New Posts New Posts RSS Feed - Bjelanjci u prahu & tetrapaku
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bjelanjci u prahu & tetrapaku

 Post Reply Post Reply
Author
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bjelanjci u prahu & tetrapaku
    Posted: 24 Ožujak 2011 at 14:40
Da podijelim s vama jednu informaciju koja ce vam biti, vjerujem, korisna.
Firma Elcon ima razne proizvode od jaja, pa tako i ono što bi nama bilo zanimljivo- bjelanjci u prahu (pakiranje š kg) i bjelanjci u tertapaku u pakiranjima od š litre. Litra bjelanjaka = cca 35 bjelanjaka. š00 gr. praha = 8š gr. proteina.
UGL danas sam ih zvala jer namjeravam isprobat bjelanjke u tetrapaku ciji je rok trajanja inace 2š dan i pošto nemaju maloprodaju mora se uzet 6 litara (6xš litra) i cijena š litre je š5 kn + pdv. što se tice praha, minimalno se mora uzeti 4 kg i cijena je 90 kn + pdv po kili.
Planiram to uzet zajedno s frenom iz gyma jer di cu ja sama slistit 6 paketa bjelanjaka u 2š dan, al kad se malo sve zbroji dobije se stvarno uber jeftin izvor proteina. Kad isprobam budem ovdje napisala dojmove.

Zanima me i da li je netko od vas možda to vec isprobao i kakav je okus/primjena/rok trajanja kada se otvori taj jedan tetrapak....


Evo vam i link od te firme...

http://www.elconpp.hr/proizvodi_praskasti.html


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 15:37
  stara stvar

neki na forumu vec koriste. bjelanjcima u prahu su digli cijenu tako da se više ne isplate u odnosu na recimo whey (tj, mene osobno izađu skuplje ti bjelanjci u prahu nego whey) + što bjelanjcima moraš doslovno ubit okus necime i najbolje ih je termicki obraditi jer za smiješat s vodom i nisu baš...

jedino ajd ovi tekuci su donekle ok cijenom
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 15:51
Ma nisam ni mislila da sam otkrila Ameriku A nisam ni razmišljala o njima kao zamjeni za whey nego ih koristit u funkciji jaja (tipa za dorucak palacinke s bjelanjcima i zobenima...)
Tekuce bi kupila jer mi djeluju full povoljno & prakticno....

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2011 at 21:37
mene trbuh boli od bjelanjaka u prahu,ak
oces za probu prodam ti kilu dve passion
Back to Top
Passiongym View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Veljaca 2011
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Passiongym Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2011 at 07:56
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

mene trbuh boli od bjelanjaka u prahu,ak
oces za probu prodam ti kilu dve passion


Daj mi reci kak ih koristiš? Moram priznat da mi je malo bljakic ideja da ih pomiješam s vodom i bacim na tavicu. Zato si i razmišljam uzet ove u tetrapaku...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.