New Posts New Posts RSS Feed - Biste li me savjetovali?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Biste li me savjetovali?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Biste li me savjetovali?
    Posted: 08 Listopad 2009 at 02:07
Najprije da vas pohvalim kako ste jako dobar forum, pratim vas vec neko vrijeme, no tek sam se sad pridružila...

Naime, otkako sam rodila, naravno, to nije više to, tijelo je u raspadajucem stanju, podhitno treba promjenu!!! No kakvu??? Stvarno nemam pojma! No treba mi neki savjet kako da dovedem tijelo u neku lijepu liniju? Ne bih htjela biti neka mišicava, ali opet da budem sama sebi zgodna. Imam š68cm i trenutno 65kg.

Za dorucak, u biti marendu okoš0h na poslu pojedem uvijek neko pecivo sa kakvim sjemenkama i dvije kriške kuhane šunke ilipilecih ili purecih prsa + šalica jogurta s 0,8 ili tako nešto masti. Za rucak ne kuham ništa posebno za sebe vec pojedem jedan manji tanjur uvijek necega što je za rucak, za međuobrok uvijek popijem kakav jogurt ili nešto jer ako pojedem nešto vece, onda jedem cijelo popodne i vecer i ne mogu se tada obuzdati...
Sada sam trenutno, dakle, nigdje, cak niti na pocetku, jer vidim da ništa ne jedem u stvari, a ono što i pojedem mislim da nije baš najispravnije i ne znam kome se obratiti za savjet jer uvijek netko govori nešto svoje; zato sam došla ovdje kako bih vas upitala za neki strucni savjet... Ne treniram ništa, jer dijete trenira mene , pijem i do 4l vode dnevno.
U š4 mjeseci uspjela sam ipak skinuti 20kg (od trudnoce š5kg i još mojih 5 viška od prije trudnoce), je li to premalo? molim vas za savjet kako da se pravilno hranim i koje vježbe da radim za noge i trbuh najviše, buduci da radim dosta naporan posao i na poslu i kod kuce pa nemam vremena za teretanu, ali imam doma leg magic koji trenutno skuplja prašinu...

Edited by dejcy
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 11:09

 

Za pocetak, što se prehrane tice, kolega je vrhunski odradio svoje pa da se ne ponavljamo

Prehrana za newbove dio š.

Prehrana za newbove dio 2.

Dorucak još i dobro krene ali ovo ostalo je stvarno premalo..prouci malo ova 2 clanka pa si probaj nešto tako složiti.

 za skinutih 20 kg, ništa nije premalo, glavno da ide!

što se vježbi tice...za noge bi bilo super nabaviti jednu pilates loptu - za cucnjeve. Meni je to predobra stvar i garantiram bolove 2 dana . Znaci stavimo je na zid, naslonimo se, noge stavimo malo ispred tijela i spuštamo se u cucanj (možemo i bucice uzet u ruku). Ta lopta nam pomaže da ih radimo pravilno tj. da nam koljena ne prelaze nožne prste. Isto tako, doma možeš raditi i razne vrste iskoraka, odnoženja, prinoženja....

leg magic?  za to bi prije preporucila široki cucanj

A što se trbuha tice, to je cista prehrana i crobne aktivnosti...trbušnjaci cine mali dio uspjeha i to tek onda kada nam jako malo masnih naslaga ostane - tu se vec možemo onda baciti na oblikovanje.

Sad sam se sjetila, mislim da je bilo jednom na oprah kako obaviti trening sa  djetetom  to mi je izgledalo prilicno zabavno hehe, a i moja mama stalno ponavlja da nikad nije imala jace ruke nego kad sam bila beba (prilicno teška beba)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 11:56
Kako se zacrvenim od komplimenata gym girl, to nema nigdje   

Ono što bih ja napomenuo je da na kraju nisi rekla što veceraš :D

I.. pola sata za trening se uvjek može naci ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 12:23

  mislim da ce se i drugi složit da su komplimenti zasluženi

eee da,da, da cu spomenut veceru pa zaboravila,  nadamo se da nije jogurt zadnji obrok :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 21:18
e da, nisam rekla za veceru... obicno ništa ili ako baš bi nešto pojela, onda je to kakva salata ili mi se dogodi da dva dana za redom jedem one pizza velike sendvice! ne bih htjela biti prestroga prema sebi pa da si zabranim svu tu finu papicu, jer mislim da mi jedna pizza valjda nece naškodit jednom na tri mjeseca, ali dva dana za redom hoce, naravno, ali kad ne znam ni sama što da jedem.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2009 at 23:02

 ufff loše loše loše...

povrce, salate, meso, riba, jaja, posni.... - joj joj koliko fine papice ima, a nitko ne zna šta bi jeo cccccc

cijeli dan se paziš i onda navecer bubneš pizza sendvic ili ništa, ne znam šta je gore od ovo dvoje

naravno da si necemo zabranit svu finu papicu, tu povremeno svi kiksamo, ali ako nam je u cilju skinut kile onda se tu treba malo više iskontrolirat, pogotovo kad je vecera u pitanju..

