New Posts New Posts RSS Feed - Bjelanjak u prahu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bjelanjak u prahu

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 10:42
Originally posted by guls guls wrote:

 A nije sve u proteinima, zato postoji whey, cemu još kupovati nekakve praške. Koliko sam upucen, jaja imaju još dosta sastojaka koji koriste organizmu...


Whey se brže apsorbira u organizmu a bjelanjci u prahu sporije. Whey je ok za ujutro kao prvi obrok i kao PWM,ali za tokom dana su ovi bjelanjci bolje riješenje.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 10:55
Originally posted by guls guls wrote:

 Kaj nije jednostavnije kupit paket jaja za š0 kuna i jest normalna kuhana zdrava jaja nego tu nekakve praške i slicne gluposti? Dva kuhana jaja ujutro i dva navecer, nema boljeg... Vjerujem da je i taj prašak prilicno skup.

 

Ne, nije jer su ovi bjelanjci u prahu ultra jeftin izvor bjelancevina, ako se ne varam, jeftiniji su i od najjeftinijeg wheya kojeg ja nabavljam.

Naravno da ceš pojest cijela jaja, i jest svježa jaja, ali ne možeš cijeli dan bit na jajima, tako da ovi bjelanjci dođu kao super dopuna proteinima u obrocima gdje ih ima malo.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 10:57
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Kaj nije jednostavnije kupit paket jaja za š0 kuna i jest normalna kuhana zdrava jaja nego tu nekakve praške i slicne gluposti? Dva kuhana jaja ujutro i dva navecer, nema boljeg... Vjerujem da je i taj prašak prilicno skup.

 

Ne, nije jer su ovi bjelanjci u prahu ultra jeftin izvor bjelancevina, ako se ne varam, jeftiniji su i od najjeftinijeg wheya kojeg ja nabavljam.

Naravno da ceš pojest cijela jaja, i jest svježa jaja, ali ne možeš cijeli dan bit na jajima, tako da ovi bjelanjci dođu kao super dopuna proteinima u obrocima gdje ih ima malo.



Ako se ne varam š kila bjelanjaka ispadne 75 ili 85 kn, znaci super isplativo.
S tim da kila vheya najjeftinijeg ispadne š00 kn od my proteina, jel ima još jeftinije od toga?
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:00
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Kaj nije jednostavnije kupit paket jaja za š0 kuna i jest normalna kuhana zdrava jaja nego tu nekakve praške i slicne gluposti? Dva kuhana jaja ujutro i dva navecer, nema boljeg... Vjerujem da je i taj prašak prilicno skup.

 

Ne, nije jer su ovi bjelanjci u prahu ultra jeftin izvor bjelancevina, ako se ne varam, jeftiniji su i od najjeftinijeg wheya kojeg ja nabavljam.

Naravno da ceš pojest cijela jaja, i jest svježa jaja, ali ne možeš cijeli dan bit na jajima, tako da ovi bjelanjci dođu kao super dopuna proteinima u obrocima gdje ih ima malo.



Ako se ne varam š kila bjelanjaka ispadne 75 ili 85 kn, znaci super isplativo.
S tim da kila vheya najjeftinijeg ispadne š00 kn od my proteina, jel ima još jeftinije od toga?
 

A gdje kupite bjelanjke? narucite preko one stranice ili?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:10
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by guls guls wrote:

 Kaj nije jednostavnije kupit paket jaja za š0 kuna i jest normalna kuhana zdrava jaja nego tu nekakve praške i slicne gluposti? Dva kuhana jaja ujutro i dva navecer, nema boljeg... Vjerujem da je i taj prašak prilicno skup.

 

Ne, nije jer su ovi bjelanjci u prahu ultra jeftin izvor bjelancevina, ako se ne varam, jeftiniji su i od najjeftinijeg wheya kojeg ja nabavljam.

Naravno da ceš pojest cijela jaja, i jest svježa jaja, ali ne možeš cijeli dan bit na jajima, tako da ovi bjelanjci dođu kao super dopuna proteinima u obrocima gdje ih ima malo.



