New Posts New Posts RSS Feed - Bildanje i mrsanje zajedno ?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bildanje i mrsanje zajedno ?

 Post Reply Post Reply
Author
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bildanje i mrsanje zajedno ?
    Posted: 26 Prosinac 2011 at 22:09
Pozz.Ovako,idem u teretanu i u zadnja 2 i po mjeseca sam skinuo oko 9kg,prije sam i bildao pa sam se kao malo izdefinisao sad hehe Smile.E sad planiram opet pocet bildat ali razmisljam uzet neke suplemente kao npr. aminokiseline i L-carnitine da i dalje gubim masti,naravno i uz poboljsanu ishranu.Treniram Muay-Thai 8 mjeseci,znaci plan bi mi bio bildanje(cilj=dobijanje misicne mase) sto znaci 3 puta sedmicno Muay-Thai treninzi i 3 puta sedmicno bildanje.Sad me zanimaju vasa iskustva sto se tice ovog mog cilja,da li bi mi bilo tesko dobiti misicnu masu zbog kardio treninga ili tesko smrsat zbog bildanja i ishrane koja prati bildanje (velik unos proteina i UH)  ? ?  Pozz
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 13:24
ako ides bildat tesko da ces gubit masti dok bildas,ako ides se definirat otic ce i nesto misica sve ovisi koliko je kvalitetno definiranje,od suplemenata ti je osnovno whey(+dekstroza)
Back to Top
reginaldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2011
Location: Tuzla
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote reginaldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 17:53
Aha,hvala.Mislio sam da mogu zbog 3 puta sedmicno kardio treninga(Muay-Thai)  :)
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Prosinac 2011 at 20:11
ja bi volija vidit nekog ko dobiva misice a da ne dobiva,odnosno gubi salo
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.