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 02:47
pomfri, cokolada, cips itd.. he he
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 09:54
Originally posted by dejcy dejcy wrote:

Ne bih htjela biti neka mišicava, ali opet da budem sama sebi zgodna. Imam š68cm i trenutno 65kg.


Joooooooj, kad vidim ovo, luda sam! Imaš 65 kg i ne bi htjela biti mišicava?! Pa ti bi trebala skinuti preko š0 kg da bi izgledala mišicavo!

Nisi napisala jesi li trenirala šta prije trudnoce? Ako jesi - tijelo je fenomenalno što se tice vracanja u formu!
Ako nisi - vjeruj da ti treba puuuno treninga da bi uopce razvila mišice (koji TROšE energiju) - pri tome ceš naravno skinuti i puno masnoca, zato - TRENIRAJ, TRENIRAJ I TRENIRAJ! Bez straha od mišica!
Back to Top
dejcy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dejcy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 22:19
bila sam se bavila odbojkom i povremeno odlazila na crobik, ali otkako sam rodila sam sve to zapustila. što se tice prehrane što biste mi preporucuili kakav da si rucak složim ili veceru, jer sve ono što sam procitala ja bih najrađe u jedan obrok smjestila! Theia, ma mislila sam da se vidi da treniram, ali ne budem baš ko bilder. Krivo sam se izrazila
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2009 at 22:49

Originally posted by dejcy dejcy wrote:

bila sam se bavila odbojkom i povremeno odlazila na crobik, ali otkako sam rodila sam sve to zapustila. što se tice prehrane što biste mi preporucuili kakav da si rucak složim ili veceru, jer sve ono što sam procitala ja bih najrađe u jedan obrok smjestila! Theia, ma mislila sam da se vidi da treniram, ali ne budem baš ko bilder. Krivo sam se izrazila
 

dejcy.. Theia je htjela rec da nema šanse da izgledaš ko bilder, tu temu smo toliko puta vec prošli....cure, da se na glavu postavimo, bez steroida ne možemo tako izgledati i tocka, molim vas

što se prehrane tice, ne vidim u cemu je problem - nabrojali smo sastojke i sad to treba spojit - znaci, povrce/meso/riba/jaja, riža/ meso, riža ili tjestenina/povrce, posni/bilo koja bjelancevina/povrce.....bla bla bla...pa samo od povrca ima brdo izbora... za rucak slobodno ubaci neke složene ugljikohidrate (iako bi povrce bilo bolji izbor), za veceru ih probaj izbjegavat ili svest na minimum i to je to.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 14:29
To se ovako cini toliko jednostavno.. izbaci navecer ugljiko, ne mjesaj sa proteinima, i gotovo.. a u RL, muka..
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 15:05
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Theia je htjela rec da nema šanse da izgledaš ko bilder, tu temu smo toliko puta vec prošli....cure, da se na glavu postavimo, bez steroida ne možemo tako izgledati i tocka, molim vas


Moraš uzeti u obzir da bi neka cura za tebe rekla da imaš prevelike mišice iako je to tebi smješno!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 15:49

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Moraš uzeti u obzir da bi neka cura za tebe rekla da imaš prevelike mišice iako je to tebi smješno!
 

ooo, nebi ne

...al dejcy spominje bildere :)

Zapravo bi bilo najbolje kad bi nam dejcy zaljepila tu slicicu neke žene koja je po njoj prenabildana pa da vidimo tocno na šta misli - možda su nam pojmovi stvarno drukciji - ako jesu, onda mi komentar ne stoji 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 16:00
Ma nije važan sad ovaj primjer, pokušavam ti reci da se ukusi jako razlikuju i nešto što je tebi super, nekome je prenabildano tako da treba uvjek i na to obratiti pažnju!

A što se tice slike, da, to je dobar nacin
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 16:17

 Shvatila sam te i imaš pravo  Ali to govorim zato što najcešce kad mi to cure kažu, pitam ih da mi u casopisu pokažu cega se to boje i onda mi okrenu na sliku neke mrs olympie

...zato sam i rekla za sliku da znamo di smo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2009 at 19:58
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 Shvatila sam te i imaš pravo  Ali to govorim zato što najcešce kad mi to cure kažu, pitam ih da mi u casopisu pokažu cega se to boje i onda mi okrenu na sliku neke mrs olympie


...zato sam i rekla za sliku da znamo di smo



moja iskustva su malo drugcija

recimo ova cura:

je daleko od jedne mrs. olympia, ali 98% cura nebi htjelo tako izgledati

inace, meni je super   
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.