati link, ali nije da sam nasao nesto slicno tome (ili nisam dovoljno trazio haha)



POZDRAV!!!
ZIVOT JE MORE
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2017 at 17:46
Pozdrav.
Upiši slobodno na google, fitness.hr smoothie ili tako nešto slično, ovdje ima stvarno hrpa dobrih recepata. Čemu sad izmišljati nešto i pisati kad uz malo truda se može pronaći :)
Uostalom, nema tu nekog određenog recepta, baci unutra što voliš, a da je kvalitetno i eto ga :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.