New Posts New Posts RSS Feed - Biste li me savjetovali?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biste li me savjetovali?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 20:06
tako je.. nije lijepo vidjet ovakvu curu..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 20:10
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

tako je.. nije lijepo vidjet ovakvu curu..


Meni je
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 20:55
meni se ne svidjaju zile.. pa ajde cure moraju biti mekane ;)
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 21:00
Poprilicno sam siguran da joj se bez pumpa ne vide, no neka, o ukusima se ne raspravlja
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 21:01
he he..tako je.. ukusi su razliciti..
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 21:16
  Cura je predobra...odmah bi potpisala za takvu muskulaturu i tako to...;)
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 22:01
joj, ma oprostite nisam htjela ja tu o nicijem ukusu raspravljat, samo sam htjela rec da kad pocnem trenirat da me strah da ne bih poprimila mišice kakvog muškarca. Nisam mislila ništa loše, al je to tako valjda ispalo. Ona slika mi je ok, ali da je više od toga mi se ne bi sviđalo, to sam htjela rec, a ne uvrijedit bilo koga ovdje...
Inace sam jace građe, šira ramena i to, i od toga imam fobiju vec cijeli život pa zato to govorim s tolikim nepovjerenjem.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 22:57
Originally posted by dejcy dejcy wrote:

joj, ma oprostite nisam htjela ja tu o nicijem ukusu raspravljat, samo sam htjela rec da kad pocnem trenirat da me strah da ne bih poprimila mišice kakvog muškarca. Nisam mislila ništa loše, al je to tako valjda ispalo. Ona slika mi je ok, ali da je više od toga mi se ne bi sviđalo, to sam htjela rec, a ne uvrijedit bilo koga ovdje...
Inace sam jace građe, šira ramena i to, i od toga imam fobiju vec cijeli život pa zato to govorim s tolikim nepovjerenjem.

Neki placaju tisuce kuna na trenere, prehranu, suplemente, i kemiju pa im to ne uspijeva a ne znam kako bi tek jednoj curi
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 00:21

Originally posted by dejcy dejcy wrote:

joj, ma oprostite nisam htjela ja tu o nicijem ukusu raspravljat, samo sam htjela rec da kad pocnem trenirat da me strah da ne bih poprimila mišice kakvog muškarca. Nisam mislila ništa loše, al je to tako valjda ispalo. Ona slika mi je ok, ali da je više od toga mi se ne bi sviđalo, to sam htjela rec, a ne uvrijedit bilo koga ovdje...
Inace sam jace građe, šira ramena i to, i od toga imam fobiju vec cijeli život pa zato to govorim s tolikim nepovjerenjem.
 

hehe ma dejcy..pa nisi nikog uvrijedila, zašto  

Ja sam ti samo htjela rec da je nama jaaako teško izgraditi neke jace mišice prirodnim putem (a mišice kakvog muškarca nemoguce)...a i kad se ide tim prirodnim putem se treba za ovako nešto naradit ko konj i sa dobrom genetskom podlogom, a kamoli bez..

...a s obzirom da ti sigurno ne biš vecinu svog vremena posvetila ozbiljnom treningu i prehrani, ne vidim opravdanost tvog straha da biš izgledala kao npr. ova teta na slici . Kad se radi rekreativno utezi samo mogu doprinijeti jednoj ljepšoj i cvrstoj figuri...

Meni je recimo ova cura mrvicu too much ali volim kad su ramena izražena, i ruke...onako umjereno..a trbuh cvrst i ravan, neeema mekanog, ako ce ko spavat nek uzme jastuk

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 00:39
e onda dobro, ne bi da se tko ljuti na mene jer lupam bez veze! Evo sad sam si lijepo složila jedan fini menu za sutra, pa vam na vecer pišem što sam jela tijekom dana i da li sam se uopce pridržavala toga! E i koliko sam uspjela pohvatat neke konce, posni se može uz sve kombinirat i jesti za bilo koji obrok koji si odredim?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 00:49

 

otprilike ovako...može cak i maaalo jace, al ovo je najbolje što sam iskopala  

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 00:54

Originally posted by dejcy dejcy wrote:

e onda dobro, ne bi da se tko ljuti na mene jer lupam bez veze! Evo sad sam si lijepo složila jedan fini menu za sutra, pa vam na vecer pišem što sam jela tijekom dana i da li sam se uopce pridržavala toga! E i koliko sam uspjela pohvatat neke konce, posni se može uz sve kombinirat i jesti za bilo koji obrok koji si odredim?
 

Ma kakva ljutnja 

Super, može, a posni naravno s cim god hoceš...kao međuobrok sa vocem ili bademima npr., kao glavni obrok sa povrcem, bjelancevinama, mastima...ma što god ti padne na pamet...

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 12:48
Gym_girl, "moja" i "tvoja" cura sa slike izgledaju skoro isto po formi i izgledu :D moraš uzeti da je na mojoj, žena pod pumpom i da su sjene bolje

dejcy, ma tko bi se ljutio, mi tako raspravljamo samo :D slobodno ti izražavaj svoje mišljenje
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:18

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Gym_girl, "moja" i "tvoja" cura sa slike izgledaju skoro isto po formi i izgledu :D moraš uzeti da je na mojoj, žena pod pumpom i da su sjene bolje  

 

...onda imamo istu viziju

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 13:44
ma ne, malo sam se ipak krivo izražavala, ipak sam ja u krivu. i ta cura sa slike stvarno super izgleda. e da pitam, a koliko je potrebno godina treniranja i pravilne ishrane da bi se došlo do tako neceg? Ne mislim sad na sebe da bi toliko krenula trenirat jer sam malo prelijena za takvu obvezu, vec pitam informacije radi...
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Listopad 2009 at 14:44
Originally posted by dejcy dejcy wrote:

ma ne, malo sam se ipak krivo izražavala, ipak sam ja u krivu. i ta cura sa slike stvarno super izgleda. e da pitam, a koliko je potrebno godina treniranja i pravilne ishrane da bi se došlo do tako neceg? Ne mislim sad na sebe da bi toliko krenula trenirat jer sam malo prelijena za takvu obvezu, vec pitam informacije radi...


A cuj, ovisi o pocetnom stanju, genetici, kvaliteti treninga, prehrane i tako tome, previše varijabli da se da neki konkretan odgovor
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.