Ako se ne varam š kila bjelanjaka ispadne 75 ili 85 kn, znaci super isplativo.
S tim da kila vheya najjeftinijeg ispadne š00 kn od my proteina, jel ima još jeftinije od toga?
 


Molim te, kako ovo kupiti ili gdje naruciti?
U mene ovdje nema nigdje jeftinijeg wheya od 25 eura /kilogram, dakle oko 200 kn, sto je poprilicno skupo.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:17

 http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=2š960

eto ga

 

 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:23
C c c, propagiramo tuđi forum a imamo na svom

Link

Inace najednostavnije je preko facebooka, profl mu se zove "teretana proteini"

Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:28

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

C c c, propagiramo tuđi forum a imamo na svom

Link

Inace najednostavnije je preko facebooka, profl mu se zove "teretana proteini"

 

Ma kakva propaganda, nisam trazio na ovom forumu, na onom forumu znam napamet gdje stoji ta tema

 

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 11:46
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

C c c, propagiramo tuđi forum a imamo na svom Link Inace najednostavnije je preko facebooka, profl mu se zove "teretana proteini"
 


Ma kakva propaganda, nisam trazio na ovom forumu, na onom forumu znam napamet gdje stoji ta tema


 



Izdajnik


Ontopic, gdje na kraju ima toga za kupit? i sad mi nije jasno, jel to cisti albumin? trebao bi biti

Edited by Iluvatar
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 15:23
Oriđiđi naziv je eggalbumin... ja ga nabavljam preko frenda... a on preko svog frenda koji je skladištar u jednoj prehrambenoj firmi u gradu... kila ispadne š20 kuna... i po meni se isplati uzet.
Prednost je u odnosu na svježa jaja što nema rizika od salmonele... dobro se rastvaraju u mljeku... puuunooo je blaži okus nego kod sirovih bjelanjaka i ništa mi se ne "razvlaci" po grlu dog ih pijem... punog su okusa... ukratko... meni osobno odgovaraju!
Who dares wins!
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 16:43
 ta jaja š20kn whey š00kn kil,pa i nije bas isplativo toliko
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 16:50
 
Poštovani,
cijena bjelanjka u prahu je 75,00 kn/kg +PDV
Pakiranja su inace po 25 kg, ali moguca su pakiranja od 4 kg, 8 kg ili š2 kg.
Dostavu ne vršimo , eventualno samo na podrucju Zagreba.
Placanje avans ili gotovina .

To su mi odgovorili na moj upit..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 17:06
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ta jaja š20kn whey š00kn kil,pa i nije bas isplativo toliko

Ako smijem pitat... gdje i kojeg whey-a ima za š00 kuna/kila... kod mene u Bjelovaru nema ispod š20-š30 kuna 500 gr... eventualno neka "akcijica"... moraš uzet nešto uz whey pa opet dođem do cifre od š30-š40 kuna... ali opet se radi o pakovanjima od 500 grama... tako da su meni bjelanjci isplativi... doduše... ja ih dobijem po š00 kuna... bez "marže"     !?
Who dares wins!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 17:11
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ta jaja š20kn whey š00kn kil,pa i nije bas isplativo toliko


A whey je ultimativna stvar, jeli?

p.s Imaš na facebooku profil "teretana proteini" od njega možeš dobiti kilu po š00 kn


davore, kome si slao upit?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 17:24
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 ta jaja š20kn whey š00kn kil,pa i nije bas isplativo toliko


A whey je ultimativna stvar, jeli?

p.s Imaš na facebooku profil "teretana proteini" od njega možeš dobiti kilu po š00 kn


davore, kome si slao upit?


LINK
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 20:48
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 
Poštovani,
cijena bjelanjka u prahu je 75,00 kn/kg +PDV
Pakiranja su inace po 25 kg, ali moguca su pakiranja od 4 kg, 8 kg ili š2 kg.
Dostavu ne vršimo , eventualno samo na podrucju Zagreba.
Placanje avans ili gotovina .

To su mi odgovorili na moj upit..

 

E to je to, ovo je druga firma cini mi se od one od koje Psyho ima. Na te sam i mislio kad sam pisao da su ultra povoljni.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.